10 grudnia 2016

Newsy

Oglądalność ostatniej tygodniówki wyniosła 303 tysiące widzów, co jest spadkiem względem zeszłego tygodnia o 35 tysięcy osób. (rating 0.07)

Wszystko wskazuje na to, że kontrakt The Tribunal dobiegł końca.

TNA obecnie pracuje nad harmonogramem na 2017 rok - oprócz tapingów w styczniu, chcą zorganizować tour po Indiach (prawdopodobny termin to lato 2017 roku), dodatkowo TNA chce zorganizować jakieś gale/walki podczas weekendu WrestleManii.

Nie ma informacji o nowej umowie TV w Wielkiej Brytanii.

Już w przyszłym tygodniu TND więc łapcie zajawkę:


Oczywiście widzimy w trailerze znajome twarze jednak można tam dostrzec również The Ugly Ducklings (19 sekunda)  - to TT ze sceny niezależnej. Sami zainteresowani potwierdzają swój udział w TND.

3 komentarze:

 1. Jeśli Tribunalsi pożegnają się z TNA to będę niesamowicie szczęśliwy. To jest po prostu przykład beznadziejnych wrestlerów, którzy nawet w NXT byli jobberami. Piękna informacja. Oby prawdziwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze by było.
  Rexa też bym się pozbył.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rex to niewypał, nadaje się co najwyżej na błazna, bo ostatnio grał poważnego face'a to był strasznie nudny, jego walki przewijam, w piątek obejrzałem z trudem cały jego pojedynek z Łosiem. Tylko skąd można było wiedzieć że on bedzie niewypałem? W WWE był jednym z najbardziej lubianych przez widownie zawodników oraz był bardzo dobry na micu.

  OdpowiedzUsuń