18 czerwca 2021

Impact Wrestling - 17.06.2021 - RAPORT

Gia Miller próbowała poprosić o wyjaśnienie sytuacji Samiego Callihana. Scott nie wyszedł jednak z biura. Chwilę później Moose zaczął dobijać się do tych samych drzwi. Moose powiedział wiceprezesowi, że zasługuje na rewanż na Slammiversary. Scott odparł, że ma on pełne prawo się denerwować, ale nie tylko on przeżywa ostatnie wydarzenia. Sami Callihan jest zdenerwowany po tym, jak Don Callis go zwolnił, a teraz Anthem wysyła kogoś ze swojego zarządu, aby się pojawił i uporał się z bałaganem pozostawionym po Against All Odds. Przez te wszystkie lata prowadzenia firmy to się nigdy nie zdarzyło. Scott obiecał, że wszystko się ułoży i kazał mu poczekać, ponieważ nie ma teraz czasu, aby się nim zająć. 

W pierwszym meczu TJP (z Fallah Bahhem) pokonał Black Taurusa (z Crazzym Stevem).

Moose wyrzucił TJP z ringu, chwycił krzesełko i zasiadł pośrodku ringu. Powiedział, że jeśli Scott nie ma dla niego czasu, ponownie sparaliżuje show. Kilku ochroniarzy zeszło na ring, ale wrestler ostrzegł ich, aby nie wchodzili na ring, ponieważ może ich skrzywdzić. Nie są Scottem i chce Scotta. Znikąd Chris Sabin wyłonił się z trybun i zaatakował Moose'a krzesłem. Ten przetoczył się na zewnątrz. Następnie Sabin powiedział, że nie musi się martwić o Scotta, ponieważ szuka walki. Wyzwał rywala na natychmiastowy mecz, ale Moose odszedł na zaplecze.

Za kulisami kamera uchwyciła Rohita Raju narzekającego na Ultimate X match i kłócącego się z Acem Austinem. Austin powiedział, że Madman Fulton nie przeprosi, więc on to zrobi. Rohit był przypadkową ofiarą, ale jeśli przejdą na tę samą stronę, mogą wyrównać szanse w Ultimate X, a wtedy może to być uczciwa walka między nimi. Raju powiedział, że to ma sens. Nie jest jedynym, który ma asa w rękawie, a to może być jeszcze lepsze.

Za kulisami Gia Miller przeprowadziła wywiad z Chrisem Sabinem. Zawodnik zapytał, czy Moose myśli, że może skrzywdzić ludzi i przejąć program bez konsekwencji. Jeśli nie chce z nim walczyć teraz, wyzywa go na pojedynek na Slammiversary. 

W drugiej walce Josh Alexander pokonał Madmana Fultona (z Acem Austinem).  Po meczu Austin zaatakował mistrza X Division. Na ratunek przybył mu Petey Williams, który po chwili znienacka stał się ofiarą Rohita Raju. Do bójki dołączył Trey Miguel. Ostatecznie ring wyczyścił Shera. Wszystko zakończyło się wspólnym świętowaniem Raju, Shery, Austina i Fultona.

Za kulisami kamera uchwyciła Deonnę Purrazzo, która krzyczała na Kimber Lee i Susan. Miały udowodnić, że są godne jej towarzyszyć, ale poniosły kolejną porażkę. Nie chce ich znać i kazała im zejść z oczu.

Gia Miller była za kulisami z W. Morrisseyem. Wszyscy „wydają się” mieć przyjaciół za kulisami. Nie wyszło Richowi Swannowi z Williem Mackiem, TJP z Fallah Bahhem i Kojimie z Eddiem Edwardsem. Prawda jest taka, że ​​to nie są twoi przyjaciele. Wbiją ci nóż w plecy. W. musiał się tego nauczyć na własnej skórze. Jedyną osobą, której może zaufać, jest on sam.

Steve Maclin pokonał Jasona Page'a w debiutanckim pojedynku.

Za kulisami Rachael Ellering poprosiła Jordynne Grace, aby towarzyszyła jej przy ringu, mimo że były zdenerwowane tym, że nie zdobyły tytułów Knockouts Tag Team. Grace powiedziała, że ​​próbowała zdobyć te pasy jeszcze przed pojawieniem się Ellering w Impact, ale wszyscy myślą, że jedynym powodem, dla którego je wygrały, była Ellering. Rachael odpowiedziała, że to tylko Tenille Dashwood. Jordynne skwitowała to zdaniem, że ​​to o wiele więcej niż ona, ale Rachael uważa, że ​​to tylko Dashwood, ponieważ to jedyna osoba, z którą rozmawia.

Gia Miller przeprowadziła wywiad z Donem Callisem w szatni Kenny'ego Omegi. Zapytała go o problemy ze Scottem D'Amore. Callis zapytała, czy ma rodzeństwo. Możesz kogoś kochać i nadal sięz nim kłócić. Wskrzesili Impact, ponieważ mieli różne zestawy umiejętności. Scott nie wie, jak odłożyć swoje uczucia na bok. Ma empatię dla zawodników. Callis nie ma empatii i jest w stanie robić rzeczy, których Scott nie jest w stanie zrobić. Ktoś musi przekazywać złe wieści i być tym złym. Zwolnienie Samiego było nieuniknione i był zbyt miły dla tego, kto zerwał plaster. Callis powiedział, że nie obchodzi go, że Anthem ma korporacyjną marionetkę, która nadchodzi. Oczekuje, że podziękują mu za pozbycie się problemu z Samim Callihanem.

W czwartej walce Tenille Dashwood (z Kalebem with a K) pokonała Rachael Ellering. Przed meczem Dashwood chciała podarować rywalce koszulkę z grafiką ich drużyny. Ellering miała to za nic i wyrzuciła T-shirt.

Za kulisami TJP próbował skłonić Scotta D'Amore'a do wyjścia z biura. Decay zagadali do nich i powiedzieli, że po dzisiejszym wieczorze mają niedokończone sprawy. Krótka wymiana zdań zakończyła się zgodą na mecz tag teamowy.

Impact Knockouts Tag Team Championki Fire N' Flava chwaliły się swoim zwycięstwem na PPV i twierdziły, że są najlepszą drużyną Knockoutek w historii. Natknęły się na woźnego, który nie wiedział kim są, bo dopiero dzisiaj zaczął. Odprawiły go i spytały kogoś innego, ale on też nie wiedział. Rosemary zaczepiła je, szydząc z nich, a potem Havok pojawił się za ich plecami. Steelz została roztrzaskana o ścianę, a Hogan została wrzucony do śmietnika. Hogan wyciągnęła stamtąd ciekawe zjawisko - worek na śmieci z napisem Mickie.

W piątym pojedynku Satoshi Kojima (z Eddiem Edwardsem) pokonał Rhino (z Violent By Design). Tym samym Japończyk wywalczył sobie i Edwardsowi możliwość walki o Impact World Tag Team Championship.

Sami Callihan zaczął krzyczeć, gdy zespół komentatorski przedstawiał kartę walk na następny tydzień. Callihan wezwał Kenny'ego Omegę i Dona Callisa. Scott D’Amore wyszedł i powiedział ochroniarzom, aby opuścili ring. D’Amore dołączył do Callihana w ringu. Powiedział, że Callihan mógłby go rozłożyć, gdyby chciał, ale tym razem są po tej samej stronie. Nie powinien był zostać zwolniony, dlatego rozmawiał przez telefon cały tydzień i Anthem wysłało swojego przedstawiciela do programu.

D’Amore poprosił Callihana, by w niego wierzył. Callihan powiedział, że jest duszą Impactu. Nie lubi autorytetów, ale kiedyś zrobiłby wszystko po swojemu. Nacisnął coś na swoim telefonie. Pojawiła się grafika ICU i Callihan magicznie się teleportował.

Don Callis wyszedł i powiedział, że szaleństwa nie da się naprawić. Nie ma terapii, która mogłaby naprawić Callihana. D'Amore powiedział, że Callis przekroczył swoje granice na Against All Odds. Callis powiedział, że zrobił to dla D’Amore. Nie walczą i są lepsi od zapaśników. Zapaśnicy to pasożyty, które zarabiają na nich pieniądze. D'Amore powiedział, że Callis zwolnił Callihana, by chronić Omegę.

Tommy Dreamer dołączył do nich i wyznał, że to on jest wysłannikiem Anthem. Ogłosił, że Callihan został przywrócony. Ktoś inny musi zostać zwolniony. D'Amore zadzwonił do niego, kiedy zaczęli z Impact, ponieważ obiecali zmienić firmę i zająć się zapaśnikami. Osobiste relacje i przyjaźnie zostały przedstawione firmie. Callis odparł, że D’Amore to dobry facet i nic na to nie może poradzić. Dreamer powiedział, że Anthem dokonuje zmian. Ogłosił, że Don Callis został natychmiast zwolniony. Callis wpadł w szał i oskarżył D'Amore, że ​​nie jest w stanie zarządzać swoimi osobistymi relacjami. Nazwał Dreamera „sługą Bruce'a Pricharda”, po czym opuścił ring i powiedział, że to D'Amore i Dreamer powinni zostać zwolnieni.

Callis poszedł na na zaplecze, gdzie spotkał Callihana. Callihan powiedział, że zabierze jedyną osobę, na której mu zależy, Kenny'ego Omegę, i wbije mu się w mózg.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz