11 czerwca 2011

Slammiversary IX - karta + przemyślenia
TNA WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Mr. Anderson vs. Champion Sting
Potencjalny Mein Event nie zapowiada się tragicznie. Feud obu tych zawodników poprowadzony był dość dobrze i sama walka z pewnością tragiczna nie będzie. Ciekawą kwestią jest wiarygodność wrestlerów. W ostatnich tygodniach zarówno Anderson jak i Sting zostali odliczeni przez zawodników mniejszego kalibru (Anderson odliczony przez Erica Younga a Sting przez Gunnera) Tak jak już wspomniałem nie działa to dobrze na wiarygodność dwóch najważniejszych postaci w organizacji. Co do wyniku to spodziewam się że nowym mistrzem będzie Ken Anderson.


THE FINAL BATTLE
Jeff Jarrett vs. Kurt Angle
O poziom walki z udziałem Kurta Angle raczej nie ma co się obawiać tak więc starcie miejmy nadzieje będzie dość dobre. Walka z pewnością obfitowała będzie w sporo agresji i ukazywała będzie nienawiść do siebie rywali. Triumfujący Kurt kończy ten feud zwycięsko.


LAST MAN STANDING
Bully Ray vs. AJ Styles
Skoro Stylesowi udało się coś wycisnąć z Matta Hardy'ego to pewnie z Bully Ray'em nie będzie gorzej. Co do rezultatu walki to nie jestem przekonany ale wydaje mi się że galę o własnych nogach opuści Bully Ray.


KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP
Angelina Love vs. Champion Mickie JamesCrimson vs. Samoa Joe
Walka z bardzo dużym potencjałem. Joe znakomite walki tworzył już nie raz a Crimson przez krótki okres pobytu w TNA pokazał że ma duże umiejętności. Nie wydaje mi się aby streak Crimsona miał zostać zakończony już teraz tak więc obstawiam porażkę Joe.


X DIVISION CHAMPIONSHIP

Kendrick vs. Champion Abyss vs. Kazarian

Mogła być znakomita walka X Division ale oczywiście musieli wrzucić do tego Abyssa. Pas musi być zdobyty przez któregoś z X'ów ponieważ zbliża się Destination X a co to za PPV zawodników Dywizji X jeżeli ci nie będą w posiadaniu tytułu mistrzowskiego? Stawiam na Briana Kendricka.

Matt Morgan vs. Scott Steiner

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnNMm-eSHXVAUJoiQXdEzCLkF297MOO9gwtgBEX0ExdAnLs5vm&t=1
TNA WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIPS
British Invasion vs. Champion James Storm & Alex Shelley

Znakomity pomysł z utworzeniem GunMoney na jedną noc. Walka miejmy nadzieję będzie trzymać poziom a co do wyniku to uważam że Storm zostanie z tytułem.

1 komentarz:

 1. TNA WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
  Mr. Anderson vs. Champion Sting

  Feud między tymi zawodnikami robi się coraz bardziej ciekawy, myślę że ME nie zawiedzie. Mam nadzieję że ten program będzie trwał dłużej. Zwycięży moim zdaniem Sting.


  THE FINAL BATTLE
  Jeff Jarrett vs. Kurt Angle

  Kolejna walka na którą narzekać nie będziemy, feud był niezwykle dobrze zaplanowany, fenomenalnie. Jednak wszystko ma swój koniec. Obstawiam zwycięstwo Kurta, bo JJ ma tych wygranych za dużo. Zresztą medal to medal, nie straci.


  LAST MAN STANDING
  Bully Ray vs. AJ Styles

  Feud moim zdaniem bez przyszłości i nie rozumiem pushu dla Buby. Moim zdaniem na niego nie zasługuje, co najwyżej powinien walczyć w dywizji TT. Walka może być ciekawa ze względu na stypulację.


  KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP
  Angelina Love vs. Champion Mickie James

  Nie ma co się rozpisywać zwycięży Mickie.


  Crimson vs. Samoa Joe

  Walka zapowiada się znakomicie. Zawodnicy prowadzą ze sobą świetny program, a sytuacja w bijatyka w barze tylko podgrzała atmosferę. Crimson nie może zakończyć swojego streak'u tak szybko, więc to on wygra.


  X DIVISION CHAMPIONSHIP
  Kendrick vs. Champion Abyss vs. Kazarian

  Walka będzie dobra ze względu na X'ów jednak Abyss troszeczkę ją psuje. Wygra w związku z Destination X ktoś z członków dywizji X według mnie Kendrick.


  Matt Morgan vs. Scott Steiner

  Walka, która psuje poziom PPV, walka będzie przebiegać w wolnym tempie a zwycięży Steiner.


  TNA WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIPS
  British Invasion vs. Champion James Storm & Alex Shelley

  Walka będzie na poziomie, emocje pogrzały ostanie segmenty. Moim zdaniem zwycięstwo British Invasion i rozpoczęcie solowej kariery Roode'a.

  PPV moim zdaniem będzie genialne, nie zabraknie emocji oraz dobrych walk. Przewinąć trzeba tylko MM vs SS i walke div.

  Oto moje przemyślenia na temat Slammiversary.

  OdpowiedzUsuń