17 lutego 2013

Weekend z TNA # 24
W tym projekcie mogliście zobaczyć już w jaki sposób AJ Styles stał się pierwszym w historii posiadaczem pasa X Division, a Ken Shamrock mistrzem wagi ciężkiej. W tym odcinku zobaczycie walkę, która była finałem mini turnieju o pasy TT.

Podczas Weekly PPV 3 doszło do 2 walk, w których mieli zostać wyłonieni finaliści turnieju o pasy TT. W pierwszym pojedynku America's Most Wanted pokonali The Johnsons, a w drugim pojedynku The Rainbow Express w/Gertner pokonali Apolo & Buff Bagwell. Można by powiedzieć, że finał był już znany, lecz los miał inne plany. Zaraz po segmencie, w którym udział wzięli Scott Hall i Jeff Jarrett kamery przeniosły się na backstage, gdzie nieprzytomni i zakrwawieni leżeli pierwszi finaliści. Nie byli oni w stanie walczyć już tego wieczora. Chwile później, gdy Bill Behrens rozmawiał przez telefon zjawił się Jerry Lynn, który zgłosił się na zastępstwo AMW w walce finałowej. Miał on znaleźć sobie partnera. Warto zaznaczyć, że przed finałowym pojedynkiem, AJ Styles bronił swojego tytułu X Division. Czemu o tym wspominam? Gdyż partnerem Jerry Lynna był właśnie AJ Styles.

W bonusie będziecie mogli zobaczyć Dupp Cup Match.

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachęcam również do obejrzenia małego bonusika.
Miłego oglądania :)bonus:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz