8 lutego 2020

Impact Wrestling - 04.02.2020 - RAPORT


Show rozpoczęło się od przypomnienia najważniejszych wydarzeń z zeszłotygodniowego Impactu. W openerze skoncentrowano się na rywalizacji Eddiego Edwardsa i Michaela Elgina. 

Tessa Blanchard raźnym krokiem weszła Fronton Mexico Entertainment Complex przy umiarkowanym zachwycie publiczności. Poświeciła kilka zdań Ace'owi Austinowi, który który niedawno przechwalał się swoimi zwycięstwami nad obecną Impact World Championką. Tessa wie, że Austin lubi gry psychologiczne, ale nie są one potrzebne, bo chociaż jest trudna do zabicia, jednak nietrudno ją odnaleźć. Zawodniczka wie również, że spotka się z Austinem na Sacrifice, ale jest niecierpliwa i chce, aby się już teraz. Mistrz X Division wyłonił się zza kulis wraz z Reno Scum. Po krótkiej sprzeczce Adam Thornstowe zgodził się na potyczkę z mistrzynią.

Tessa Blanchard pokonała Adama Thornstowe'a. Po meczu grupa rzuciła się na zawodniczkę, której z pomocą przybiegł Tommy Dreamer. (Ten mecz powinien być squashem dla Tessy. Ośmiominutowe starcie z dużą przewagą rywala nieco osłabia pozycję mistrzyni. Sam pojedynek oceniam jako solidny)

Taya Valkyrie próbowała pozyskać Madison Rayne i Kierę Hogan do pomocy w czasie jej meczu z Jordynne Grace o Impact Knockouts Championship w przyszłym tygodniu. Panie nie były głupie, wiedziały, że Taya je wykorzystuje, dlatego odrzuciły propozycję.

W czasie przerwy Tommy Dreamer wyzwał Ace'a Austina na Falls Count Anywhere Street Fight match. Niespodziewanie na ekranie pojawiła się po raz drugi grafika ICU. Po zeskanowaniu kodu, przenosi się nas na stronę https://www.realityislost.com/. Kiedyś Sami Callihan miał gimmick hakera, może to on się za tym kryje, bądź wkrótce ujrzymy nowego debiutanta?

Rhino vs Taurus zakończył się bez rozstrzygnięcia, gdy Moose zaatakował Rhino. Face'owie nie pozwolili sobie na ten bezczelny atak i szybko pozbyli się z ringu nieproszonego gościa. Nosorożec wykonał przeciwnikowi Gore (Ten feud jest mało interesujący, więc na pojedynek Moose'a z Rhino na Sacrifice nie czekam z niecierpliwością).

Michael Elgin wygłosił przemowę do lustra, w którym przekonywał, ze w następnym tygodniu nie da szans Edwardsowi i niebawem stawi się do walki o Impact World Championship.

Johnny Swinger wbił do szatni, gdzie znajdowali się The Desi Hit Squad. Poszukiwał rywali dla swojego zespołu, który nazwał "The Mack and Pack". Został zastraszony przez Mahabali Sherę, dlatego zmienił zdanie i zgodził się na solową walkę Shery z Mackiem.

Taya próbowała pozyskać do pomocy Rosemary, ale ta zaczaiła się na Jamesa Mitchella. Zamknęła go w pokoju, po czym zaatakowała Havok, próbującą uwolnić Mitchella, i dusiła ją do czasu utraty przez nią przytomności.

Rosemary vs. Susie zakończyło się bez rozstrzygnięcia. Rosemary postanowiła pomóc towarzyszce odkryć to, czego szuka i była brutalna wobec niej. Po założeniu swojej rękawiczki w postawie niewinnej dziewczyny coś się zmieniło. Zawodniczki zaczęły walczyć i powoli zmierzały na backstage. Susie walczyła z Rosemary na tych samych schodach, na których Su Yung został a powieszona przez Havok podczas poprzedniej trasy w Meksyku. Stał się jasne, że Rosemary próbowała przywrócić Susie z powrotem do jej dawnej postaci, Su Yung. Zawiązała pętlę na jej szyi, co przywołało kolejną retrospekcję "The Undead Bride". Susie zmieniła się w Su Yung, gdy Havok pojawiła się i zobaczyła ją. Później James Mitchell znalazł Rosemary i Havok, mówiąc że wszyscy są zgubieni.

TJP (z Fallah Bahhem) pokonał El Hijo del Vikingo. Po meczu The North zaatakowali obu uczestników pojedynku. Wycofali się dopiero, gdy Fallah Bahh wkroczył do gry (El Hijo del Vikingo jest najbardziej imponującym zapaśnikiem z Meksyku w Impact Wrestling od czasu Lucha Brothers. Razem z TJP bez wysiłku wykręcili czterogwiazdkową walkę. Polecam).

Katie Forbes skonfrontowała się z Joey'em Ryanem na temat tego, co powiedział o niej w zeszłym tygodniu. To był tylko pretekst, ponieważ Ryan został zaatakowany zza pleców przez RVD. Następnie Gabby Loren przeprowadziła wywiad z parą. Reporterka zapytała się, dlaczego RVD stracił swój humor. Za tydzień przekonamy się, jak fajny jest Rob Van Dam.

Daga i Dr. Wagner Jr. pokonali oVe (z Madmanem Fultonem). Wściekły Fulton zaatakował Meksykanów (Przyzwoity mecz, ale nic więcej. Nie czułem więzi z face'owymi wrestlerami, ich los był mi obojętny).

Johnny Swinger i Willie Mack rozmawiali na temat walki Macka z Sherą. Czarnoskóry wrestler nie chciał słuchać o żadnej drużynie, sam poradzi sobie z Hindusem.

Ace Austin pokonał Tommy'ego Dreamera Falls Count Anywhere Street Fight matchu (Dreamer występujący w 20-minutowych walkach wieczoru w 2020 roku, wykonując swój hołd dla ECW, jest całkowicie smutne, szczególnie w stosunku do starcia TJP i Vikingo. Dażę szacunkiem Dreamera, jestem pewien, że ciężko pracuje i przegrywa, ale Austin musiał brać nadgodziny, aby wszystko miało ręce i nogi. Tak, Austin wygrał i to świetnie, ale po prostu nie rozumiem, co oznacza wygrana z Tommy'm Dreamerem w 2020 roku. Nie zrozumcie mnie źle, doceniam go jako ulubieńca publiki, ale nie w walkach wieczoru. Czułem się znużony, ale całość skończyła się dobrze, ponieważ Ace Austin jest naprawdę świetny).2 komentarze:

  1. Może w końcu zaczną promować Fultona.
    Co do Austina to nie widzę go jako mistrza Impact Wrestling.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! this is Amazing! Do you know your hidden name meaning ? Click here to find your hidden name meaning

    OdpowiedzUsuń