17 stycznia 2018

Impact Wrestling - wyniki tapingu z dnia 15.01.2018


Dopiero teraz, bo wczoraj nie miałem nawet czasu, żeby się za to zabrać. Pewnie i tak wszyscy wiedzą co się działo, ale wstawiam dla zasady.

GWN Exclusive Match:

Alisha Edwards def. Laurel Van Ness

Impact Wrestling:

Case vs Case Match - Eli Drake def. Moose - Moose właściwie został oszukany podczas walki, gdyż przeszkodzili mu członkowie OVE. Zjawił się także Eddie Edwards, a zamieszanie wykorzystał Eli, który pokonał rywala i zgarnął obie walizki.

Petey Williams def. Josh Matthews via DQ - do dyskwalifikacji doprowadził Matt Sydal i on razem z Joshem skopali Kanadyjczyka po walce.

Fallah Bahh, Richard Justice & Tyrus def. KM & Cult of Lee

No DQ Match - Rosemary def. Taya Valkyrie - Rosemary wygrała po Piledriverze z narożnika na stół. Podobno akcja wyglądała bardzo niebezpiecznie i w sumie to jest pewne, że była ona niebezpieczna.

Konnan chciał wiedzieć kto będzie partnerem Drake'a, ponieważ to właśnie Eli zgarnął walizkę, która gwarantuje mu shota na pasy drużynowe. Eli powiedział, że zmierzy się z LAX podczas Redemption PPV i jego partnerem będzie Scott Steiner.

Moose def. Sami Callihan via DQ - do dyskwalifikacji doprowadził Sami, który użył kija baseballowego. Zjawili się członkowie OVE oraz Eddie Edwards. Ten drugi został załatwiony przez braci Crist, doszło do powrotu Alishy Edwards, która nie zdążyła dostać oklepu, bo powrócił Tommy Dreamer, który wygonił oponentów z ringu.

Ogłoszono, że OVE zmierzą się z drużyną Moose'a, Edwardsa i Dreamera na Redemption PPV w House of Hardcor Matchu.

Braxton Sutter & Su Yung def. Fallah Bahh & Kiera Hogan - po walce Allie zaatakowała Yung.

Johnny Impact def. Kongo Kong 

Brian Cage def. KM

Alberto El Patron, OVE & Matt Sydal def. Petey Williams, Moose, Tommy Dreamer & Austin Aries


Aktualna karta Redemption PPV:

Impact Global Title Match - Austin Aries vs Alberto El Patron

X-Division Title Match - Matt Sydal (?) albo Austin Aries vs Petey Williams (jeszcze nie do końca wiadomo co się dzieje z pasem X-ów)

Impact Wrestling Tag Team Titles Match - LAX vs Eli Drake & Scott Steiner

House of Hardcor Match - OVE vs Tommy Dreamer, Moose & Eddie Edwards

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz