2 czerwca 2012

"Weekend z TNA" by Tupak

Odcinek z gościem specjalnym został niestety odłożony na późniejszy termin z różnych powodów, ale napewno się ukarze.


W tym odcinku zobaczymy pierwszy w historii pojedynek o pas X Division.
Na początku ten pas nosił nazwę NWA–TNA X Championship, później został zmieniony na NWA–TNA X Division Championship, a aktualnie jest znany jako TNA X Division Championship i jest to najstarszy pas mistrzowski w TNA.


19 czerwca jako pierwszy pojedynek w TNA zobaczyliśmy starcie 6 Man X Tag Team Match w składzie AJ Styles/Jerry Lynn/Low Ki vs The Flying Elvis ( Jorge Estrada/Sonny Siaki/Jimmy Yang ), który wygrał drugi team. Jak się okazało przegrani dostali szansę zawalczenia o pas X Division w kolejnym epizodzie TNA, do których dołączył jeszcze Psicosis, który w swojej pierwszej walce w TNA przegrał w TT Matchu z Jamesem Stormem, a ich rywalami byli The Johnsons ( Richard & Rod ).


26 czerwca podczas NWA TNA Weekly PPV 2 poznaliśmy pierwszego w historii mistrza X Division. Pojedynek był na zasadach Double Elimination Match, w którym udział wzięło 4 zawodników : AJ Styles vs Psicosis vs Low-Ki vs Jerry Lynn


Walkę zaczynało dwóch zawodników, pozostali stali poza ringiem. Wyeliminować rywala można była na dwa sposoby: przez pin oraz submission. Po tym zawodnik schodził z ringu, a w jego miejsce wchodził kolejny przeciwnik. Każdy zawodnik miał dwie szanse, gdy raz został odliczony mógł potem wrócić. Ale gdy po powrocie został znowu odliczony musiał opuścić arenę jako przegrany.


Walka trwa niespełna 26 min, ale napewno nie będzie sie wam dłużyła ze względu na poziom i akcje wykonywane przez zawodników. Oczywiście tak jak zawsze piszcie swoje odczucia, propozycje lub wszelkiego rodzaju sugestie.
Miłego oglądania :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz