7 maja 2021

Impact Wrestling - 06.05.2021 - RAPORT + newsy

Program rozpoczął się podsumowaniem planu Scotta D’Amore, który postanowił wyłonić nowego pretendenta dla Kenny'ego Omegi spośród 12 zawodników. Zwycięzcy sześciu walk kwalifikacyjnych zmierzą się na Under Siege, następnie wygrany spotka się z mistrzem Impact Wrestling. Pokazano również niespodziewany atak Omegi i The Good Brothers podczas zeszłotygodniowej walki wieczoru pomiędzy Samim Callihanem i Eddiem Edwardsem.

Przed Impactem Jake Something pokonał Sherę (z Rohitem Raju) w Before the Impact.

W pierwszym pojedynku dnia Chris Sabin (z Jamesem Stormem) pokonał Rhino (z Violent By Design), zostając czwartym zwycięzcą turnieju kwalifikacyjnego.

Za kulisami Brian Myers był wkurzony. Powiedział Gii Miller, że musi pokonać tę samą osobę, którą już pokonał, aby dostać się do walki o miano pretendenta. Zażądał kolejnej okazji. Rosemary powiedziała mu, że jego własne ego powstrzymuje go przed pójściem naprzód. Zawodnik odparł, że to głupie gadanie, ale natychmiast został zaatakowany przez Black Taurusa. Decay odeszli.

Don Callis powiedział Kenny'emu Omedze i The Good Brothers, że muszą się bardziej skupić, ponieważ porażki Gallowsa i Andersona nie są dobre dla Kenny'ego. Dobrzy Bracia muszą mniej imprezować, a więcej wygrywać. Omega powiedział, że będzie czuwał nad Dobrymi nimi, aby upewnić się, że dziś wieczorem mieszczą na tablicy literę „W”.

W drugim meczu Taylor Wilde pokonała Susan (z Kimber Lee). Do jej zwycięstwa przyczyniła się interwencja Tenille Dashwood i Kaleba With a K. Wrestlerka nie była tym faktem zachwycona.

Mistrzyni Knockoutek, Deonna Purrazzo, udzieliła wywiadu Gia Miller. Reporterka zapytała ją, dlaczego nie jest w ringu z Susan i Kimber. Zanim ta zdążyła odpowiedzieć, Rosemary i Havok pojawiły się, by się z nią skonfrontować. Deonna zasugerowała, że ​​powinny zmierzyć się ze sobą, wtedy ona stawi czoło zwyciężczyni. Mistrzyni odeszła, zostawiając rywalki wpatrzone w siebie.

Dostaliśmy winietę W. Morrisseya, mówiącego o tym, że ludzie tak naprawdę nie wiedzieli, kto kryje się za twarzą, którą większość rozpoznaje z powodu hasła. Wszyscy w branży go zdradzili, więc odbudował się i przyniesie cierpienie, jakie sam poczuł.

W trzecim pojedynku Trey Miguel zwyciężył Rohita Raju (z Sherą), zostając piątym zwycięzcą turnieju kwalifikacyjnego. Po meczu Jake Something zaatakował Raju i Sherę.

W Swinger's Paradise Alisha Edwards nie miała pieniędzy i została wyrzucona przez Swingera. Alisha powiedziała, że ​​kocha to miejsce i nie chce wyjeżdżać. Swinger powiedział, że może to być dla niej okazja do pracy. Trey Miguel pojawił się i powiedział, że jest tym, na którego można postawić zakład na Under Siege. Chris Bey, Matt Cardona i Chris Sabin mieli swoje zdanie na ten temat. James Storm powiedział, że jeszcze się nie zakwalifikował, ale również jest w grze. Bey starała się skłócić Sabina i Storma. Storm powiedział Bey'owi, że zobaczy się po tym, jak pokona Moose'a. Kazał Sabinowi, aby mu nie towarzyszył, ponieważ sam sobie z tym poradzi.

W czwartym spotkaniu Doc Gallows (z Karlem Andersonem, Kennym Omegą i Donem Callisem) pokonał Juice'a Robinsona (z Davidem Finlayem). Po zakończeniu The Good Brothers i Omega zaatakowali rywali. Na ratunek ruszył im Eddie Edwards, jednak jego misja nie powiodła się.

Gia Miller przyłapała Deonnę Purrazo i przyjaciół na opuszczaniu Skyway Studios. Chciała dowiedzieć się, o czym ta rozmawiała ze Scottem D'Amore. Purrazzo nie była chętna do rozmowy, ale niespodziewanie pojawił się Scott. Powiedział, że mecz Havok kontra Rosemary jest zarezerwowany na przyszły tydzień, a zwyciężczyni zmierzy się z Deonną na Under Siege.

W piątej walce El Phantasmo pokonał VSK (adept wrestlingu z Nowego Jorku). Obaj panowie świetnie spisali się w swoim debiucie.

W szóstym starciu Rachael Ellering (z Jordynne Grace) pokonała Kierę Hogan (z Tashą Steelz).

Za kulisami Hogan i Steelz rozmawiały o swojej kolejnej porażce, gdy Grace i Ellering podeszły do ​​nich, by zantagonizować ich bez powodu. W czasie kłótni Grace wyzwała Steelz na przyszłotygodniowy mecz.

Don Callis podszedł do Moose'a. Zacytował słynnego trenera piłki nożnej Jimmy'ego Johnsona. Moose jest gwiazdą i powinien być tak traktowany. Jest sportowcem pierwszej klasy, nie powinien kwalifikować się do niczego. Łoś kazał mu się zamknąć i odszedł, mówiąc, że ma wiadomość do wysłania.

W walce wieczoru Moose pokonał Jamesa Storma. Taktyka Moose'a polegała na osłabieniu kolana rywala, co dało owoce w końcówce. Storm nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki. Po meczu były futbolista dokończył dzieła, kontuzjując kolano Storma za pomocą krzesła. Chris Sabin wbiegł do ringu, by pomóc kumplowi. W tym czasie Moose powoli wycofał się z pola walki.

------------------------

Kolejne walki na Under Siege:
Według nowego raportu Impact ma zakontraktować byłą gwiazdę NXT UK, Killer Kelly. Fightful Select donosi, że federacja miała niemal natychmiastowe plany podpisania kontraktu z Kelly, która pracowała przy nagraniach Impact Wrestling w listopadzie i był częścią turnieju Knockouts Tag Team Championship. Firmie zależało na tym, by ją sprowadzić. Ta wróciła do domu po nagraniach, jednak ambasada Portugalii była nieczynna, co uniemożliwiło jej powrót do Stanów Zjednoczonych. Na razie nie ma konkretnej daty, kiedy pojawi się w programie.

Moose ujawnił, że jego kontrakt kończy się w czerwcu. Do tego czasu chce jednak zdobyć Impact World Championship.

W komunikacie prasowym rozesłanym IMPACT Wrestling, federacja zapowiedziała nowe partnerstwo z Samsung TV Plus. Zapewni to użytkownikom Samsung TV Plus dostęp do biblioteki IMPACT zarówno w dedykowanym kanale, jak i w formacie wideo na żądanie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz