26 stycznia 2020

Impact Wrestling - 21.01.2020 - RAPORT


Impact! rozpoczął się od przypomnienia rywalizacji Tessy Blanchard z Samim Callihanem z dalszymi tego konsekwencjami.

Nowa mistrzyni świata Tessa Blanchard przybyła, aby wygłosić promo. Powiedziała, że dobrze jest być mistrzem świata, zwłaszcza wobec piekielnej podróży, którą musiała przejść. Mimo to ta przygoda dopiero się zaczyna, ponieważ Sami w końcu zgłosi się po walkę rewanżową. Wie, że on słucha. Stoczyli walkę życia, a to, co cię nie zabije, czyni cię silniejszym i nie może się ona doczekać, aby zakończyć to na dobre. Zawodniczka wezwała rywala do ringu, ale na jej wezwanie odpowiedziała Taya Valkyrie. Mistrzyni Knockoutek powiedziała, że Sami nie może teraz wyjść, ale ona jest tutaj i jest jeszcze lepsza. Taya pochwaliła rozwój Tessy w zeszłym roku, ale prawda jest taka, że ​​to ona wyznacza standardy i pokonała Tessę w spotkaniu o mistrzostwo. Odebrała jej również kobiece mistrzostwo AAA i nie sądzi, że Tessa może dłużej mierzyć się z kobietami, a jej mistrzostwo świata jest nagrodą pocieszenia. Rozmowę kobiet przerwało nadejście Ace'a Austina, który narzekał na brak zaproszenia do grona zwycięzców. Ace ma coś wspólnego z Tayą, ponieważ Tessa nie pokonała ich obojga. Heelowie zaatakowali Blanchard, ale musieli salwować się ucieczką po zjawieniu się Trey'a.

Jimmy Jacobs i Willie Mackiem rozmawiali na temat najbliższej przyszłości Macka po tym, jak wykazał się ogromną odwagą, biorąc stawiając czoło obu członkom The North na Hard To Kill. Jimmy zauważał, że ​​jego partner tag teamowy Rich Swann doznał kontuzji kostki. Willie postanowił skierować swoją uwagę na rywalizację singlową. Dziś zmierzy się z Rohitem Raju z Desi Hit Squad. Johnny Swinger przeszkodził im i zaproponował Williemu współpracę. Czarnoskóry wrestler odmówił.

Za kulisami Madison Rayne i Kiera Hogan przypomniały Tayi Valkyrie, że jest im winna walkę o tytułu Knockoutek za okazaną pomoc. Taya wykręciła się brakiem czasu, ale dodała, że jeśli Madison i Kiera zmierzą się ze sobą w przyszłym tygodniu, najpierw spotka się ze zwyciężczynią, a w drugim tygodniu z przegraną.

W pierwszym pojedynku dnia Taurus pokonał Moose'a i Rhino. (Przyzwoity Three Way match i jeden z lepszych występów Rhino w Impact od jego powrotu. Dużo zabawy z postaciami, szczególnie od Moose'a. Mam mieszane uczucia co do przypięcia byłego futbolisty, ale jestem przekonany, że jeśli dostanie menadżera, jak to kąśliwie sugerował Don Callis, bedzie to dobra decyzja. Łoś udowodnił, że jest solidnym mówcą, ale mam wrażenie, że menedżer dałby mu dobry start, aby przenieść się do upcardu).

Jordynne Grace przypomniała Gabby Loren, że nie była przypięta w czasie Three Way matchu na Hard To Kill. Zatem, jeśli Kiera i Madison będą miały mecz w przyszłym tygodniu o miano pretendentki, ona również weźmie w nim udział.

Joey Ryan został ponownie wezwany na Wrestler's Court przez Tommy'ego Dreamera w łazience, ale wrestler wiedział czym to pachnie i jak najszybciej się stamtąd oddalił.

W drugim meczu Joey Ryan zwyciężył Maximo (Chciałbym zobaczyć trochę poważniejszego Ryana. Nie przeszkadza mi jego finisher, ale wolałbym obejrzeć coś znacznie lepszego).

Gabby Loren przeprowadziła wywiad z RVD i jego dziewczyną. RVD był tak zażenowany powyższym meczem, że zastanawiał się, czy może nazwać się prowrestlerem. Woli, gdy zawodnicy kradną jego ruch, w innym przypadku wychodzą takie potworki jak Joey Ryan vs. Maximo.

Michael Elgin mówił za kulisami, że dwa razy pokonał Eddiego Edwardsa podczas nagrań w Nowym Jorku. Następnie przeszedł do materiału filmowego, w którym wykazał, że Eddie Edwards trzykrotnie odklepał na Hard to Kill (chyba Elgin majstrował przy tym nagraniu, bo widać że trzykrotnie zapętlono jedno klepnięcie). Big Mike nie skończył jeszcze z Edwardsem.

W walce nr 3 Havok (z Jamesem Mitchelem i Susie) była lepsza od Rosemary. Po meczu Havok pomogła Mitchelowi oczyścić oczy z zielonej mgły, którą wcześniej został oślepiony przez Rosemary. W trakcie celebracji Mitchel zorientował się, że Susie zniknęła, więc pobiegł za kulisy, aby ją odszukać. (Szczerze mówiąc w tej historii, jedynie błyszczy Susie dzięki dobrej grze aktorskiej. Powinno się tę historię już zakończyć, jest jak brazylijska telenowela, którą można ciągnąć w nieskończoność, a w rozwleczonej całości coraz mniej sensu. Rosemary i Havok powinny kręcić się wokół pasa zamiast tracić czas na takie pierdoły. Ich gimmicki tylko na tym tracą).

Gama Singh trenował za kulisami Rohita Raju i Mahabali Sherę. Gama zastanawiał się, gdzie jest Raj Singh. Rohit wskazał, że Shera wie. Ten powiedziała, że ​​wysłał go w „Duchową podróż”. Gama zastanawiał się, dlaczego nie skonsultowano się z nim w tej sprawie. Shera powiedziała, że ​​nie potrzebuje pozwolenia Gamy. Rohit starał się wyjaśnić sytuację, ale został uderzony w twarz.

Nadszedł czas na najnowszy segment  The Rascalz. Dez i Zach żartowali, że Trey jest podekscytowany współpracą z dziewczyną. Dezmond próbował przeczytać list z podziękowaniami Treya do Tessy. Zach zaczął opowiadać o tym, jak zdobył narkotyki w Meksyku. Stwierdził, że to pejotl. Trey nie chciał nic brać, więc odszedł. Wyemitowano narkotyczny odlot Zachary'ego i Dezmonda i ich ucieczkę przed Pagano i Morderczym Klaunem, którzy chcieli przywitać się z tą dwójką.

Edwards i Elgin pokłócili się o trofeum. D'Lo Brown i ochroniarze musieli rozdzielić zawodników,

Willie Mack pokonał Rohita Raju (z Gamą Singhiem i Mahabali Sherą). Po meczu The Desi Hit Squad zaatakowali Macka i nawet pomoc Johnny'ego Swingera nie zatrzymała fali frustracji Hindusów.

Ethan Page i Josh Alexander rozmawiali z kimś poza kamerą. Josh mówił o swoich wątpliwościach co do planu Page'a o pozbyciu się Macka i Swanna. Page chwalił się, że jego plan się powiódł. Kamera odwróciła się, by pokazać, że rozmawiają z El Hijo Del Vikingo. Meksykanin nie dbał o to, co mieli do powiedzenia, i próbował odejść. Między Alexandrem a Vikingo doszło do przepychanki. Vikingo powiedział kilka słów po hiszpańsku i odszedł. Page uważał, że ten powiedział po hiszpańskim o czymś w następnym tygodniu.

W walce wieczoru Ace Austin i Taya Valkyrie wygrali z Trey'em i Tessą Blanchard. (Najlepszy mecz w tym tygodniu. Cała czwórka pokazała się z dobrej strony w tym LuchaUndergroundpodobnym Intergender Tag Team matchu)
1 komentarz: