31 marca 2021

Impact Wrestling - 30.03.2021 - RAPORT + pierwsze mecze Hardcore Justice

Długa i kręta droga Jamesa Storma doprowadziła go dziś do wtorkowej edycji Impact Wrestling, kiedy stoczy on swój tysięczny pojedynek dla federacji przeciwko innej legendzie - Erickowi Youngowi. W innym pojedynku Sami Callihan zmierzy się z Larrym D, mistrz X-Division Ace Austin i Madman Fulton zmierzą się z Joshem Alexandrem i byłym mistrzem TJP, a Brian Myers będzie walczył z Suicidem jeden na jednego.

Dodatkowo nie zabraknie podbudowy pod mecz Richa Swanna z Kennym Omegą.

W pierwszym pojedynku Kiera Hogan i Tasha Steelz zmierzyły się z Havok i Nevaeh. Ten pojedynek miał miejsce po tym, jak Hogan i Steelz zaoferowały mecz bez tytułu Havok i Nevaeh, aby udowodnić, że rywalki nie mają z nimi szans. Impact Knockouts Tag Team Championki pokonały przeciwniczki, następnie wściekła Nevaeh zaatakowała towarzyszkę.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z Jamesem Stormem przed jego tysięcznym pojedynkiem w Impact Wrestling. Storm powiedział, że choć powinno to być świętowanie, chodzi o poświęcenie. Mówił o współpracy z „Wildcat” Chrisem Harrisem i o tym, jak Bob Ryder załatwił mu pierwszą umowę, a reszta to już historia. Chris Sabin i Jake Something przedstawili Harrisa jako specjalną niespodziankę dla Storma. Obaj uścisnęli się i America's Most Wanted powrócili na jedną noc.

Miller przeprowadziła wywiad z Deonną Purrazzo i Susan. Purrazzo powiedział, że była nie do powstrzymania i pobiła wszystkich, ale Susan przerwała jej, by zacząć mówić bzdury o Jazz. Czarnoskóra zawodniczka niespodziewanie zaatakowała Susan.

W drugim meczu dnia Sami Callihan pokonał Larry'ego D (z Aceyem Romero). Romero natychmiast zaatakował Samiego. Komentatorzy zastanawiali się, czy Trey Miguel odwzajemni przysługę i uratuje go, ale tak się nie stało. Sami śmiał się, a Matt Striker głowił się, czy Trey faktycznie zdał test, zaniechając pomocy.

Wideo przedstawiające rywalizację FinJuice w NJPW.

Za kulisami Kenny Omega i Don Callis oglądali materiał z udziałem FinJuice i rozmawiali o tym, dlaczego rozumieją całe zamieszanie związane z nowymi mistrzami ku rozczarowaniu The Good Brothers. Zauważyli, że wyglądało na to, że Dobrzy Bracia odpadli z gry i powiedzieli, że to nie przyjaciele z serialu, ale biznes. Wtedy szepnęli coś byłym mistrzom, którzy powiedzieli, że to dobry pomysł i wyszli.

Sami Callihan znalazł Treya Miguela i zapytał, dlaczego mu nie pomógł. Miguel zapytał go, co jest mu winien i że nie musi nic robić. Callihan chciał popchnąć go dalej, ponieważ ten może przejść na następny poziom. Miguel powiedział mu, że nie potwierdza swojej pasji. Callihan zaoferował mu bycie jego mentorem i partnerem. Trey odpowiedział, że go to nie obchodzi. Callihan nie odpuszczał i zaproponował mu wspólny mecz przeciwko XXXL. Miguel odmówił, ale Callihan kazał mu zastanowić się nad tym i udzielić odpowiedzi w przyszłym tygodniu.

W trzecim meczu Brian Myers pokonał Suicide'a. Po zakończeniu Myers wziął mikrofon i powiedział, że jego stary kumpel Matt Cardona wyzwał go na pojedynek. Cardona po prostu próbuje się do niego przylepić, tak jak robił to od 18 lat, ale to się nie wydarzy w Impact Wrestling. Myers powiedział, że jest franczyzą Impact i to nie obejmuje Cardony. Więc wyzwanie odrzucone.

Za kulisami Jazz zwróciła się do Tommy'ego Dreamera. Chciała chwycić Deonnę Purrazzo w swoje ręce. Dreamer powiedział, że o tym myślał - i mogą zrobić coś, co robili w ECW, Ultimate Jeopardy. Jeśli pokona Deonnę, zdobędzie tytuł, ale musi coś postawić na szali. Jazz położyła na niej swoją karierę. Dreamer powiedział, że właśnie ją sprowadził, a ona nie musi tego robić. Jazz zażartowała i powiedziała, że wie, ale tak bardzo chce zdobyć Deonnę, że jest gotowa to zrobić. Dreamer powiedział jej, że lepiej aby wygrała. Odeszła, mówiąc: „Wiem”.

Tony Khan i Tony Schiavone przedstawili kartę następnego Dynamite.

W Swinger's Paradise John E. Bravo musiał pójść do łazienki, ale Swinger mu nie pozwolił, bo w czasie jego nieobecności kilku „Mizarków” mogłoby wejść do środka. Swinger zapowiedział wielką akcję w sprawie zakładów na Rebellion. Wtedy weszli Kenny Omega i Don Callis. Nie byli pod wrażeniem kursów na mecz i pokazali Swingerowi wideo z jednoskrzydłym aniołem. Ten odpowiedział, że szanse zmieniły się na korzyść Omegi. Callis postawił 20 000 $ na Omegę. 

W czwartym pojedynku Ace Austin i Madman Fulton pokonali Josha Alexandra i TJP. W końcówce face'owie pokłócili się, kto ma przypiąć Austina. Alexander ustąpił, wracając do narożnika. Wtedy mistrz wykorzystał brak uwagi TJP, przerolował go i przypiął.

Za kulisami Callis rozmawiał z Williem Mackiem, mówiąc mu, że ma wobec niego wielkie plany. Następnie Callis pokazał mu kompilację Jednoskrzydłego Anioła Omegi, ponieważ wie, że Mack przyjaźni się z Rich Swannem. W tym momencie wszedł Swann, a Callis zaczął mówić o Omedze, który odkopał po finiszerze mistrza Impact. Omega jest w głowie Swanna, ale Rich stwierdził, że tak nie jest. Ma serce i determinację, by pokonać rywala. Gdyby Callis nie był jego szefem, zrzuciłby mu okulary przeciwsłoneczne. Callis odpowiedział, że zrobi Swannowi przysługę i powie, że przez następne dziesięć minut nie będzie jego szefem. Callis zdjął okulary przeciwsłoneczne i zegarek. Prawie zaczęli bójkę, ale pojawili się Dobrzy Bracia i Omega. Doszło do bijatyki, w której pomoc Eddiego Edwardsa okazała się bezcenna i heelowie musieli salwować się ucieczką..

Wydano wideo „Wkrótce Impact Zone April 2021”, które to miejsce wyglądało jak CBGB w Nowym Jorku, po prostu brudne, małe miejsce z mnóstwem postrzępionych ulotek na ścianach.

Rohit Raju chciał stworzyć drużynę z Hernandezem, ale ten odpowiedział, że jeśli chce współpracować, musi uiścić opłatę.

Film promocyjny Violent by Design. Rhino został oczyszczony przez święte wody zmian. Eric Young powiedział, że 1000 meczów oznacza, że ​​James Storm zagubił się w czystości prawdy. Impact został zbudowany na mężczyznach, którzy wytrzymali próbę czasu. On i Storm to dwaj z tych ludzi, ale świat nie należy do niego, należy do nich.

Tommy Dreamer rozmawia z grupą Knockoutek o Hardcore Justice, w tym o meczu Deonny przeciwko Jazz. Deonna powiedziała, że będzie to kolejna legenda na jej liści zwycięstw. Tommy następnie zapytał Susan, czy mógłby porozmawiać o jej przyjaciółce Sue. Susan nie wiedziała, o czym mówi i rozbolała ją głowa. Następnie Tommy ogłosił wieloosobowy Scramble match, gdzie możliwe będzie użycie przedmiotów, a zwyciężczyni zmierzy się z mistrzynią na Rebellion. Uczestniczkami będą Jordynne Grace, Susan, Tenille Dashwood, Havok, Rosemary i Alisha Edwards.

W walce wieczoru James Storm (z Chrisem Harrisem, Chrisem Sabinem i Jakem Somethingiem) pokonał Ericka Younga (z Violent By Design). Przed zakończeniem między grupami doszło do bójki. Chris Harris wykorzystał nieuwagę sędziego i uderzył Younga, po czym wrzucił go do ringu. Tam Storm wykorzystał superkick i zakończył spotkanie.

Przed zejściem z anteny James Storm złożył trybut Bobowi Ryderowi: „Dziękuję Bobie Ryderze za to, co zrobiłeś dla Impactu i za to, co zrobiłeś dla tych punkowych dzieciaków. Nie moglibyśmy tego zrobić bez ciebie”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz