12 czerwca 2011

TNA Impact 9/6/2011 - raport by Wizzy

Raport wyjątkowo napisany przez kogoś innego. We wtorek na Slammivesary wraca do was KchampK!

Zaczynamy Impact Wrestling. Na arene wychodzi Hulk Hogan i Eric Bischoff. Hulk zabrał głos i powiedział, że zaprasza wszystkich na Hulkamaniacs na Impact Wrestling. Po chwili głos zabrał Bischoff mówiąc, że niedawno otrzymał telefon od Network, którzy powiedzieli, że są pod wrażeniem ich pracy oraz że cieszy ich pozycja X-Division. Eric zaprosił Stinga i Anderson do ringu. W tym momencie na arenę wchodzi Mr. Anderson oraz po chwili słyszymy theme Stinga. Hogan dorwał się do mikrofonu i mówił, że TNA będzie teraz zarządzane jeszcze z większym profesjonalizmem oraz obiecał Network, że na Slammiversary zwycięzca zostanie wyłoniony sprawiedliwie. Hulk powiedział, że jeżeli ktoś chce coś powiedzieć, niech uniesie rękę w górę a jeżeli nie uniesie to będzie milczeć na zawsze. Mr. Anderson podniósł niczym w szkole rękę do góry i powiedział Stingowi, że przez ostatnie 3 tygodnie naśladował go ubierając się jak on. Anderson po prostu go ośmieszał. Ken dodał, że w niedziele uniesie pas World Champion jako zwycięzca i nowy mistrz TNA World Champion! Sting natomiast odpowiedział mu, że jeżeli chce spełnić swoje przeznaczenie to musi pokonać go co jest niemożliwe. Pas jest jedyną rzeczą której Hogan i Bischoff nie mogą posiadać. Stinger powiedział, że Hogan już oddycha powoli i zbliża się już jego śmierć po tych słowach Sting opuścił arenę i udał się za kulisy.


Angelina Love & Winter vs Tara & Mickie James
Zaczęły Winter i Tara. Panie po wykręcały sobie ręce a Tara trzymając reke Winter dokonała zmiany z Mickie która chopem z 3 liny zaatakowała ręke swej rywalki do tego jeszcze leg drop na ręke i 2 count oraz zmiana. Irish Whip i podwójny chop od Tary i Mickie po którym uzyskały 2 count. Winter wymierzyła JowBreaker i zmieniła się się z Angeliną. Ta pokazywała, że chce walczyć z Mickie jednak ostatecznie walczyła z Tarą od której otrzymała Side Slam i zmieniła się z Mickie. Razem wykonali akcje którą był splash na Angeline po którym uzyskały 2 count. Angelina zmieniła się z Winter ale ta po chwili straciła przewagę gdy Mickie wykręciła jej rękę gdy ta próbowała Irish Whipu. Tara chciała wejść do ringu i to wykorzystały Angelina i Winter. Gdy Mickie była na 3 linie i trzymała nogami Winter od tyłu uderzyła ją Love i a Winter zmieniła się ze swoją TT partnerką. Side Walk Slam od Love i pin 1...2...kick out. Wchodzi Winter i prowokuje Tarę a w narożniku Love dusi Mickie. Mickie wykonała Neckbreaker którym powaliła także Angeline było blisko zmiany ale przybiegłą Madison Rayne i nie dopuściła do niej atakując Tare. A w ringu neckbreaker over the knees od Love i Mickie zostaje przypięta.

Zwyciężynie: Angelina Love & Winter

Po walce Angelina założyła Cramp Mickie.

Na backstage'u widzimy Beer Money. Roode mówił, że jest szczęśliwy, że Alex go zastapi.

Zostało wyświetlone video w którym okładali się Samoa Joe z Crimsonem.

Mexican America vs James Storm & Alex Shelley
Zaczyna Alex i Anarquia. Hiptoss od Alexa a do tego back elbow oraz wbicie nogami lecz przypięcie tylko do 2. Wchodzi Storm który po snapmare wykonuje kombinacje knee drop/leg drop który dał mu 2 count. Zmiana z Alexem oraz TT akcja. Irish Whip, Atomic drop od Alexa, Bulldog od James'a, Muta Lock i dotkniecie oczy od Storma. Hernandez wbiegł do ringu ale po chwili otrzymał Double Knee Facebreaker. Alex na 3 linie lecz Hernandez go strąca. Irish Whip i flaying shoulderblock nad linami od Meksykanina 1....2...kick out. Zmiana z Anarquią i Splash po irish whipie od Harnandeza a do tego double underhook suplex który dał jedynie 2 count. Ponownie wchodzi Hernandez. Ten był okładany jednak pchnął Shelleya gdy jego uwagę odwrócił Anarquia. Body Slam i Hernandez na 3 linie ale chybi ze Splashem i mamy hot tag po obu stronach. Storm w natarciu, Irish whip i back bady drop. DDT, lecz pin przerywa Hernandez który zostaje powalony enzuigiri przez Alexa oraz clotshlinem wyrzucony za ring przez Storma a do tego jeszcze Suicide dive miezy nogami James'a. Backstabber od Storma ale dziewczyny dyskutują z sędzią i niema pinu. Storm pluje im piwem w twarz, a Anarqia ma zamiar się nim zająć jednak Alex chce mu wykonać Superkick, lecz Anarquia unika tego i przypadkowo Alex uderza Storma. Alex wywalony za ring a tam Anarquia bez problemu przypiął James'a.

Zwycięzcy: Mexican America

Za kulisami Anderson rozmawiając z Gunnerem powiedział, że muszą zranić Stinga. Gunner powiedział, że lubi krzywdzić ludzi. Teraz widzimy jak idzie Kurt Angle. Na backstage'u Mexican America rozmawiają z Hulkiem Hoganem i domagają się Title Shot'a na pasy TT. Hulk odpowiedział, że nie ma mowy żeby się nie wtrącali bo on lepiej zna się na tym biznesie.

Teraz czas na konfrontacje Jeffa Jarretta z Kurtem Angle. Jeff mówił o tym, że Karen nie będzie na Slammiversary ale nikogo to nie obchodzi. Jeff mówił że wpadł w panike bo Karen pozwalała mu osiągnąć przewage nad Kurtem przez 6 miesięcy ich konfrontacji. Jeff mówi że popełnił błąd zatrudniając Kurta gdy był właścicielem TNA. Jeff powiedział, że wie że Kurt jest jednym z najlepszych wrestlerów w historii i że nie wie czemu na początku ustąpił mu miejsca. Celem Kurtaa od początku było usuwanie Jarreta z TNA. Jeff powiedział że zabrał mu wszystko: żonę, dzieci, jego mentalność a teraz pozbawi jednej z najważniejszych rzeczy w jego życiu czyli medalu olimpijskiego i nie spocznie kiedy mu go nie odbierze. Kurt zabrał głos i powiedział że dziękuje mu za to że usunął z jego życia Karen bo teraz jest mu lepiej bez niej. Kurt dodał że dostał to czego chciał czyli 1 vs 1 w ringu bez żadnej innej osoby wokół niego. Kurt spojrzał w oczy Jarrettowi i opuścił ring.

Na backstage'u widać Kendricka i Kazariana którzy rozmawiali o Abyssie. W ringu już Bully Ray który powiedział że Last Man Standing Match nie potrwa długo oraz, że pokaże kto jest prawdziwym mężczyzną.

Bully Ray vs Rob Van Dam
Gdy RVD wykonywał swój taunt na narożniku, zwalił go Ray i zaczął go okładać, RVD został mocno wepchnięty głową w narożnik. Nadeszła kontra Roba który chybił z Enzuigiri ale stepover back kick doszedł do celu, próba Monkey Flip jednak nieudana i Running clotshline w odpowiedzi od Raya. Dwa Elbow Dropy ale Kamera pokazuje nam będącego na widowni AJ'a którego zobaczył Bully. Bully złapał Roba pod piledriver i zaczął coś Krzyczeć do AJ'a. Van Dam wykonał Back Bady Drop i powalił rywala springboard thrust kick'iem po chwili już RVD na 3 linie i widzimy udany Five Star Frog Splash i RVD zgarnia zwycięstwo.

Zwycięzca: Rob Van Dam

Widzimy jak Brian i Frankie idą na Backstage'u. Zza drzwi nagle wyskoczył Abyss który nie atakował ich tylko zaczął czytać fragmenty jakiejś książki. Abyss powiedział, że pas X-Division teraz nazywa się Extreme Title. Kazarian nazwał tylko Abyssa idiotą i to tyle z tego segmentu.

ODB vs Velvet Sky
Walka zaczeła się jeszcze poza ringiem. Gdy ODB wychodziła na arene zaatakowała ją Velvet która atakowała ją do prawie samego ringu ale ODB skontrowała irish whip i to Velvetka uderzyłą w metalowe schodki. Jesteśmy już w ringu i nie udana próba przypięcia przez ODB. Velvet w narożniku a tam ODB wbiją się w nią barkiem. ODB dalej w ataku seria punchy w narożniku oraz seria kopnieć w kolejnym narożniku. Kolejna seria uderzeń od ODB, tym razem w plecy. ODB kłóciła się z sędzią i wykorzystałą to Velvet powalająć ją clotshlinem. Seria wbić barkiem w narożniku oraz kopnieć. Kolejne wbicia barkiem i ODB ucieka za ring, Velvet rusza w pogoń jednak ODB łapie ją i uderza o metalowy narożnik. Wracamy do ringu i Belly to belly suplex dla Sky. ODB wykrzyczełą coś do velvet trzymająć ją za szyje jednak tą zaskoczyła ją i wykonałą DDT po ktorym przypięła swoją rywalke

Zwyciężczyni:Velvet Sky

Na Backstagu Sting rozmawiał z Youngiem. Eric mówił że będą oni jednolitymi Galaktycznymi mistrzami. Sting zdenerwował się i powiedział że Anderson z Gunnerem to poważna sprawa,i żeby Young nie był dziś komikiem tylko solidnym rywalem

5.Walka Mr.Anderson&Gunner vs Sting&Eric Young
Zaczynają Sting i Anderson. Anderson niechciał walczyć wieć zmienił się z Gunnerem. Ten wygrał starcie siłowe i w narożniku okładał Stingera. Irish Whip skontrowany i to Gunner uderza w narożnik a Teraz dwa Stinger Splash'e jednak Andersoon powala Clotshlinem Stinga. Wchodzi Ken który wymierza kilka punchy oraz wbija w narożnik Mistrza WH.Zmiana z Gunnerem który próbuje przypięcia 1...2... nie ma. Sting okładany w narożniku, Po chwili Gunner zapina abdominal stretch jednak Sting wymeirza Kilka łokci w plecy lecz zostaje sprowadzony do parteru. Zmiana z Andersonem.Irish Whip jednak Clotshline od Stinga i hot rag po obu stronach.Eric wykonuje dwa clotshliny, bady slam oraz Flaying elbow drop z narożnika.Anderson wszedł do ringu jednak został powalony dropkickiem przez Erica.Eric cieszył się lecz został wepchnięty w Stinga co oznaczało zmiane.Ten wykonał Stingowi F5 po którym uzyskał pinfall

Zwycięzcy:Mr.Anderson&Gunner

Po walce Eric wziął ręke Stinga i podniósł do góry w geście zwycięstwa jednak Sting odepchnął go i tak o to kończy się Impact Wrestling!

Autor: Wizzy

2 komentarze:

  1. No Wizir, jesteś coraz lepszy. Impact wyszedł nieźle, myślę, że była to jedna z lepszych tygodniówek w ostatnich miesiącach.

    OdpowiedzUsuń