23 marca 2013

Weekend z TNA # 27To już ostatni odcinek w tym roku, więc należy zakończyć go dobrym pojedynkiem.

W tym odcinku będzie walka, która jest mało znana, ale jednocześnie przez wielu uznawana za jeden z klasycznych pojedynków, których wstyd nie znać. 28 sierpnia 2002 r podczas Weekly PPV 11 odbył się Triple Threat Match pomiędzy Low Ki, AJ Styles'em i Jerrym Lynn'ie. Walka już na papierze prezentuje się dobrze, więc żeby było jeszcze lepiej postanowiono nie robić zwykłego pojedynku, lecz Ladder Match ! Trzech wspaniałych lotników, którzy tworzyli jedną z najlepszych dywizji na świecie w ciągu 20 minut zrobiło bardzo dobrą walkę, której zwycięzca zdobył X Division Title.

Zastanawiałem się nad bonusem ( miała być walka Miss TNA z tego okresu, którym był mężczyzna :D ), lecz postanowiłem dać pewien segment z udziałem Jeffa Jarretta, który w tym okresie był jedną z czołowych postaci federacji. Wraz z nim był pewien zamaskowany zawodnik, którym okazał się być debiutujący ....... sami się przekonacie. :)

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika.
Miłego oglądania :)

Walka:

Bonus:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz