17 stycznia 2011

Brutus Magnus - biografia

Obrazek

Imię i Nazwisko: Nicholas Harry Adis
Data i miejsce urodzenia: 6 Listopada 1986r. Docking, Norfolk, England
Wzrost: 191 cm
Waga: 110 kg
Trenerzy: Ricky Knight, WAW School, Dropkixx Academy, Frank Rimer, Tony Scarlo, Vince Randell, John Ritchie, John Hall, Harley Race's Wrestling Academy, Frank Rimer,
Debiut: 2003

Początki kariery

Aldis ukończył treningi w wieku 16 lat i rozpoczął walki z czołowymi Brytyjskimi wrestlerami takimi jak Charlie Rage, Phil Powers, Ricky Knight oraz UK Pibulls. W swoim debiucie w federacji Premier Wrestling zmierzył się z Douglasem Williamsem w two out of three falls matchu w którym przegrał w stosunki 2-1. Kiedy miał 19 at rozpoczął pracę dla All Star Wrestling gdzie stał się pełno etatowym zapaśnikiem.

Total Nonstop Action

W Listopadzie 2008 podpisał kontrakt z TNA. Zadebiutował 11 grudnia jako Brutus Magnus w gimmicku gladiatora. Następnie wziął udział w Maximum Impact! Tour. 22 Stycznia w Glasgow pokonał Matta Morgana a ostatniego dnia touru w Wembley Arena pokonał Sheik Abdul Bashira. 5 Lutego na Impact! Pokonał Shark Boya po swoim finisherze Tormentum. Po walce rzucił wyzwanie jakiekolwiek gwieździe TNA. Na wyzwanie odpowiedział Chris Sabin z którym Brytyjczyk zmierzył się na Againts All Odds. Brutus wygrał ten pojedynek. Z kolei na następnym PPV Destination X pokonał Erica Younga.

British Invasion

30 Kwietnia 2009 Magnus porzucił gimmick gladiatora i wraz z Robem Terrym oraz Douglasem Williamsem stworzył grupę British Invasion. W swoim debiucie jako tag team z Williamsem pokonali w walce handicapowej Homicide'a. British Invasion awansowało do finału Team 3D Tag Team tournament w którym ulegli Beer Money. W dark matchu Slammiversary pokonali Rhino i Erica Younga a później na tej samej gali interweniowali w walce o pasy Tag Teamowe. Na Victory Road zmierzyli się z Team 3D a na szali pojedynku znalazły się tytuły IWGP World Tag Team. Brytyjczykom nie udało się jednak zdobyć tytułów. 25 Lipca wraz z Sheik Abdul Bashirem i Kiyoshim pokonali TNA Originals po tym jak Eric Young odwrócił się od tego teamu. Po tym wydarzeniu powstało The World Elite. 30 Lipca Magnus i Doug pokonali Team 3D w tables matchu i zdobyli IWGP World Tag Team championship. Na Bound for Glory, British Invasion stracili pasy IWGP Tag Team na rzecz Team 3D ale zwyciężając w Full Metal Mayhem Tag Team Matchu zostali nowymi TNA Tag Team championami. Na Turning Point obronili pasy przeciwko Beer Money oraz Motor City Machinegunsa, a na Final Resolution jeszcze raz pokonali Sabina i Shelleya tym samym zachowując tytuły. Na Genesis stracili tytuły na rzecz Matta Morgana i Hernandeza. 18 Lutego 2010 Rob Terry zaatakował Magnusa po czym zmierzyli się na Destination X, a stawką tego pojedynku był pas Global Championship. Pas nie zmienił właściciela.

London Brawling

Po kilku miesiącach nie obecności Magnus pojawił się na tapingu Xplosion, 14 Czerwca gdzie pokonał Suicide'a. 29 Czerwca na Xplosion zmierzył się w walce rewanżowej z Robem Terrym o Global championship. Ponownie górą był Terry. 3 Lipca Dixie Carter ogłosiła że Aldis podpisał nową, długo terminową umowę z TNA. 13 Lipca na Xplosion został połączony w Tag Team z Desmondem Wolfem i razem pokonali Amazing Reda i Suicide'a. 26 i 27 Lipca na tapingach Xplosion pokonali Roba Terry'ego i Hernandeza oraz Ink Inc po czym otrzymali prawo do walki o pasy Tag Teamowe. 26 Sierpnia na Impact! ich team nazwany został London Brawling. Na No Surrender zapowiedziana została walka o pasy Tag Team między Motor City Machineguns a London Brawling. Została jednak usunięta z karty w ostatniej chwili, jak się później okazało z powodu kontuzji Desmonda. 16 Grudnia Magnus pojawił się na Impact po raz pierwszy od trzech miesięcy. Wziął udział w segmencie z Douglasem Williamse i poinformował go że jest gotowy do powrotu. 30 Grudnia wraz z Williamsem stoczyli walkę przeciwko AJ Stylesowi oraz Robowi Terry'emu. Anglicy przegrali ten pojedynek.

1. Finishery
Tormentum

2. Sygnatury

Double powerbomb
European uppercut
Falling powerbomb
Slingshot elbow drop

With Desmond Wolfe
Double Decker
Running knee lift(Wolfe)/Swinging sidewalk slam(Magnus)

With Doug Williams
Bearhug(Magnus)/Diving European uppercut(Williams)
Double straight jacket neckbreaker
Running arched big boot(Magnus)/German suplex(Williams)

3. Pseudonimy

"The Big O"
"The Modern Day Gladiator"
"The Mag Daddy"

4. Menadżerowie
Rob Terry
Chelsea

5. Piosenki wejściowe
"The British Invasion" by Dale Oliver

6. Tytuły i osiągnięcia

Pro Wrestling Illustrated
PWI ranked him #107 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 2010

Total Nonstop Action Wrestling
IWGP Tag Team Championship (1 time) – with Doug Williams
TNA World Tag Team Championship (1 time) – with Doug Williams

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz