13 kwietnia 2011

TNA Classic Matches - 10# Report

TNA Sacrifice 2007
Texas Death Match
James Storm (w/ Jacqueline) vs Chris Harris

Byli tag team partnerzy z America's Most Wanted staną naprzeciwko siebie w walce stypulacji Texas Death Match, czyli mieszanka No Disqualifications, Pin Falls Count Anywhere i Last Man Standing. Jest to pierwsza walka tego rodzaju w TNA. Po pięciu latach sukcesów drużynowych czas na ich walkę solową.

Zaczynamy pojedynek. Obaj od razu zaczęli okładać się punchami za ringiem. Harris dorzucił duszenie kajdankami które przyniósł ze sobą. Rozpoczyna się typowa uliczna bijatyka. Obaj wymieniają się serią punchów na trybunach. Storm i Harris są na samym szczycie widowni. Widać, że Harris kontroluje pojedynek sprzedając serie punchów i uderzając kowboja o barierki. Harris wyprowadza Storma na dół, lecz ten wylał piwo prosto w oczy Harrisa i zaczął wyprowadzać uderzenia. Dodał Irish Whip, ale skontrowane przez Harrisa i to Storm wleciał z dużą siłą w barierki. Harris w ringu skosztował piwo Storma, a zaraz później powalił kowboja Crossbody z trzeciej liny za barierki! Próba pinu i 3 count! Teraz sędzia liczy do 10 aż Storm wstanie, wtedy walka zostanie kontynuowana. James wstaje po 7, lecz widać, że jest mocno zamroczony.

Obaj zawodnicy wracają do ringu. Harris wchodzi na liny, lecz Storm rzuca krzesłem prosto w niego. Dorzucił do tego potężne uderzenie krzesłem w twarz! Pojawiła się krew na twarzy Harrisa. Tennessee Cowboy nie zwalnia tępa i rozkłada stół. Storm szykuje Diving Hurricanrane na stół, lecz Harris utrzymał się na linach. Harris próbował Sharpshootera, ale ostatecznie wykonał katapultę po której Storm uderzył twarzą w stół! Wildcat próbował wykonać Suplex na stół ale to Storm wykonał efektowne Eye of the Storm na stół! Pinfall dla Tennessee Cowboya! Teraz to Harris ma 10 sekund na podniesienie się. Nieruchomy po 9 sekundach wstaje! Więc wznawiamy walkę!

Storm wyciąga kolejny i rozkłada go za ringiem. Kowboj szykował Eye of the Storm za ring, lecz nie udało mu się to. Później chciał przerzucić go na stół, lecz ten przytrzymał się lin. W końcu udało mu się wykonać Elevated DDT. Storm schodzi z ringu i wrzuca do niego kosz na śmieci i kij kendo. Chce wrócić do ringu, lecz Harris wykonuje Spear i Storm ląduje prosto na stole który rozłożył! Wildcat wraca po Storma, ale nie pozwala mu na to Jacqueline. Harris próbuje Chair Shoot, lecz w zamian dostaje Last Call Superkick od Storma! Próba pinu ale tylko 2 count! Wildcat dostaje podwójne uderzenie pokrywką od kosza. Zaraz później to samo otrzymuje Storm i zaczyna się wymiana strzałów z kosza. Harris wyrzuca pokrywkę i wykonuje na Stormie Swinging Side Slam prosto na kosz! Próba pinu ale znów tylko do dwóch! Jacqueline wyrzuciła Harrisa z ringu i chciała go przykuć kajdankami, lecz pojawiła się Gail Kim która rzuciła się na nią i wyprowadziła za kulisy. Storm szykuje się do uderzenia butelką piwa, ale to Harris trafia metalową blachą i uzyskuje pinfall! Sztormowi nie udaje się podnieść po 10 sekundach i tym samym zwycięzcą pojedynku jest „Wildcat” Chris Harris!

2 komentarze:

  1. Właśnie to najlepiej lubię na waszym blogu. Jestem fanem TNA od niedawna, ciężko obejrzeć wszystkie stare gale i dzięki waszym raportom mam możliwość zapoznania się z historią tej federacji. Nigdy nie widziałem tej walki i widzę, że sporo mnie ominęło. Genialna, krwawa i brutalna walka członków America's Most Wanted, do której często będę wracał. Krew się lała strumieniami, ale zobaczyliśmy tez kilka świetnych akcji np. spear na stół. Ja z tej walki najbardziej zapamiętam Storma rozkładającego stół i krew na niego kapiącą. Dzięki za raport i czekam na więcej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. BTW pomyślcie może nad wstawianiem tych raportów na wrestlefans to wtedy więcej ludzi będzie odwiedzać wasz blog :)

    OdpowiedzUsuń