17 lutego 2011

Gunner - biografia
Chad Lail jest profesjonalnym zapaśnikiem, szerzej znanym jako Phill Shatter lub Gunner.

KARIERA PROFESJONALNEGO ZAPAŚNIKA

Po służbie w Iraku, Phill Shatter podpisał kontrakt z NWA Anarchy wraz z innym weteranem wojny w Iraku, Trittem Fieldem. Na początku występowali jako Tag team, aż do momentu, gdy Shatter odwrócił się od Fieldsa i dołączył do stajni NWA Elite prowadzonej przez managera Jaffa G. Bailey’a.

Shatter feudował z Icebergiem zanim otrzymał szansę na zdobycie tytułu NWA Anarchy Heavyweight Championship w walce przeciwko Ace Rocwellowi. Shatter zdobył tytuł pokonując dotychczasowego mistrza.

Następnie Shatter zdobył NWA National Heavyweight Championship pokonując Crusher Hansena 17 stycznia, 2009 roku, obecnie jest najdłużej panujących mistrzem w historii tego tytułu.

Niedawno Shatter pokonał Chale Stevensa zdobywając pas S.A.W. International Hevyweight.

TOTAL NONSTOP ACTION WRESTLING (2010 – obecnie)

23 czerwca 2010 roku, na tapingach iMPACT!, Shatter dokonał swojego debiutu na ringach TNA wraz z Mikaelem Judasem jako ochraniarze TNA. 29 lipca 2010 na edycji tapingu iMPACT!, Shatter, teraz Gunner wraz z Judasem, teraz Murphy interweniowali atakując Jeffa Hardy’ego i Mr. Andersona, dokonując heel turnu. Następnie w drużynie z Morganem i Murphym w handicap matchu musiał uznać wyższość Jeffa i Mister Andersona. Po kilku tygodniach występowania u boku Morgana ten angle dobiegł końca i Gunner oraz Murphy powrócili do roli zwykłych ochroniarzy TNA. 21 października, Gunner i Murphy dołączyli do Jarretta i pomogli mu w obijaniu Samoa Joe. Na Turning Point zainterweniowali w pojedynku pomiędzy Jarrettem i Joe, pomagając Jeffowi wygrać. Na późniejszych iMPACT! powrócili do ringu przegrywając z Joe w handicap matchu. Po zakończeniu feudu Jarretta z Samoa Joe, Gunner i Murphy stali się członkami Immortal. 9 grudnia na tapingach Xplosion, Gunner i Murphy zdobyli swoje pierwsze zwycięstwo w TNA pokonując Ink Inc. w tag team matchu. 13 lutego, na Against All Odds, Gunner i Murphy po raz pierwszy wystąpili na PPV, w six man tag team matchu, gdzie wraz z Robem Terrym polegli drużynie złożonej z Jamesa Storma, Roberta Roode’a oraz Scotta Steinera.

RING OF HONOR (2010)

Shatter wystąpił na Ring of Honor The Big Bang! pay-per-view 3 kwietnia pokonując Zacka Salvationa w walce otwierającej galę. \

AKCJE KOŃCZĄCE

- Post Traumatic Stress Disroder (Powerbomb)

AKCJE ROZPOZNAWCZE

-Fist drop
-Spear

MANAGERZY

- Jeff G. Bailey

PSEUDONIMY

- “The Universal Soldier”

TYTUŁY I OSIĄGNIĘCIA

 • American Pro Wrestling
·        APW Chester Heavyweight Champion (2 razy)
 • East Coast Championship Wrestling
·        ECCW Tag Team Championship (raz)
 • National Wrestling Alliance
·        Future Legends Cup (2010)
 • NWA Anarchy
·        NWA Anarchy Heavyweight Championship (raz)
·        NWA Anarchy Tag Team Championship (raz) - z Kimo & Abomination wykorzystując Freebird Rule
 • NWA Charlotte
·        NWA Mid-Atlantic Heritage Championship (raz)
 • NWA East
·        NWA National Heavyweight Championship (raz, obecnie)
 • Pro Wrestling Illustrated
  • PWI umieściło go na 97 miejscu w rankingu PWI 500 w 2010 roku.
 • Showtime All-Star Wrestling
  • SAW International Heavyweight Championship (raz, obecnie)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz