10 stycznia 2015

Impact Wrestling 30.01.2015


- Impact otwiera Bobby Roode, który mówi, że tytuł wagi ciężkiej został mu skradziony, a następnie wzywa Lashley'a na ring. Roode wyzwał aktualnego mistrza na walkę o pas na co zgodził się Lashley. Przerywa im jednak Austin Aries, który wchodzi z walizką. Austin Aries rozważał wykorzystanie swojej walizki, ale przerwał mu MVP, który ogłosił, że dziś zobaczymy 4-Way match.

1. Knockouts Title Match:
Taryn Terrell defeated Gail Kim and Madison Rayne


- Jeremy Borash zaprasza Tommy Dreamera na ring. Tommy wezwał na ring Erica Younga, aby załatwić swoje sprawy. EY szybko pobił Tommy'ego wykonując na nim swój finisher po czym wziął krzesełko z widowni. Na pomoc Tommy'emu przybiegł Bobby Roode.

2.  Monster's Ball Match
Jeff Hardy defeated Abyss

- W walce interweniowało Revolution oraz Matt Hardy, a po walce James Storm uderzył w twarz Abyssa.

3. Mark Andrews and Rockstar Spud defeated The Bromans

- Po walce Tyrus i EC3 zaatakowali Marka i Rockstara.

4. 4 Way World Heavyweight Title Match
Lashley defeated Bobby Roode, MVP and Austin Aries

- Po walce BDC zaatakowali Lashley'a, Roode'a i Ariesa. Na pomoc wbiegli im Kurt Angle wraz z Gunnerem. Angle zaprosił Lashley'a, aby przyłączył się do jego zespołu w Lethal LockDown Matchu przeciwko BDC, lecz ten odmawia.

3 komentarze:

  1. Bardzo dobry pomysł z Fatal 4 Wayem o pas WHC. Wygrana Bobbyego Lashleya przewidywana. Tylko czekać na Lockdown na którym odbędzie się jeden z najciekawszych typów walk w TNA czyli Lethal Lockdown

    OdpowiedzUsuń
  2. Skąd nagle Aries wziął się w walce o pas WHC skoro ani do niego nie pretendował ostatnio ani nie wykorzystał walizki? Już lepiej za niego pasowałby Eric Young.

    OdpowiedzUsuń
  3. moim zdaniem aries powinien odgrywac wieksza role w tna i zdobyc wkoncu ten pas po raz 2 -_-

    OdpowiedzUsuń