28 października 2017

Jeszcze kilka newsów

Według najnowszych wiadomości, bardzo prawdopodobne jest to, że podczas tapingów po Bound for Glory, do federacji zawita Tessa Blanchard. Informacja nie jest potwierdzona, jednak źródło, które o tym informuje wydaje się pewne według PWI.

Oprócz tego, PWI informowało o tym, że IW podjęło rozmowy z Ricochetem. Nie wiadomo jak to się skończyło, ale można być pewnym, że do stycznia nie zobaczylibyśmy go w telewizji ze względu na zapiski w kontraktach z Lucha Underground.

Trwają rozmowy dotyczące roli Alberto El Patrona na Bound for Glory. Mówi się, że federacja może wrzucić go do starcia o pas GFW Global albo zrobić z niego sędziego specjalnego. Alberto ma być dalej traktowany jak wielka gwiazda co samo w sobie złe nie jest, ale szkoda byłoby zupełnie olać main event i wrzucić tam typa bez żadnej podbudowy.

Bardzo prawdopodobne, że do IW zawita Don Callis - był to anglojęzyczny komentator NJPW. Nie wiadomo w jakiej roli pojawiłby on się w Kanadzie, ale można tylko wnioskować, że mogłaby to być rola komentatora.

Córka Karen Jarrett stwierdziła na Twitterze, że to właśnie jej matka jest odpowiedzialna za problemy alkoholowe Jeffa. Dodała również, że dokładnie taką samą sytuację przeżył Kurt Angle. Do rozmowy włączyła się córka Kurta, która nie była przekonana co do tych słów. 

2 komentarze:

  1. Moim zdaniem EL Patron zaatakuje na Bound For Glory Impacta i taka będzie jego rola na tej gali albo go nie będzie.
    Karen winna tego że Jeff jest alkoholikiem a co ona mu do mordy lała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Znając TNA, El Patron namiesza w tym pojedynku lub po jego zakończeniu.

    OdpowiedzUsuń