27 lipca 2012

Weekend z TNA #10


Przyszedł czas na jubileuszowy 10 odcinek, więc mam nadzieje, że walka wam się spodoba.

15 Kwietnia 2007 r w mieście Saint Charles zebrało się około 6 tysięcy ludzi, aby podziwiać jedno z najważniejszych PPV w TNA. Chodzi oczywiście o LockDown, którego Main Eventem był pojedynek Lethal LockDown Match Team Cage (Christian Cage, AJ Styles, Scott Steiner, Abyss, Tyson Tomko) vs Team Angle (Kurt Angle, Samoa Joe, Rhino, Sting, Jeff Jarrett).

Lethal Lockdown to rodzaj WarGames Matchu stworzony przez federacje TNA. Wszystko odbywa się wewnątrz stalowej klatki. Walkę zaczyna dwóch zawodników z przeciwnych drużyn. Po 5 minutach do walki dołączy zawodnik jednego z teamów. Następni zawodnicy pojawiają się w klatce co dwie minuty. Kiedy wszyscy znajdą się już wewnątrz konstrukcji, dach klatki opadnie, a członkowie drużyn będą mogli skorzystać z broni przymocowanych do niego. W dachu klatki są dwa niewielkie otwory, przez które zawodnicy mogą wyjść na szczyt klatki, aby tam dalej walczyć, walka może się również odbywać poza klatką ( jeśli komuś uda się z niej wydostać ).

W walce nie mogło zabraknąć hardcoru, niesamowitych i mrążących krew w żyłach spotów. Chciałem dać kilka dodatkowych materiałów video, w których będą przedstawiać dołączanie poszczególnych zawodników do Teamów, gdyż to zawsze było ciekawe, ale niestety nie udało mi się znaleźć wszystkich, więc postanowiłem tego nie dawać.

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę.
Miłego oglądania :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz