29 marca 2013

Weekend z TNA # 28
Jako, że wszyscy ostatnio narzekają na słabą dywizję Tag Team oraz to, że aktualnie są jedynie dwa prawdziwe Tag Teamy postanowiłem dać walkę, która pokazuje jaką potęgą dawniej dysponowało TNA w tej dywizji. Pierwszymi mistrzami TT byli AJ Styles i Jerry Lynn, ale mieliście okazję widzieć ich w walkach przeciwko sobie co świadczy o tym, że nie współpracowali dobrze ze sobą. Mistrzami byli 42 dni po czym pasy zostały zwakowane przez wiele kontrowersji w ich ostatnim pojedynku, który zakończył się podwójnym pinem. Dokładnie 18 września 2002 roku doszło do walki, która miała wyłonić nowych mistrzów, aby urozmaicić ten pojedynek postanowiono zrobić coś specjalnego. TAG TEAM GANTLET FOR THE GOLD, w którym udział wzięli : Hall & Syxx vs SATs vs Wylde & Rave vs Estrada & Siaki vs Kobain & Slash vs Steele & Punk vs Lawler & Disco vs Bagwel & lJames vs Harris & Lee vs AMW. Zasady pojedynku były bardzo łatwe, wygrać można było przez wyrzucenie rywala za ring, ale gdy zostało tylko dwóch zawodników w ringu ich TT partnerzy mogli powrócić do ringu, a wygrać można było jedynie przez pin lub submission.

W bonusie możecie zobaczyć coś co miałem dać ostatnim razem. Jest to pojedynek aktualnego MISS TNA ( aktualnego, gdyż był to mężczyzna ) przeciwko April Hunter. Całe szczęście, że pomysł z tym tytułem padł dość szybko. :)

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika.
Miłego oglądania :)


Walka :

Bonus:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz