28 lipca 2017

Newsy
Moose potwierdził na swoim Twitterze, że przedłużył kontrakt z Global Force Wrestling o trzy lata. Dodał on, że współpraca z federacją bardzo mu odpowiada i chętnie będzie występował w niej dalej. 

To nie koniec informacji o kontraktach, bo z federacją pożegnał się Matt Morgan. Stwierdził on, że nie mógł pogodzić swojej pracy z występami w GFW oraz tapingami na których mógłby występować tylko podczas weekendów. 

Alberto El Patron dalej pozostaje zawieszony przez federację. Mantell i Prichard poinformowali, że GFW prowadzi własne śledztwo i dopiero po jego zakończeniu będą oni mogli pomyśleć o anulowaniu zawieszenia.

Najprawdopodobniej miejsce zorganizowania Bound for Glory się nie zmieni i będzie to oczywiście Orlando. Przypominam, że tym razem gala odbędzie się 5 listopada. 

Federacja odwołała jeden z live eventów podając za przyczynę to, że wystąpiły niekorzystne problemy logistyczne. Był to event, który miał odbyć się 6 sierpnia w Bridgeport. Jeśli jest ktoś, kto zakupił bilet to może ubiegać się o zwrot pieniędzy albo wymianę biletu na inny live event. Mówi się też, że sprzedaż wejściówek nie poszła tak dobrze jak zakładano i w puli biletów jeszcze coś zostało. Ale żeby nie było tak smutno to GFW potwierdziło, że zobaczymy w sierpniu jeszcze kilka live eventów. Tapingi natomiast zostały zapowiedziane na 18 sierpnia i potrwają one cztery dni.

Jeśli ktoś jest ciekaw jak wygląda rozpiska walk zapowiedzianych na eventy, które odbędą się 4 oraz 5 sierpnia, to spieszę z pomocą.
17 sierpnia odbędzie się specjalny Impact, którego podtytułem będzie Destination X. Na tej gali Matt Sydal podejmie Lashleya. Zwycięzca tego starcia będzie mógł ubiegać się o walkę mistrzowską z rywalem, którego sobie wybierze. Spodziewajmy się też finału turnieju Super X Cup.

Bardzo prawdopodobne jest to, że do GFW zawita Jack Swagger. Dutch Mantell jakoby potwierdził, że coś takiego ma się na rzeczy. 

2 komentarze:

  1. Impact musi opuścić Orlando, chociaż na kilka tapingów, np. do NYC, LA, Philly, po prostu gdzieś wyjechać z Orlando, bo jak oglądam Impact to jest drewniana publika, live eventy do duży plus, powinni regularnie je organizować, plus powinni wydawać PPV chociaż raz na kwartał (np. LockDown, Slammiversary, BfG, Final Resoulution)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta Karta na live eventy to nie powala. Rozumiem że Richardsa już nie ma, Patron zawieszony, a Sydal ma uraz, no ale mogli ściągnąć VoW, Rosemary albo Evereta

    OdpowiedzUsuń