23 czerwca 2013

Weekend z TNA # 32LockDown zbliża się do nas wielkimi krokami, więc postanowiłem dać jeden z moich ulubionych pojedynków z tej gali, który odbył się dość niedawno, gdyż w 2011 roku. Chodzi oczywiście o walkę Kurt Angle vs Jeff Jarrett, który nie był jednak zwykłym pojedynkiem, lecz był to Ultra Male Rules in a Steel Cage. Pierwszy "punkt" zdobywa się za poddanie przeciwnika poprzez submission, drugi poprzez pin, a w wypadku remisu wygrywa ten, który jako pierwszy opuści klatkę. Feud obu tych panów ( przynajmniej dla mnie ) był jednym z lepszych w tym okresie, gdyż miał podłoże prywatne. Ci co śledzą TNA troszke dłużej napewno pamiętają, że aktualna żona Jeff Jarretta, Karen był dawniej żoną Kurta Angle. Można by się spodziewać, że Karen była rozdarta, gdyż z jednej strony był jej mąż, a z drugiej ojciec jej dzieci. Panowie nie pałali do siebie sympatią o czym otwarcie mówili nawet na wizji. Na początku są również dodane różne materiały, jak doszło do ich konfliktu i jak przebiegał. Osobiście polecam, aby nie przewijać tego, gdyż można zobaczyć parę wypowiedzi z Unfinished Business oraz ślub Karen i Jeffa, który odbył się na jednym z Impactów.

Jako bonus postanowiłem dać taki pojedynek na rozluźnienie. Pojedynek o X Division Title, w którym AJ Styles zmierzył się z Amazing Redem podczas Weekly PPV 18. Jak na tą dywizję przystało pojedynek był w szybkim tempie, a zawodnicy zaprezentowali sporo ciekawych akcji.

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)


Walka:


Jest to oczywiście zaległy odcinek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz