3 lutego 2013

Weekend z TNA # 21Po krótkiej przerwie wracam do robienia Weekendu z TNA. W tym odcinku chciałbym zaprezentować wam jeden z moich ulubionych pojedynków, który obfitował w niesamowite emocje jak i hardcore.

Wszyscy zapewne pamiętają America's Most Wanted. Jeden z najlepszych Tag Teamów w historii TNA. W skład tej drużyny wchodzili "Wildcat" Chris Harris i "Tennessee Cowboy" James Storm. Starsi fani napewno miło wspominają ich walki przeciwko takim zespołom jak The Disciples of The New Church, The Naturals, Team Canada, 3Live Kru, Triple X (z którymi mieli wspaniały pojedynek na Turning Point, który został również uznany walką roku ), LAX i Team 3D.

Na Turning Point w 2006 r AMW chcieli odzyskać pasy, które w tym czasie były w rękach LAX. Był to flag match. James Storm uderzył Homicide'a butelką z piwem, ale jej odłamki trafiły w oko Harrisa, który nie był w stanie normalnie walczyć przez co mistrzowie mieli ułatwione zadanie. Ten pojedynek wygrali uwcześni mistrzowie, a James Storm za tą porażkę obwiniał właśnie Harrisa. 14 września 2006 roku doszło do ponownej walki tych dwóch zespołów, ale był to pojedynek Titles vs Team – jeśli AMW przegra ten pojedynek będą musieli rozpaść się raz na zawsze. Po kilku minutach walki James Storm uderzył butelką piwa swojego partnera przechodząc heel turn. AMW w tym momencie przestało istnieć.

Te wszystkie wydarzenia doprowadziły do walki na Sacrifice w 2007 r, gdzie dwaj byli partnerzy zmierzyli się w walce 1 vs 1. Nie była to jednak zwykła walka, lecz Texas Death Match. Warto zaznaczyć, że ten pojedynek znalazł się na 4 miejscu w " Top 50 Matches in TNA History "

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę.
Miłego oglądania :)PS: Już niedługo będę dodawał również małe bonusy do walk. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz