31 lipca 2012

Weekend z TNA # 11
Zaczynamy drugą dziesiątkę "Weekend z TNA" od dość zaskakującej walki.
Będzie to pierwsza walka w tym projekcie z udziałem Knockout, ale stypulacja powinna niektórych zaskoczyć.

Mamy rok 2009, w całym storylinie bierze udział Abyss, Dr. Stevie, Daffney oraz Taylor Wilde. Dr. Stevie wykorzystuje swoją pozycję jako lekarza i gnębi swojego pacjenta, którym jest Abyss. Wielokrotnie monster był bity po twarzy, uderzany paskiem, poniżany oraz kazano mu bić innych ludzi. To szystko nie spodobało się jednak Taylor Wilde, a kłótnie doprowadziły do pierwszego w historii Monster Ball Matchu z udziałem Knockout, które miało miejsce 24 maja 2009 r na gali Sacrifice.

Walka nie należała do specjalnie wybitnych walk, ale napewno będzie to miłą odskocznią od walk kobiet, które możemy aktualnie oglądać w federacjach wrestlingowych. Oczywiście nie zabrakło najróżniejszych przedmiotów użytych w walce oraz krwi ( co prawda krwi było malutko ).

Mam nadzieje, że walka wam się spodoba, zachęcam do napisania swoich opini na temat walki, projektu oraz swoich propozycji. Proszę również o lajkowanie, gdyż bardzo mi to pomoże, a wam dużo czasu nie zajmie. :) Miłego oglądania. :)
4 komentarze:

 1. No, no, no ciekawie nie powiem... Interesję się TNA od niedawna, bo od 2 miesięcy, ale Monster's Ball Match w wykonaniu kobiet!! Nigdy bym o czymś takim nie pomyślał, ale widac TNA, również potrafi mile zaskoczyć. Walka nie była jakaś niesamowita, ale to co było po walce, było bardzo ciekawe. Chciałbym jeszcze podziękować za taki fajny projekt jakim jest właśnie Weekend z TNA, bo naprawdę pokazuje on najlepsze walki w historii TNA :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki wielkie za miłę słowa :D
  Tą walkę postanowiłemd dać właśnie z tego powodu, że nie często widzi się kobiety w takich walkach. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dosyć dobrze pamiętam tę walkę, jedna z niewielu walk kobiet które w czasie mojej przygody z TNA obejrzałem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. It is herе where a ѕtгοng lοcаl
  herіtаge and аbundant natuгe is blenԁeԁ with lemongгass and other plants.
  Οnе сan push the pаuse buttοn on life and revitalіse thе sοul
  with a wеeκlong minіmum stаy. More and you should knееl
  aboνе hiѕ head.

  Check оut my pagе: Erotic massage

  OdpowiedzUsuń