13 kwietnia 2013

Weekend z TNA # 30Kolejny mini jubileusz na moim koncie. Nie spodziewałem się, że ten projekt dojdzie do 30 odcinka, ale udało się. TNA zawsze najbardziej kojarzyło się z X Division, więc w tym jubileuszowym odcinki trzeba oddać hołd tej dywizji.

Pierwszą walką będzie Ladder Match, który odbył się 2 października podczas Weekly PPV 14, w którym zmierzyli się: AJ Styles vs Jerry Lynn. Od samego początku mieli ze sobą różne zwarcia nawet, gdy byli mistrzami TT ich współpraca nie układała się zbyt dobrze. Te wszystkie kłótnie można było rozwiązać tylko w jeden sposób – w walce. Aby walce dodać jeszcze większego smaczku postanowiono zrobić z tego Ladder Match. Ponad 20 minut wrestlingu stojącego na wysokim poziomie. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Czy może jednak walka zakończy się niespodzianką? Tego dowiecie się oglądając ten pojedynek.

Jako bonus postanowiłem również dać walkę, która odbyła się tydzień później i również był to Ladder Match. Po sytuacjach jakie miały miejsce w poprzedniej walce, którą przedstawiłem ( więc uwaga, bo może być spoilerek ) władze TNA postanowiły zafundować fanom kolejny pojedynek o X Division Title w takiej samej formie. Żeby uatrakcyjnić ten pojedynek możemy zobaczyć znacznie większy skład : Syxx-Pac vs Tony Mamaluke vs Jose Maximo vs Joel Maximo vs Kid Kash vs Ace Steel vs AJ Styles. Czy AJ Styles będzie w stanie po raz kolejny zdobyć mistrzostwo X Division? Czy może tytuł przejmie ktoś inny?


Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)

Walka :

Bonusowa walka :


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz