11 stycznia 2018

IW Taping 10.01.2018 r. (aktualizacja)
Tygodniówka Impact:

Jedną z ciekawszych rzeczy jest na pewno to, że federacja powróciła do kwadratowego ringu.Konley def. Rohit Raju

Matt Sydal def. Fallah Bahh i obronił tytuł Grand Champion (walka na normalnych zasadach)

Lashley def. KM

Kiera Hogan def. Laurel po interwencji ze strony Allie, która rozproszyła Van Ness

Segment LAX i oVe - Konnan wygłosił promo, ale przeszkodzili mu członkowie Ohio Versus Everything. Sami Callihan stwierdził, że nienawidzi LAX, ale to nie koniec, ponieważ jego ekipa nienawidzi wszystkiego co jest w tej federacji. Dodał on jednak, że szanuje mistrzów drużynowych, ale na celowniku mają większą rybę, także ich rywalizacja się skończyła. Obiecał on, że w 2018 znowu zostaną mistrzami, ale stanie się to dopiero później. Konnan doszedł do słowa mówiąc, że aktualnie nie ma większej ryby, bo to oni są tutaj najwięksi. Po tych słowach zjawili się członkowie Cult of Lee czyli Trevor Lee oraz Caleb Konley. Panowie zaatakowali LAX, a OVE odeszli.

Moose i Impact def. Patron i EC3

Segment Drake/Adonis - Chris chciał celebrować życie Drake'a oraz jego wszystkie sukcesy. Panom przeszkodził jednak powracający Austin Aries, który powiedział, że Eli nigdy nie był najwspanialszym człowiekiem żyjącym na tym świecie. Adonis postanowił zaatakować Ariesa, a Eli zdecydował, że jest w stanie postawić na szali swoje mistrzostwo Impact Global. Przybył sędzia i walka się rozpoczęła.

Aries def. Drake i zostaje Mistrzem Impact Wrestling!!!

Ishimori i Sydal def. Raju i Fantasma

Cult of Lee def. T.E.C.H. - zwycięzcom próbował przeszkodzić Konnan, który powiedział, nadchodzą, a Cult of Lee nic z tym nie może zrobić.

Laurel def. Kiera Hogan - Van Ness zaatakowała Kierę po walce, a na ratunek przybyła Allie, która pozbyła się Kanadyjki i pozowała z pasem.

Hania def. Amber Nova - po walce zjawiła się Rosemary, która zaatakowała Hanię.

Impact vs EC3 vs Moose vs. Patron o miano pretendenta

Impact def. EC3 i został pretendentem - Moose miał odnieść kontuzję w czasie walki

Xplosion:
oVe def. T.E.C.H.
Rosemary def. Amber Nova

6 komentarzy:

 1. Brawo...Jak ta federacja wrócić na szczyt czy ustabilizować roster skoro tak promuje własne, wschodzące talenty?Wystarczył powrót renomowanej gwiazdy i już-tak jak w przypadku Patrona- tytułowy obrazek, a promowanego mistrza spychamy w hierarchii.Pytanie kto następny?Misterio?Przykro to pisać, ale po odbiciu się od dna, mimo szumnych zapowiedzi od około półtora-dwóch lat znów jest regularny regres.

  OdpowiedzUsuń
 2. Można się zgodzić że to trochę nie fair w stosunku do Drake'a jednak z drugiej strony Aries jest większą gwiazdą, która może przynieść więcej korzyści - oglądalność, lepsze techniczne walki itp. Wydaje mi się że władze IW chcą obecnie żeby o federacji było jak najgłośniej i można spodziewać się jeszcze wielu niespodzianek/zaskoczeń. Dodatkowo ciekawe jakie segmenty będą nagrane z Drake/Adonis i Aries.

  Kilka newsów jeszcze:
  - Laurel ma odejść po tapingach
  - nowe pasy na następnych tapingach w marcu
  - IW chce Pentagona i Rey'a Fenixa, miał z nimi rozmawiać Konnan
  - współpraca IW z Twitch (widać logo na ringu)

  Ps: dzięki za aktualizację XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Damian
  Nie trzeba kręcić się wokół głównego tytułu, aby być główną postacią.Tak jak wcześniej był problem z wojnami stajni tak teraz 0-1, często łopatologiczne rozpisywanie większości story blokuje rozwój tej federacji.Powtarzam pytanie - jak oni mają stabilizować i wzmacniać roster, skoro tak promują produkty w które wcześniej zainwestowali?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko, że Aries to total package i bije tego Drake'a na głowę :). Problemem Impact jest to, że promują szrot zamiast świetnych zawodników jak Aries, Storm (którego się pozbyli co jest kolejną poronioną decyzją), czy EC3

  OdpowiedzUsuń
 5. Problemami Impact jest to że cały czas mają problemy z pieniędzmi + ciągłe zmiany na szczycie + ciągła rotacja w rosterze. Ilu w 2017 roku wrestlerów przewineło się przez IW? Masa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń