14 września 2017

Newsy


Jak już dobrze wiemy - federacja we wtorek wystartowała ze swoją usługą, której nazwa to Global Force Network. Ma to być platforma umożliwiająca oglądanie starych gal PPV czy tygodniówek. Koszt usługi to 5,99$ za jeden miesiąc. Początek nie jest najlepszy, ponieważ strona na razie nie działa. Mówi się, że działała ona przez jakiś czas we wtorek, a do poważnego startu na razie nie doszło. 

Informacja dla fanów Alberto El Patrona - wygląda na to, że Meksykanin powróci do federacji co zostało potwierdzone na konferencji GFW. Jest on uwzględniany w plany najbliższego PPV czyli Bound for Glory. 

Informacja jest już dość stara, ale jednak ją tutaj zamieszczę. Jeff Jarrett został zawieszony przez GFW. Jako powód podano sprawy rodzinne, ale sytuacja ma drugie dno. Decyzję o zawieszeniu podjął Ed Nordholm. Nie podobało mu się nastawienie Jeffa oraz jego zachowanie na zapleczu. Początki tych problemów sięgają kwietnia gdy Jarrett oraz jego żona pokłócili się z Bobem Ryderem. Oprócz tego Jeff nie zachowywał się najlepiej podczas ostatniej Triplemanii. Nordholm usłyszał parę skarg na temat twórcy Global Force Wrestling - głównie wymieniano sprawy związane z gimmickiem "Broken" czy tym, że Ed był odsuwany od sytuacji w federacji. Jak długo może potrwać przerwa Jeffa? Na razie nie wiadomo. Problemem jest jednak to, że Anthem nie wykupiło praw do federacji co oznacza, że przy zwolnieniu Jarretta może on zabrać ze sobą każdy aspekt związany z GFW. 

Podczas ostatniej konferencji nie powiedziano kiedy Jeff powróci, ale podkreślono, że wszyscy będą ciężko pracować nad produktem.

Rosemary powraca już do ringu po tym co stało się na Triplemanii. Jak dobrze wiemy jej ręka została uszkodzona po starciu z Sexy Star, która nie chciała puścić zapiętego Arm Bara powodując u byłej członkini Decay kontuzję. Gwiazda Lucha Underground pożegnała się już z mistrzostwem kobiet AAA oraz została zlinczowana za swoje zachowanie. 

Jeśli ktoś liczył na rychły debiut Reya Mysterio w federacji to najpewniej się przeliczył. Mysterio nie zadebiutuje w GFW z powodu niedogadania się co do kontraktu. Nie wiadomo czy rozmowy będą kontynuowane, ale początkowo planowano jego walkę z El Patronem na Bound for Glory. 

Chodzą plotki dotyczące tego, że federacja wyemituje na żywo dzień przed Bound for Glory ceremonię Hall of Fame. Ma ona się pojawić na Global Force Network.

Już jutro będzie można obejrzeć kolejną serię odcinków GFW Amped. Oczywiście zostanie to wyświetlone jako One Night Only i w akcji zobaczymy między innymi Bobby'ego Roode'a, Erica Younga, TJ Perkinsa czy Andrew Everetta.

Eli Drake jakiś czas temu wypowiedział się na temat live eventów oraz Alberto El Patrona. Stwierdził on, że live eventy to świetna szansa dla federacji. Uznał on, że zmotywowały one szatnię i dały jej wielką energię. Federacja planuje już zorganizować kolejne eventy w innych miejscach w Stanach Zjednoczonych. Powiedział również, że nie jest przekonany co do powrotu El Patrona do federacji.

Sklep Global Force Wrestling potwierdził, że w ich asortymencie wyląduje koszulka Johnny'ego Impacta. Niestety nie wygląda ona najlepiej, a jeden z byłych wrestlerów występujących dla GFW (Shane Helms) uznał, że wygląda to jak coś zrobione na szybko w Paincie..

https://twitter.com/shopimpactdeals/status/907708205123424257/photo/1

Na jutro zapowiedziano walkę o pas GFW Impact Grand pomiędzy Ethanem Carterem III a El Hijo de Fantasmą. Oprócz tego Garza Jr podejmie Braxtona Suttera, a Johnny Impact zmierzy się z Low-Ki'm o miano pretendenta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz