5 maja 2012

"Weekend z TNA" by Tupak

Dobrze wszystkim znany użytkownik Tupak od dzisiaj będzie wspomagał blog prowadząc cotygodniowy program w którym prezentowane będą najlepsze walki w historii TNA. Mamy nadzieję że ten pomysł zyska sympatię wśród fanów TNA w Polsce. Oczywiście wszystkie walki będą pochodzić z prywatnej kolekcji kolegi Tupaka.
Przyszedł czas na pierwszy odcinek "Weekend z TNA". Będzie to cykliczny program ukazujący się raz w tygodniu mający na celu pokazania trochę histori TNA.
Zbliża się rocznica federacji, która będzie miała miejsce na Slammiversary, więc w 1 odcinku zobaczymy pojedynek, który wszystkim kojarzy się z tym PPV.
King of the Mountain odbywał się na każdym Slammiversary od 2004 r do 2009 r ( w 2009 r odbyły się 2 pojedynki na tej gali w tej stypulacji ). W roku 2008 ten pojedynek pojawił się również na Impactcie.
W dzisiejszym odcinku pragnę wam pokazać pierwszą walkę, która odbyła się 2 czerwca 2004 r w Nashville. W pojedynku o pas NWA World Heavyweight Championship zmierzyli się : AJ Styles, Raven, Chris Harris, Jeff Jarret oraz Ron Killings ( uwczesny mistrz ).
Życzę miłego oglądania, w komentarzach możecie pisać swoje odczucia po tym pojedynku oraz sugestie dotyczące kolejnych walk. 

 
 

2 komentarze:

  1. Dobry pomysł i już biorę się do oglądania.

    NequaL

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra inicjatywa. Na pewno pomoże to w zapoznaniu się z historią TNA.

    OdpowiedzUsuń