13 lipca 2011

TNA Classic Matches - 13# Report

TNA Final Resolution 2006
X-Divison Championship
Samoa Joe (c) vs. Christopher Daniels

Walka legend dywizji X. Fallen Angel będzie chciał odebrać to, co stracił AJ Styles na rzecz Samoa Joe. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Daniels, po tym jak został potraktowany przez Samoańczyka na poprzednim Impact. Dodatkową stypulacją w tej walce jest Career-Ending or Streak-Ending. Po długim programie na Impactach obu zawodników, czas na ich walkę o pas X-Division na PPV.

Zaczynami pojedynek. Z początku Joe próbował złapać Danielsa. Kilka sygnalizowanych kopnięć od Joe, po których Daniels wykonał parę punchów. Joe odpłacił się Knee Strikes, lecz Daniels skontrował to Irish Whipem, Shouderblockiem i wejściem knee w narożnik. Daniels radzi sobie z Samoan Submission Machine, wykonując po Irish Whipach kilka efektownych akcji, w tym Hurricarane. Przewagę w ringu uzyskuje Daniels, lecz później popełnia błąd nie trafiając Dropkickiem. Joe wykonuje za to swoje kopnięcia. Później trafia ze snapami, ale przy każdym punchu Daniels robi unik. Joe nie trafia ze snapem, co Daniels kontruje na Sitout pin, ale 2 count. Kolejny roll-up, lecz znów bez pinfallu. Od razu kontra od Joe, który zakłada Crucifix Armbar, jednak chwile po tym Daniels chwyta się lin. Kilka punchów od Danielsa, Irish Whip i Moonsault po którym nie trafia w Samoa Joe. Samoańczyk w desperacki sposób wykonuje kopnięcia. Snapmare, Back Chop, Low Kick i Knee Drop od Joe, ale 2 count. Chop od Samoa Joe oraz Irish Whip, po którym nadział się na Elbow. Clothesline, Dropkick od Danielsa, lecz szybko został skarcony Powerslamem od Joe, 2 count. Joe nie chce zwalniać tempa i wykonał Irish Whip, ale Daniels szybko do niego doskoczył i wykonał Double Knee Facebreaker. STO od Danielsa i Arabian Press, jednak znów 2 count. Fallen Angel ustawia sobie w na narożniku Joe a zaraz potem wykonuje Death Valley Driver, pin do dwóch. Dwa punchy i odbicie od lin, jednak to Joe wykonuje Powerbomb z przejściem do pinu, ale 2 count. Daniels wściekle rzuca się na przeciwnika, co wykorzystuje Joe zakładając Modified Gogoplata! Później puszcza Danielsa i przechodzi do STF! Po jakimś czasie Fallen Angel chwyta się lin. Obaj zawodnicy na narożniku. Daniels podnosi Samoe w pozycji na Powerbomb, lecz ten kontruje to na Hurricarane! Zaraz po tym potężny Clothesline, jednak bez pinfallu. Daniels zatrzymuje Joe Standing Side-Slamem i wykonuje BME, pin do dwóch!

Akcja przenosi się za ring. Joe próbował strącić z ringu Leg Sweppem Danielsa, lecz to Daniels potężnie uderzył w głowę Low Kickiem. Daniels z ringu wykonuje znakomity Flying Elbow Drop na Samoa Joe który leżał za ringiem! Daniels wrzuca Joe do ringu, ale ten odpłaca się mu dwoma silnymi kopnięciami, po których Daniels wyleciał z ringu. Później silny Olé Kick i to Joe uzyskuje przewagę. Obaj zawodnicy wracają do ringu. Na czole Danielsa pojawiła się krew. W stronę ringu podąża AJ Styles! Joe nie przejmuje się tym i wykonuje kilka punchów. Chwile po tym Daniels kontruje tym samym. Joe chybił próbę Enzuigiri, a Danielsowi nie udało się wykonać Angel's Wings. Potężne Gamengiri od Joe, które zamroczyło Danielsa. Za ringiem wciąż AJ dopinguje Danielsa. High Knee, Muscle Buster i Coquina Clutch założone przez Samoa Joe! Danielsowi udaje się dotknąć lin. Joe wrzucił na ring krzesło i przesunął na sam środek ringu. Muscle Buster prosto na krzesełko dla The Fallen Angela!!! Joe brutalnie atakuje Danielsa wykonując Football Kick i Jumping Knee Drop! AJ wtrącił się do walki rzucając w Joe ręcznikiem, by przestał tak martretować Danielsa. Sędzia przerwał walkę. Samoan Submission Machine obronił swój pas X-Division!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz