29 maja 2017

Newsy

Według informacji od PWInsidera, na tapingach w Indiach pojawi się taka lista zawodników: Bobby Lashley, Alberto El Patron, Low Ki, Mahabali Shera, Swoggle, Braxton Sutter, Allie, Rosemary, Moose, James Storm, EC3, Laurel Van Ness, KM, Suicide (Caleb Konley), Sienna, Eli Drake, Trevor Lee, Eddie Edwards, Davey Richards, Rockstar Spud, Trevor Lee, Chris Adonis. Jeff Jarrett, Bruce Prichard, Jeremy Borash i Josh Matthews. Strona dodatkowo informuje, że Eddie Edwards najprawdopodobniej jest już gotowy do powrotu na ring. Co ciekawe - jak można zauważyć brakuje paru kluczowych dla Slammiversary postaci jak Joseph Park lub Scott Steiner. Brakuje również Matta Sydala co może oznaczać, że Impact Wrestling nie bierze go pod uwagę jeśli chodzi o przyszłe PPV, bo nagrany zostanie materiał do samej gali w lipcu. Brakuje także przedstawicieli LAX oraz jakiegokolwiek innego tag teamu jak na przykład Veterans of War. 

Mała ciekawostka. SpikeTV puścił ostatnio nie ten odcinek Impact Wrestling co powinien. W Wielkiej Brytanii ludzie powinni zobaczyć choćby powrót Scotta Steinera i walkę o miano pretendenta, ale zamiast tego musieli zadowolić się powtórką z zeszłego tygodnia. Oficjele badają sprawę i obiecali, że w najbliższy czwartek odbędzie się dwugodzinny seans z federacją.


Na przyszły Impact Wrestling zostały zapowiedziane walki o pas Impact Grand oraz o pasy drużynowe GFW. W tym pierwszym starciu zmierzą się Moose oraz Eli Drake, a w tym drugim LAX oraz Veterans of War w składzie Mayweather oraz Wilcox.


Parę zdjęć z Indii:


2 komentarze:

  1. Na plakacie jest Sydal, Kongo Kong i Sonjay Dutt, a nie byli na tej liście, poza tym Sydal dużo mówił o Indiach na Youtube.

    Brak tag teamów jest dla mnie dziwny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń