21 lipca 2013

Weekend z TNA # 35Kolejny weekend i kolejna dawka TNA, która mam nadzieje będzie się wam podobać.

Przenosimy się do 20 listopada 2002 roku, gdzie konflikt America's Most Wanted z The Disciples of the New Church nadal trwa. Jest to kolejna próba James'a Storm'a i Chriss'a Harris'a na odzyskanie swojego tytułu mistrzowskiego, ale czy będą w stanie pokonać tag team wspierany przez jednego z najlepszych managerów jakim był James Mitchell?

W Main Evencie tej samej gali doszło do pojedynku o pas wagi ciężkiej. Jeff Jarrett musiał przejść długą drogę, aby dostać wymarzonego title shota na pas, który był w rękach Ron'a Killings'a znanego bardziej jako R-Truth. Trzeba przyznać, że Jeff Jarrett w tym okresie był znaczącą postacią i według mnie jednym z lepszych zawodników tego okresu. Do pełnej satysfakcji brakowało mu tylko pasa mistrzowskiego. Ale czy Jarrett będzie w stanie pokonać w pojedynkę Ron'a Killings'a? Mogę wam jedynie powiedzieć, że ta walka miała ogromny wpływ na przyszłość federacji.

Jako bonus pragnę wam pokazać promo, które miało miejsce tydzień później od człowieka, który ..... Nie chce wam spoilerować poprzedniej walki, więc bonus zachowajcie sobie na sam koniec.

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)America's Most Wanted vs New Church
http://www.youtube.com/watch?v=78OkxqTOkMQ

Ron Killings vs Jeff Jarrett

Bonus

2 komentarze:

  1. Ah, ten Vince Russo :D

    Dawno chyba nie dodawałes tego Weekendu z TNA, albo mnie ominął. Walka Tag Teamowa chyba lepsza od Jarretta i Killingsa ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten i jeszcze jeden to zaległy odcinek. Od sierpnia będę dawał nowe :D

    OdpowiedzUsuń