5 lutego 2013

Weekend z TNA # 22Czas na walkę z czasów, kiedy to X Division Title był drugim najważniejszym pasem federacji. Walki o ten tytuł zawsze były emocjonujące i wszyscy fani wrestlingu mogli być pewni, że zawodnicy pokażą wszystko co potrafią.

16 lutego 2005 r odbyła się gala PPV pod nazwą Final Resolution. Gala odbyła się tradycyjnie w ImpactZone w Orlando. Głównym wydarzeniem gali był pojedynek pomiędzy ówczesnym mistrzem NWA WHC Jeff'em Jarrett'em, a zwycięzcą 3 way'u, którym okazał się Monty Brown. Jednak tuż przed Main Eventem gali odbył się pojedynek, który przez wielu fanów jest uznawany za jeden z najlepszych Ultimate X Matchy. W walce udział wzięli mistrz X Division Petey Williams, któremu towarzyszył Coach D'Amore ( z Team Canada ) oraz dwaj pretendenci do tytułu : AJ Styles oraz Chris Sabin.

Walka obfitowała w wiele niesamowitych akcji podwyższonego ryzyka, szybkie tempo oraz niesamowite emocje. Świetnie reagująca publiczność dodatkowo umili czas tego 20 minutowego starcia.

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę.
Miłego oglądania :)Mały bonusik :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz