27 kwietnia 2018

Impact Wrestling - wyniki tapingu z dnia 26.04.2018


Xplosion:

Grado def. Caleb Konley

Su Yung def. Diamante

Impact Wrestling:


El Hijo del Fantasma def. Jake Crist - Dave po walce pomógł bratu zaatakować luchadora, który zaczął się stawiać. Powrócił Sami Callihan z kijem baseballowym i całe OVE starało się ściągnąć maskę Fantasmy. Uratował go Pentagon Jr, który pozbył się braci Crist, a następnie zmierzył się wzrokiem z Callihanem.

Grado vs Eddie Edwards - walka się nie rozpoczęła, gdyż Eddie zaatakował rywala przed walką kijem do kendo. Kazał on też jego partnerce wyjść z ringu i wygłosił promo o Callihanie. Powiedział, że prawie udało mu się załatwić Sami'ego - zostawił go zakrwawionego i złamanego, ale zakończył sprawy z nim na dobre przez jedną osobę. Tommy Dreamer został przez niego wezwany i legenda ECW stwierdziła, że sprawy posunęły się za daleko. Eddie i Alisha od dawna nie rozmawiali, a sam Edwards ostatnio szaleje. EE chciał wiedzieć skąd o tym wszystkim wie Tommy i doszło do brawlu, który wygrał Eddie. 

LAX def. Andrew Everett & DJZ - LAX celebrowali z pasami po walce wśród publiczności, ale to raczej nie była walka o tytuły. 

KM wyszedł do ringu i powiedział, że starał się być mentorem dla Fallah Bahha. Ta federacja powinna się nazywać KMPact Wrestling i to on powinien być oczkiem w głowie oficjeli. Do ringu przyszedł jeszcze Bahh, który podarował KM'owi kartkę i było tam napisane, że męczy on niewinnych ludzi. KM liczył potem na walkę z Richardem Justice, ale okazało się, że w pojedynku z nim zmierzy się Scott Steiner.

Scott Steiner def. KM

Madison Rayne def. Taya Valkyrie - Rayne po walce cieszyła się z powrotu do federacji. Planowała nie walczyć, ale sprawy się skomplikowały i dalej może odnosić sukcesy. Pokonała Blanchard, a teraz Valkyrie i chce coś udowodnić swojej rodzinie. Madison zapowiedziała, że to ona zmierzy się z Su Yung na Slammiversary. 

X-Division Title Match - Matt Sydal def. Brian Cage via Count-out - w walce interweniowali Kongo Kong oraz Jimmy Jacobs. Kong po walce załatwił Cage'a i on razem z Jacobsem oraz Sydalem świętowali.

Dezmond Xavier def. Petey Williams

No DQ Match - Tessa Blanchard def. Kiera Hogan

Pentagon Jr & El Hijo del Fantasma def. OVE - po starciu Pentagona zaatakował Callihan. Luchador jakoś się obronił oraz szantażował oponenta. Próbował złamać rękę jednemu z braci Crist, jednak Sami uderzył go kijem i starał się ściągnąć jego maskę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz