3 sierpnia 2013

Weekend z TNA # 37Po długiej przerwie wracam do robienia Weekendu z TNA. W tym odcinku będzie kontynuacja podróży po dawnych galach, a dokładniej mówią Weekly PPV 24, które odbyło się 11 grudnia 2002 roku.

X Division w tych latach była naprawde mocną dywizją, dlatego w tym odcinku postanowiłem dać 2 walki tejże dywizji. Pierwsza walka to starcie AJ Styles vs Amazing Red. Tych dwóch panów raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Trzeba przyznać, że są to dość podobne osoby pod względem skillów. Obaj w ringu potrafią zrobić niesamowitą walkę, ale niestety ich mic skill pozostawia wiele do życzenia ( AJ co prawda poczynił postępy ). Walka trwa ok 13 minut, ale jestem pewny, że nie będziecie zawiedzeni tym pojedynkiem.

Druga walka z X Division jaką chciałem wam przedstawić to pojedynek o pas. Uwczesny mistrz Jerry Lynn bronił swojego tytułu mistrzowskiego, a jego rywalem był Sonny Siaki. Dla Sonny'ego była to walka, która mogła zmienić jego karierę ( o czym przekonacie się oglądając bonus ). Jak przystało na tych dwóch panów oraz X Division walka trzymała cały czas dobry poziom.

W bonusie możecie zobaczyć jak pierwsza stajnia w historii TNA przekupuje zawodników, aby ci dołączyli do nich. Trzeba przyznać, że Vince Russo dobrze wie jak przekonać mężczyznę, aby ten doąłczył do Sport Enterteinment Xtreme.

Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę. Zachecam również do obejrzenia bonusika, lajkowania i subskrybowania mojego kanału na YT :D
Miłego oglądania :)

AJ Styles vs Amazing Red

Jerry Lynn vs Sonny Siaki

Bonus


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz