29 czerwca 2013

Weekend z TNA # 33Nadszedł czas na 33 odcinek Weekend'u z TNA. Jako, że w poprzednim tygodniu nie pojawił się kolejny odcinek to postanowiłem w tym dać 2 walki oraz 1 promo.

Zaczynamy od pierwszej walki, w której mistrz X Division AJ Styles zmierzył się po raz kolejny z Jerry Lynn'em. Już od samego początku, gdy po raz pierwszy zdobyli pasy Tag Team coś między nimi zaszło i coraz ciężej współpracowali ze sobą co doprowadziło do ich feudu. Był to jeden z lepszych feudów tego roku. Alex Marvez pisał : " Styles vs Lynn gets my vote for the wrestling's feud of the year ". Pod wrażeniem był również Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter : " Styles vs Lynn has consistently delivered some of the most oustanding wrestling of the year ". Osobiście mogę stwierdzić, że w 2002 roku w TNA był to jeden z najlepszych feudów.

Drugi pojedynek również będzie z X Division i również z tej samej gali. Aż chciałoby się wrócić do tych czasów, gdy ta dywizja była bardzo ważnym punktem gali i na swoje walki dostawali sporo czasu. Tym pojedynkiem okazał się być Table Match z udziałem 5 wrestlerów : TNA PPV 19 - X-TABLES MATCH Kid Kash vs Tony Mamaluke vs Joel Maximo vs Jose Maximo vs Ace Steel. Bardzo przyjemny dla oka pojedynek, który napewno warto zobaczyć.
Jako bonus będziecie mogli zobaczyć promo w wykonaniu Jeff'a Jarrett'a, w którym zaatakował Curt'a Henning'a. Czy Curt odpowie mu? Czy może dojdzie do bójki?


Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz