24 kwietnia 2018

Impact Wrestling - wyniki tapingu z dnia 23.04.2018


Xplosion:

Rohit Raju def. Suicide

Impact Wrestling:

IW Tag Team Titles Match - Eli Drake & Scott Steiner def. LAX - po walce Steiner stwierdził, że w Taco Bell była promocja i dlatego Konnan nie pojawił się na Redemption. Lider LAX udowodnił co dla niego jest ważniejsze. Drake dodał, że może jeszcze zostać mistrzem świata i jego kontrakt może zostać użyty w każdym momencie. Zjawił się Austin Aries z ręką w temblaku i uznał, że najważniejszym tytułem w federacji jest mistrzostwo Impact Grand, które dalej posiada. Odzyska tytuł mistrza świata i nie obchodzi go, czy czempionem będzie Drake, czy Pentagon. Pentagon też dołączył do zabawy, doszło do brawlu, który wygrali Aries oraz luchador i panowie na sam koniec spoglądali na siebie.

Knockouts Title Match - Allie def. Taya Valkyrie - po pojedynku zjawiła się masa ludzi wyglądających jak nieumarli i przynieśli oni trumnę w okolice ringu. Zgasło światło, pojawiła się Su Yung, która zaatakowała Allie, ale światło zgasło ponownie i na ratunek przybyła Rosemary. Światło znowu zgasło, Yung nie było już od tego momentu w ringu.

Brian Cage def. Trevor Lee

Eddie Edwards wyszedł do ringu i chwalił się, że to on wysłał Callihana do szpitala. Problem jednak jest taki, że bracia Crist trzymają się dobrze i w związku z tym on proponuje im walkę dwóch na jednego. Nie obchodzi go, czy zrobią to tutaj, czy w Ohio. OVE zjawili się, doszło do brawlu, który został przerwany przez Sami'ego, który dorwał Alishę Edwards w szpitalu.

Moose def. Braxton Sutter - po walce Moose zapowiedział Pentagonowi, że będzie chciał go pokonać.

X-Division Title Match - Matt Sydal def. Taiji Ishimori

Do ringu wrócił Eli Drake, który stwierdził, że Scott Steiner dostał od niego wolną noc. Dał on też tydzień, ale odbiorcą był Pentagon, bo za tydzień odbierze mu jego tytuł mistrza świata. Luchador pojawił się i doszło do wymiany spojrzeń.

Dezmond Xavier, DJZ & Andrew Everett def. Drago, Aerostar & El Hijo del Fantasma

OVE def. KM & Fallah Bahh

Su Yung vs Rosemary - do walki nie doszło, ponieważ zjawiła się trupa Su Yung. Allie starała się pomóc przyjaciółce, jednak została otoczona przez armię Yung. Su następnie opluła Rosemary krwią, wykonała na niej DVD na stół i zabrała ją do trumny.

Impact Wrestling World Title Match - Pentagon Jr def. Eli Drake

3 komentarze:

  1. Czyli Eli stracił walizkę? Jak tak to fatalnie, a miałem nadzieję że w niedalekiej przyszłości znowu będzie Impact World Championem. Jest świetnym zawodnikiem i zasługuje na ten pas.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciężko powiedzieć na ten moment kto zasługuje na pas; jest taka rotacja w rosterze, że trudno się w tym odnaleźć i kogo traktować poważnie, a kogo jak kogoś chwilowo występującego w organizacji... bardzo lubię Austina Ariesa, ale w sumie pas z przypadku, segmenty z doskoku, nie było czuć, że jest w tej federacji, nie wiem może negatywny efekt nagrywania taipingów (czy jak to się tam odmienia). Jest w federacji Johny, złote dziecko IW, ale strasznie wyhamowali z nim, nudny feud, w ostateczność brak na PPV kosztem zawodników z LU i zamiast ktoś taki walczyć o pas federacji, w walce wieczoru występują dwaj ludzie dla fana IW znikąd. Na tę chwilę, Ci co zasługują na pas to ktoś z dwójki: Moose, Eddie Edwards oni można powiedzieć, że reprezentują IW, pozostali mają dość niepewny status.

    OdpowiedzUsuń
  3. Eddie Edwards powinien zostać mistrzem bo to jak ugania się za OvE jest żałosne.

    OdpowiedzUsuń