25 maja 2017

Newsy

Szybkie wiadomości - tym razem ode mnie. I przy okazji chcę powiadomić, że aktualizacja wyglądu strony może się przedłużyć, bo masa rzeczy wpadła mi teraz na głowę i jestem w stanie znaleźć paru godzin w dniu, aby ogarnąć plan.


Odnosząc się do The Wrestling Observer Newslettera - WWE wciąż nie zaproponowało kontraktu wrestlerowi znanemu jako Adam Cole. Zapytacie co ma WWE i Cole w związku do Impact Wrestling. Otóż ma całkiem sporo, bo to właśnie IW chce wykorzystać szansę i zaproponować kontrakt byłej gwieździe ROH. Oficjele uważają, że to naprawdę odświeży roster, a ja uważam, że to naprawdę mocna wiadomość i fajnie byłoby gdyby Cole wylądował właśnie w Orlando.


Kolejna informacja z WON - Alberto El Patron i Paige będą żenić się ze sobą w okresie późnego lipca. Oczywiście nie powinno to zagrozić występowi Meksykanina w IW, bo tapingi najpewniej odbędą się zaraz po Slammiversary.


Impact Wrestling wziął się za promocję tapingów w Indiach, Rozpoczęli oni od reklamy pod patronatem Sony Six - firmy, która zajmuje się wyświetlaniem Impacta w tym kraju. Dla przypomnienia wspomnę, że odbędą się one 30 i 31 maja, a wystąpią między innymi takie postaci jak EC3, Lashley czy El Patron. Jeff Jarrett dodatkowo stwierdził, że wszyscy są bardzo podekscytowani przyszłymi tapingami. Tak prezentuje się oficjalna grafika, która promuje event:Impact Wrestling wziął się za wydawanie swoich theme songów. Na shoptna.com można kupić trzy albumy z utworami - są to albumy w kolorze niebieskim, czerwonym i zielonym. Ich cena to 9,99 $.
Oczywiście w internecie można już znaleźć te theme songi i dla ciekawskich wrzucę tutaj parę lepszych:

"Fire & Brimstone" - Lashley 4th Theme Song
"Left Behind" - Decay 2nd Theme Song
"Eyes Of A Hunter" - Davey Richards 5th Theme Song
"Anvil" - Sienna 1st Theme Song
"Starman" - Matt Sydal 2nd Theme Song

3 komentarze:

  1. Dobrze by było widzieć Cole'a w TNA (nie znam gościa, ale niedługo poznam), ale moje nadzieje są małe co do tego transferu. Czy stać IW na taki wydatek. Chociaż federacja otwiera się na swiat, to może możliwość zdobywania nowych doświadczeń przeważy na szali a nie pieniądze. Zobaczymy.

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja jestem pewny że Cole trafi do Orlando, tylko nie wiem czy będzie występował w Universal Studio czy Full Sail University.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystko zależy od tego co mogliby zrobić z Colem- jeżeli ma to być na zasadzie Alberto to już wolę, aby poszedł gdzie indziej.Facet ma zbyt duży potencjał na bycie zwykłym wrestlerem w koszulce i gaciach.

    OdpowiedzUsuń