14 lipca 2013

Weekend z TNA # 34Kolejny zaległy odcinek.

W tym odcinku nadal będę wam chciał przekazać to co działo się w najstarszych czasach TNA, a tym razem będzie to gala z 13 listopada 2002 roku.

Jako pierwsza będzie walka jednej z najlepszych dywizji na świecie, czyli X Division. Podczas Weekly PPV 19 Kid Kash zmierzył się w 5 way X – Tables matchu i udało mu się wygrać. Nagrodą był title shot, którego ma wykorzystać na 20 gali PPV. Jednak nie zmierzy się tylko z mistrzem, którym w tym czasie był Jerry Lynn, gdyż TNA postanowiło zrobić 3 way match, a trzecim zawodnikiem był AJ Styles! Trzy osoby, które miały olbrzymi wpływ na X Division w jednym ringu o pas. Taka walka poprostu nie może się nie udać.


Również na 19 gali PPV doszło do walki tag team, w której mistrzowie America's Most Wanted zmierzyli się z New Church, których reprezentowali Brian Lee i Slash. Ta walka jednak zakończyła się DQ, więc na kolejnej gali doszło do walki rewanżowej. Czy mistrzowie będą w stanie pokonać pretendentów, których managerem jest słynny James Mitchell?


W bonusie znajdziecie promo wyżej wspomnianego Jamesa Mitchella, który zaprezentował nowy nabytek New Church. Kim jest ta tajemnicza postać? Dowiecie się po obejrzeniu. :)

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)

X Division Title Match: Jerry Lynn vs Kid Kash vs AJ Styles

TT Title Match: America's Most Wanted vs New Church

Bonus:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz