14 lutego 2011

TNA Against All Odds 2011 - raport

http://www.tnawrestling.com/media/k2/items/cache/c5c95158d44ee2ae390a3c3d6bd2e7f8_XL.jpg
Rozpoczynamy od przypomnienia ważniejszych konfliktów które uformowały się przed PPV. A teraz czas już na pierwszą walkę dzisiejszej gali.

X Division #1 Contender's Match: Robbie E. vs. Max Buck vs. Jeremy Buck
Na ring weszli Cookie oraz Robbie który poinformował nas o tym że Generation Me przestraszyli się walki z nim więc walkowerem zostaje pretendentem do tytułu X Division. Sędzia rozpoczął odliczanie do dziesięciu, nikt się nie pojawił tak więc Robbie odnosi zwycięstwo!

Zwycięża: Robbie E

Po „walce” na arenie pojawił się X Division Champion Kazarian który powiedział że musi dać fanom tego czego chcą. Tak więc już teraz ujrzymy pojedynek którego stawka bedzie tytul mistrzowski!

X Division Title Match: Robbie E. vs. Kazarian(c)
Walka rozpoczęła się już na rampie i przez dłuższy czas przewagę utrzymywał Kazarian. Sytuacja zmieniła się kiedy Robbie podciął mistrza który trafił w metalowe schodki. Robbie wbił przeciwnika w schodki i wrzucił do ringu. W ringu Kaz wyprowadził kilka ciosów ale jego szarża na narożnik została powstrzymana przez big boota. Robbie na narożniku i elbow drop. Próba pinu jednak nieudana. Wejście barkiem w narożniku. Kazarian próbował odzyskać inicjatywę ale Robbie sprowadził go na ziemię potężnym backbreakerem, 1..2.. nie ma. Headlock od pretendenta. Kazarian w narożniku, Robbie rusza na niego ale Kaz wykonuje unik. Springboard dropkick od mistrza! Seria clothesline'ów, dropkick i power slam. Kazarian nie przestaje atakować i springboard leg drop! 1..2.. nie ma. Kaz chciał zakończyć walkę ale Robbie skontrował. Jemu także nie udało się wykonać swojej akcji kończącej. Frankie wykonał roll up ale został uderzony przez Cookie podczas nie uwag sędziego. Robbie podniósł Kazariana, ten wykonał mu irish whip do narożnika. Robbie został złapany przy próbie przeskoczenia rywala i Kaz zakończył pojedynek wykonując inverted tombstone.

Zwycięża: Kazarian

Scott Steiner oraz Beer Money w wywiadzie z Christy Hemme mówili o ich dzisiejszej walce przeciwko Terry'emu, Gunnerowi i Murphy'emu, popijając oczywiście piwo.

Scott Steiner and Beer Money vs. Rob Terry, Gunner and Murphy
Jeszcze przed walką do stolika komentatorskiego dołączył AJ Styles. Rozpoczynają Steiner oraz Gunner. Scott powalił przeciwnika shoulder blockiem, następnie dołożył kilka chopów i zakończył wspaniałym belly to belly overhead suplexem. Tą samą akcję otrzymał Murphy który wszedł do ringu. Steiner zaprosił także Roba, The Freak dokonuje zmiany i wchodzi do ringu. Rob napinał mięśnie przed Steinerem, a kiedy Scott poradził mu aby przyjął pewną pozę, ten kopnął go w krocze, a następnie powalił go clotheslinem. Scott dołożył jeszcze elbow drop i wykonał kilka pompek, po czym Murphy zmienił Terry'ego. Steiner wprowadził rywala do naroża gdzie dokonał zmiany ze Stormem. Atomic drop i russian leg swip od Jamesa i 1..2.. nie ma. Murphy zaatakował kolanem i zmienił się z Gunnerem. Storm uniknął big boota, wykonał face buster a następnie neckbreaker. Próba pinu, nie udana. Gunner chciał wyrzucić rywala z ringu jednak ten utrzymał się na linach. Storm powalił go kilka razy a następnie wykonał back body drop. Seria ciosów Storma na narożniku ale zostaje zrzucony przez Terry'ego. Guner wykonał przeciwnikowi powerslam, po chwili dołożył jeszcze uderzenie które dało mu two count. W ringu Murphy, Storm próbował się uwolnić z duszenia ale został rzucony na matę. W ringu Terry. Rob wykonuje powerslam, 1..2.. nie ma. James skontrował próbę kolejnego slamu na backstabber! Terry zmienia się z Gunnerem a po chwili James daje radę zmienić się z Roodem. Roode wyczyścił ring a po chwili wykonał neckbreaker z narożnika 1..2.. nie ma! Roode dołożył jeszcze side slam ale próbę pinu przerwali przeciwnicy. Murphy został powalony high kickiem od Storma, a Terry otrzymał double suplex od BM. BEER! MONEY! Double R Spinebuster dla Gunnera, następnie to samo dla Murphy'ego. Rob Terry chciał wykonać Roode'owi chokeslam ale także otrzymał Double R Spinebuster! Gunner wszedł na narożnik ale Roode uniemożiwił mu skok. Roode zmienił się ze Steinerem który wykonał Frankensteiner z narożnika po czym zakończył walkę!

Zwycięża: Scott Steiner oraz Beer Money


Christy Hemme w wywiadzie z Devonem i jego synami. Devon powiedział że podjął decyzję która nie jest zadowalająca dla jego synów. Kazał im zostać na backstage'u ponieważ nie chce żeby odnieśli obrażeń po spotkaniu z Ray'em.

Samoa Joe vs. The Pope

Zanim walka się dobrze rozpoczęła, Pope wyszedł z ringu i zaczął zmierzać ku wyjściu, za co otrzymał chanty "You Suck". Drogę zagrodził mu Okado, kamerzysta Samoa Joe! Kiedy Pope przy ringu zastanawiał się co zrobić dalej, Joe nie czekał. Odbił się od lin i wykonał suicide dive!

Są już w ringu i walka może się rozpocząć. Pope skontrował próbę back body dropu i wykonał suplex. Nie zrobiło to jednak większego wrażenia na Samoańczyku, który powalił Pope'a a następnie atakował go w narożniku, gdzie wykonał mu einzuigiri. Joe dominował do czasu aż Pope zagrał nie czysto i wyrzucił rywala dropkickiem z ringu. Następne kilka chwil to przewaga Pope'a który wykonywał szereg akcji do czasu aż Joe skontrował jego skok z narożnika, atomic dropem a następnie powalił go dropkickiem. Back splash od Joe i 1..2.. nie ma. Następnie Joe wykonał powerslam, ale także nie udało się zakończyć walki. Po chwili Pope skontrował akcję rywala i wyprowadził cios kolanem. Pope chciał wykonać roll up ale Joe skontrował i założył rear naked choke! Pope natychmiastowo odklepał!

Zwycięża: Samoa Joe

Po walce Pope nakłonił Joe do podania mu ręki jednak już po chwili zaatakował go. Pojawił się także Okado ale został wyeliminowany. Pope wrzucił Joe w narożnik z którego chwilę wcześniej zdjął poduszkę. Pope świętował jednak nie trwało to długo ponieważ zdenerwowany Joe stał już za jego plecami! Pope uratował się ucieczką z ringu.

Tym razem w wywiadzie z Christy jest Mickie James. Mickie zapowiedziała że dziś dokona czegoś historycznego. Dodała też że pas jest w posiadaniu Madison tylko przez że ktoś ustawił walkę na jej korzyść. Dziś Mickie odbierze jej tytuł.

Last Knockouts Standing Match for the Knockouts Title: Mickie James vs. Madison Rayne(c)
W końcówce pojawiła się Tara która odwróciła uwagę Mickie. Madison powaliła ją na matę a sędzia doliczył do dziesięciu.

Zwycięża: Madison Rayne

Jeff Hardy życzył Andersonowi szczęścia w ich dzisiejszej walce.

Matt Morgan pojawił się na ringu i wezwał do niego Hernandeza. Hernandez przejechał się po Ameryce mówiąc że jest tu traktowany jako zawodnik niższej kasy a w Meksyku jest traktowany jak gwiazda którą oczywiście jest. Dodał że przybył do TNA bo musi coś udowodnić a następnie zaatakował Morgana.

Matt Hardy w wywiadzie mówił o swojej nowej osobowości. Dodał że zawsze był dobrym gościem, a dziś chce zamknąć rozdział Hardy-RVD.

Matt Hardy vs. Rob Van Dam
Panowie rozpoczęli od wymiany ciosów, triumfował RVD który na koniec dołożył spin kick. Próba monkey flipu, ale Hardy wyłapuje go i rzuca na narożnik. Hardy dokłada jeszcze clothesline i kontynuuje atak. Rob uniknął akcji rywala i wyrzucił go z ringu dropkickiem. Co ciekawe, walka trwa dopiero minutę a RVD już po raz drugi wykonuje swój taunt. Matt próbował wrócić do ringu ale nadział się na baseball slide. Rob szykował się do wykonania moonsaultu ale Hardy chwycił go za nogę i zrzucił z ringu. Matt wbijał rywala w barierki ale przy próbie suplexu, Rob skontrował i to Matt wylądował na barierkach. Kolejny taunt i leg drop z ringu na Hardy'ego który wisiał na barierkach. RVD wrzuca Matta do ringu i wykonuje swój taunt... Hardy nie pozwolił Rob'owi spokojnie wejść do ringu i wykonał mu DDT. Akcja znowu przenosi się po za ring. Matt wrzuca rywala na barierki i wraca do ringu z badzieją na wyliczenie po za ringowe. RVD wrócił do ringu gdzie otrzymał leg drop, 1..2.. nie ma. Hardy był gotowy do double underhook DDT ale zamienił to na submission. Matt naciąga głowę rywala na liny co daje two count. Tym razem full nelson od Hardy'ego. Rob uwolnił się ale już po chwili otrzymał neckbreaker który dal Hardy'emy two count. RVD w narożniku, Hardy rusza ale przelatuje nad linami. Rob chciał powalić go kopnięciem ale ten zrobił unik i naciągnął głowę rywala na liny. RVD na narożniku, skacze ale superkick od Roba! RVD na fali, kilka clothesline'ów poprawia kolejnym superkickiem! Spin kick od Roba i rolling thunder, ale Matt się odsuwa. Po nieudanej akcji, RVD wykonał moonsault! 1..2.. nie ma! Hardy rzucony na matę i split legged moonsault! Próba pinu ale tylko do dwóch. RVD chybił i Side Effect od Matta! 1..2.. nie ma. Próba Twist Of Fate ale nie ma. RVD na narożniku ale Hardy doskakuje do niego i wykonuje back body drop. Hardy na narożniku, moonsault, jednak RVD się odsuwa. Five Star Frog Splash od Van Dama i 1..2..3!

Zwycięża: Rob Van Dam

Christy Hemme chciała poznać opinię Ray'a na temat ich walki. Ray chciał zmusić ją do płaczu ponieważ uwielbia to robić. Następnie mówił o tym że pokona dziś Devona a następnie skrzywdzi jego synów.

Street Fight: Brother Ray vs. Brother Devon
Do walki włączamy się już w trakcie jej trwania a dokładnie w momencie kiedy na ring wbiegają synowie Devona i przytrzymują Ray'a. Ray chciał zaatakować ich łańcuchem ale uratował ich Devon. Ray odbity od in i back body drop. Jeden z synów uderza go koszem na śmieci a Devon wykonuje powerslam. Devon na narożniku i mamy What's Up! 1.2.3 Get the table!!! Kiedy Devon rozstawia stół, Ray wykonuje mu low blow. Ray przypina Devona kajdankami do narożnika. Synowie chcieli pomóc ojcu ale Ray powalił jednego z nich. Drugi wściekle rzucił się na niego ale otrzymał big boota. Ray przypiął jednego z nich i uzyskał pinfall!

Zwycięża: Bully Ray

Po walce Ray wykonał synowi Devona powerbomb na stół.

Jesteśmy na backstage'u z Jeremym Borash'em, Jeff'em Jarrett'em i Karen. Jeff wygłosił promo w którym mówił o dzisiejszej walce i o swoich dzieciach. Przenosimy się do Christy z którą jest Kurt Angle. Kurt zwrócił się do swoich dzieci i powiedział że kiedy pokona dziś tatę Jeffa, wrócą z nim do domu. Następnie zobaczyliśmy wideo poświęcone historii Kurta i Jeffa.

Kurt Angle vs. Jeff Jarrett
Jeżeli Angle wygra odzyska prawo do opieki nad dwójką swoich dzieci. Jeżeli Jarrett wygra, Kurt będzie musiał zaprowadzić Karen do ołtarza podczas odnowienie węzłów małżeńskich pomiędzy Karen a Jeffem na iMPACT!.

Przewagę uzyskał Kurt wykonując back suplex. Po kolejnym okresie wymian submissionów, Kurt dołożył hip toss i suplex. 1..2. nie ma. Kurt dokłada kilka ciosów i wyrzuca Jeffa z ringu. Karen interweniowała i spoliczkowała Kurta. Ten jednak wrócił do atakowania Jeffa. Wracają do ringu, Jarrett odbity od lin i back ebow. Próba pinu ale tylko two count. Wejścia barkiem w narożniku ale przy kolejnej róbie Jeff się odsuwa i Kurt trafia w metalową część narożnika. Jarrett wbił Kurta w barierki, następnie wrócili do ringu gdzie Jeff nadal kontynuował ofensywę. Jarrett na narożussbody ale Kurt kontruje i 1..2.. nie ma. Clothesline dla Kurta i Jarrett nadal w ataku. Jeff pozostawał w natarciu do czasu kiedy wszedł na narożnik, Kurt doskoczył do niego i wykonał belly to belly suplex. Panowie rozpoczęli wymieniać ciosy, ostatni głos należał do kurta który wykonał belly to belly overhead suplex! Próba pinu ale nie ma. Kurt zakłada ankle lock, jednak Jeff się uwalnia. NIe udało mu się jednak odzyskać przewagi gdyż Kurt wykonał serię German suplexów! Jeff skontrował próbe wykonania back suplexu i wymierzył einzuigiri. Karen odwróciła uwagę sędziego kiedy Kurt był w natarciu i wykonał Angle Slam! Kiedy Kurt podszedł do Karen otrzymał low blow od rywala. Jarrett podnosi rywala i mamy Stroke! 1..2.. nie ma! Jarrett szykował się ponownie na tę akcję ale Kurt popchnął go tak że wylatując z ringu potrącił sędziego. Karen odwróciła uwagę Kurta po za ringiem i umożliwiła atak Jeffowi. Jeff atakował Kurta po za ringiem ciskając nim o schodki. Jeff wraca do ringu z krzesełkiem, Kurt ejdnak odbiera mu je i chce go uderzyć. Na posterunku był jednak sędzia który zabrał przedmiot Kurtowi. Jeff chciał wykonać roll up ale Kurt się uwolnił i wykonał kolejny suplex. 1..2.. nie ma. Kurt i Jeff na narożniku i mamy Stroke! Próba pinu ale Kurt po raz kolejny odkopuje. Kurt doszedł do siebie i wykonał kolejny German suplex, a następnie założył Ankle Lock! Karen zajęła sędziego w czasie kiedy Jeff odklepywał i sędzia nie zakończył walki! Jeff powalił Kurta krzesełkiem i 1..2.. nie ma!!! Po chwili Kurt wykonał sunset fip, jednak Jeff skontrował to i to on odliczył Kurta!

Zwycięża: Jeff Jarrett


Po walce Kurt zostawił swoje buty na ringu.

Ken Anderson z Christy Hemme. Ken mówił że wszyscy uważają że w dzisiejszej walce z drabinami jest na przegranej pozycji, jednak on pokona przeciwności i obroni swój pas. Zobaczyliśmy wideo poświęcone feudowi Jeffa i Kena.

Ladder Match for the TNA World Heavyweight Title: Jeff Hardy vs. Mr. Anderson(c)
Przed rozpoczęciem walki Jeff opluł Kena za co otrzymał serię ciosów. Jeff uciekł z ringu a Ken pobiegł za nim. Praktycznie od razu Jeff chciał wykonać Twist of Hate ale Ken wypchnął go prosto na drabinę. Ken drabiną, wbił rywala w ring. Anderson wrzucił do ringu drabinę, jednak kiedy wchodził był już tam Hardy który wykonał mu neckbreaker. Hardy wchodzi na drabinę, Anderson zrzuca ją i wykonuje Jeff'owi neckbreaker. Teraz to mistrz na drabinie, ale Hardy zrzuca go i kopnięciem wbija do narożnika. Leg drop w narożniku. Jeff ustawia drabinę i kopie ją tak ze ta trafia w krocze Andersona. Jeff rozstawia drabinę w narożniku, chciał wrzucić w nią Andersona jednak ten kontruje i wykonuje russian leg swip! Anderson wnosi do ringu nową drabinę i po chwili obaj są już na jej szczycie. Hardy atakuje i wykonuje powerbomb ze szczytu drabiny! Hardy rozstawił drabinę tuż przy narożniku, scoop slam dla Kena i po chwili wchodzi już na trzecią linę. Jeff przeskakuje ponad drabiną i leg drop ale Anderson się odsuwa. Anderson wyprowadza kilka ciosów, następnie rusza na Jeffa który był przy drabinie ale nadziewa się na back body drop! Jeff natarciu, wyrzuca Kena z ringu i baseball slide. Hardy rzucił drabiną w Andersona ale ten dopowiedział mu tym samym i obaj padają na matę. Jeff kontruje irish whip i wrzuca Andersona w schodki. Hardy ustawił Kena przy barierkach, dobił się od schodków i skoczył na rywala przerzucając go ponad barierkami. Hardy wykonuje hip toss i Anderson znowu po odpowiedniej stronie barierek. Wracamy do ringu, Jeff chciał wykonać gourdbuster ale Ken skontrował to na suplex! Hardy upadł na ustawioną na odwrót drabinę! Hardy zrzucił Andersona z drabiny i wykonał mu Twist of Hate! Jeff podniósł Kena ale ten skontrował i wykonał Green Bay plunge prosto na drabinę! Andersona na trzeciej linie, skacze ale Hardy się odsuwa. Dwie drabiny rozstawione na środku ringu. Jeff wchodzi po jednej, Ken po drugiej. Są już na szczycie, w pewnym momencie Anderson wykonuje Mic Check ze szczytu drabiny! Hardy podnosi się znacznie szybciej, wyrzuca Andersona z ringu, wchodzi na drabinę i zdejmuje pas! Mamy nowego mistrza!

Zwycięża: Jeff Hardy

Na tym kończymy Againts All Odds 2011!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz