26 kwietnia 2017

Newsy

Wszystko wskazuje na to, że byli wrestlerzy Impact Wrestling Gunner i Crazzy Steve zasilą szeregi NXT.

Dutch Mantell wczoraj na Twitterze zapowiedział że możemy spodziewać się kilku nowych zawodniczek w Impact Wrestling - możliwe że na Slammiversary.
Odnośnie Mantella to w bardzo ciepłych słowach wypowiedział się o nim Jack Swagger więc prawdopodobnie za kilka miesięcy i on pojawi się w federacji.

Wszystko wskazuje na to że Brandi Rhodes pożegnała się z federacją. Dodatkowo Cody Rhodes miał podpisać ekskluzywną umowę z ROH więc prawdopodobnie też go nie zobaczymy - chyba że będzie jakieś porozumienie pomiędzy ROH/Impact Wrestling.

Eddie Edwards na tapingach doznał kontuzji i będzie musiał przejść zabieg.

Dochodzą słuchy że pomiędzy Karen/Jeff Jarrett a Bob Ryder doszło do kłótni na tapingach. Ryder miał wcześniej opuścić nagrania. Nie była to raczej mocna kłótnia bo Ryder w poniedziałek miał normalnie zjawić w swoim biurze i dalej pracować dla federacji.

Tymczasem NOAH Wrestling zawiesiło Brama na występ w turnieju TT. Powodem miało być zdjęcie które wrzucił na IG (już usunięte z jego profilu).
Bram w japońskim sklepie wszedł do zamrażarki i cyknięto mu fotkę. Jak wiadomo kultura japońska bardzo dba o swój wizerunek/opinie i federacja NOAH stanowczo zareagowała.
Oto zdjęcie:
https://pbs-h2.twimg.com/media/C-P7V1sU0AAZGv0.jpg

Zapowiedź kolejnej tygodniówki:


6 komentarzy:

 1. Nie rozumiem tego Crazzy'ego Steve'a. Raz mówi, że jest jeszcze dużo do zrobienia na Impact, potem że jest chory, a na końcu okazuje się że będzie w NXT. Albo to ktoś sprokurował, albo on sam taki kręci.

  Mam nadzieję, że Eddie wykuruje się do lipca. Bram znowu narozrabiał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Newspack pełen złych informacji.

  Liczyłem na to że Steve podkuruje zdrowie i wróci do TNA tymczasem ląduje w NXT...

  ...gdzie trafi też Gunner. VOW powinno składać się z niego i Crimsona. Zresztą dam sobie palec uciąć że pojawił się w promie zapowiadającym ten tag team...

  Brandi Rhodes odchodzi? Słaba była z niej zawodniczka ale gdyby ją trzymali w rosterze to w TNA występowałby też Cody którego już pewnie nie będzie. Wielka szkoda. Podpisał kontrakt z ROH? Dziwne że wybrał akurat taką federację która się sypie i uciekają z niej niemal wszyscy...

  Eddie Edwards ma kontuzję kolana. A tak czekałem na finał feudu Wilków na Slammiversary...

  Bram narozrabiał, żeby to nie skutkowało tarciami na linii TNA-NOAH po taka współpraca się przyda żeby ściągnąć chociaż na okazjonalne występy ciekawych zawodników z rynku japońskiego...

  Dodatkowo Rosemary może pójść drogą Stevea i zamienić TNA na NXT...

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=bGoIfMTn4P8

  0:34 sekunda - oko Gunnera

  może się dogadają co do Rhodesa

  Edwards podobno ma 1.5 msc pauzowac to powinien zdążyć na Slamy

  OdpowiedzUsuń
 4. Oko i Gunnera i długie włosy. Partner Crimsona jest łysy. Gunner miał pierwotnie tworzyć ten tag team z Crimsonem ale widocznie odezwali się z NXT i się skusił.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wcale mi nie jest smutno z powodu odejścia Brandi, bo z niej i tak nic nie było, a czuję, że trzymali ją tylko po to aby przekonać Cody'ego do kolejnych występów w federacji. Jedno jednak mnie ciekawi - Cody posiada pas GFW Next Gen, a samo GFW łączy się teraz z IW. Zastanawia mnie czy po prostu pozbawią go pasa bez podania przyczyny czy pas po prostu zniknie i nikt nie będzie o nim już wspominał.

  Sprawa z Crazzy Steve'm mnie zaskoczyła, nie powiem. Chyba każdy myślał, że Kanadyjczyk odejdzie z powodu problemów ze wzrokiem a tu okazuje się, że może on odejść, ale do WWE. Nie mam mu jednak tego za złe, skoro chce przejść to jego sprawa.

  Eddie Edwards ma wrócić za parę tygodni i słyszałem, że na Slammiversary bez problemu się wyrobi. Oczywiście nie ma w tym żadnej pewności.

  Swagger będzie solidnym wzmocnieniem. To dobry wrestler, który potrafi wczuć się w gimmick. Naprawdę chcę aby ten wrestler wylądował w IW.

  A co do Brama - xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Cody Rhodes nie podpisał kontraktu z ROH. Sam zdementował.

  OdpowiedzUsuń