15 listopada 2011

TNA Turning Point 2011 - raport

TNA TV Title Match: Robbie E. vs. Eric Young(c)
Początek walki to show Younga ale również bardzo efektowna hurricanruna która wyrzuca Robbiego z ringu. Young ponownie robił sobie żarty z Robbiego, ten miał pretensje do sędziego i podczas jego nieuwagi Younga zaatakował Rob Terry. Robbie w ofensywie, seria ciosów a następnie diving elbow. Próba pinu ale tylko do dwóch. Clothesline od Robbiego i kolejna próba pinu do dwóch. Robbie zapina headlock, Eric uwalnia się jednak po chwili nadziewa się na backbreaker. Robbie ponownie zakłada headlock ale Young znowu się uwalnia i powala rywala flying forearmem. Dropkick i belly to belly suplex od Erica. Young na narożniku, elbow drop i 1..2.. nie ma. Robbie wytacza się z ringu gdzie pomaga mu Terry, Young staje na narożniku i crossbody po za ring! Eric wrzuca Robbiego do ringu ale kiedy sam chce uczynić to samo powala go Terry. Rob wrzuca Younga do ringu a Robbie odlicza go do trzech!

Zwycięża i zostaje nowym Television Championem: Robbie E

TNA Tag Team Title Match: Ink Inc. and Toxxine vs. Mexican America(c) and Sarita
W ringu Shanoon Moore oraz Anarquia, Shanoon wykonuje hurricanrunę i odlicza przeciwnika do dwóch. Neal wraca do ringu ale zostaje powalony przez Anarquię. Mexican America rozpoczyna ofensywę i prowadzi ją aż do czasu kiedy Neal wykonuje spear Hernandezowi. W ringu Toxxine i Sarita. Sarita nie trafiła dropkickiem, a Toxxine skutecznie wykonała tę akcję. Shanoon i Jesse oczyścili ring z Hernandeza i Anarquii. Moore wykonuje moonsault po za ring i powala Hernandeza. Neal i Toxxine wykonali akcję drużynową na Anarquii i wyrzucili go z ringu, Neal wykonał crossbody Hernandezowi a w ringu została Toxxine. Wmieszała się Rosita, odwróciła uwagę Toxxine a Sarita powaliła ją pasem mistrzowskim. Sarita odlicza i 1..2..3!

Zwycięża: Mexican America

Austin Aries i Kid Kash mówili o dzisiejszej walce o X Division Title.

TNA X Division Title Match: Jesse Sorensen vs. Kid Kash vs. Austin Aries(c)

Na początku walki jak można było się domyślić Kash i Aries wspólnie atakowali Sorensena jednak ten doskonale sobie z tym poradził. Jesse powalił Kasha, wykonał back body drop Ariesowi i wyrzucił go clotheslinem z ringu. Kash kopnął Sorensena, wykonał kilka chopów ale również został wyrzucony z ringu. Sorensen odbija się od lin i wykonuje sommersault plancha. Sorensen wrzuca Ariesa do ringu, wchodzi na narożnik ale zostaje zrzucony przez Kasha. Neckbreaker dla Sorensena od Ariesa i seria kopnięć od Kasha. Aries i Kash kontynuują podwójną ofensywę, backbreaker od Kida, próba pinu ale Aries przerywa. Dyskusja Ariesa z Kashem i dropkick od Sorensena, Kash po za ringiem. Knee drop i dropkick od Sorensena. Jesse na narożniku i crossbody 1..2.. Kash przerywa. Kash zakłada Jessiemu surfboard. Sorensen wurzyca Kasha z ringu, odbija się od lin jednak ten podcina go i wyciąga z ringu. Jesse zostaje wrzucony w barierki, Kash przytrzymuje go, a Aries wykonuje suicide dive. Sorensen próbował wrócić do gry ale kiedy odbijał się od lin nadział się na kolano od Austina. Aries na jednym narożniku, Kash na drugim. Austin wykonuje splash w stylu Eddiego Guerrero (ładne uhonorowanie Eddiego w rocznicę śmierci) ale trafia w kolana Sorensena. Moonsault od Kasha ale również minięty. Atomic drop oraz neckbreaker dla Ariesa i 1..2.. nie ma. Sorensen wykonuje Ariesowi rolling cutter i 1..2.. nie ma. Kash atakuje, wrzuca przeciwnika w narożnik, rusza na niego, ten skacze i obaj padają na matę. Po chwili panowie ponownie na narożniku i potężny superplex od Kasha. Kash wykonuje jeszcze Money Makera, odlicza ale Austin Aries kładzie nogę Jessiego na linach. Aries z zaskoczenia wchodzi do ringu wykonuje roll up Kashowi i odlicza go do trzech!

Zwycięża: Austin Aries


AJ Styles mówił o tym jak Bobby Roode w jedną noc zrujnował wszystko na co pracowali przez wiele lat.

No DQ Match: Rob Van Dam vs. Daniels

RVD rozpoczyna walkę wykonując bodyscissors i odliczając Danielsa do dwóch. Następnie dokłada back drop oraz superkick i kolejny two count. Rob utrzymuję przewagę do czasu kiedy Chris kontruje sunset flip. Daniels wykonuje heel kick i 1..2.. nie ma. Daniels nadal w natarciu i big driver po czym kolejna nieudana próba pinu. Chris wrzuca rywala do narożnika i running forearm. Szarża na narożnik ale Rob kontruje, mamy clothesline a następnie springboard kick. Walka przenosi się na rampę, Rob kładzie Danielsa na barierkach i leg drop. Daniels wraca do ringu a znim także RVD, STO od Fallen Angela który następnie rusza po krzesło. Cios krzesłem i side slam prosto na nie od Daniels. Próba pinu jednak tylko do dwóch. Daniels ruszył po śrubokręt ale RVD rzucił mu krzesło w ręce a następnie powalił go high kickiem. Van Dam na narożniku i Five Star Frog Splash, 1..2..3!

Zwycięża: Rob Van Dam

Robbie E mówił na backstage'u że będzie najlepszym mistrzem television w historii.

Crimson vs. Matt Morgan
Morgan rozpoczął od dużej ofensywy i praktycznie od razu chciał wykonać Carboon Footprint jednak Crimson zablokował. Po chwili Morgan wyrzucił Crimsona z ringu. Kiedy Matt ruszył do Crimsona ten wrzucił go w barierki. Wracają do ringu gdzie Morgan ponownie przejmuje kontrolę i wyprowadza big sideslam. Crimson w narożniku i seria back elbowów od Matta. Crimson wraca do gry i wykonuje exploder suplex co daje mu two count. Crimson zakłada half-nelson ale Morgan przerywa tę akcję. Morgan idzie za ciosem i mamy chokeslam, 1..2.. nie ma. Matt nadal w ofensywie ale sit-down powerbomb od Crimsona. Wymiana ciosów na środku ringu, sędzia próbował ich oddzielić ale został odepchnięty i ogłosił podwójną dyskwalifikację.

Rezultat: Double DQ

Po gongu Morgan i Crimson nadal kontynuowali wymianę ciosów aż do czasu interwencji ochrony.

Scott Stainer oraz Bully Ray mówili o ich dzisiejszej walce.

Scott Steiner and Bully Ray vs. Mr. Anderson and Abyss

Do walki dołączamy mniej więcej w jej połowie a jest to spowodowane brakiem czasu. W ringu Anderson który dostaje szereg akcji drużynowych od Ray'a i Steinera. Andersonowi udaje się skontrować akcję Ray'a i zmienić się z Abyssem. Abyss radzi sobie z dwójką rywali, wyrzuca Ray'a z ringu a Steinerowi wymierzył slam i splash z narożnika dający two count. Chokeslam dla Steinera ale Ray przerywa próbę pinu. Ray atakuje Abyssa, Immortals szykują się na akcję drużynową ale Abyss wymierza im podwójny clothesline. Ray szybko jednak wraca do siebie i powala Abyssa. Anderson w między czasie dokonał zmiany i to on jest legalnym zawodnikiem. Abyss wyrzuca Ray'a z ringu a Anderson zajmuje się Steinerem jednak nie na długo gdyż ten kontruje i wykonuje suplex. Próba pinu jednak Anderson przerywa. Steiner usadza Kena na narożniku i Frankensteiner, 1..2.. nie ma. Abyss wchodzi do ringu wykonuje Black Hole Slam i 1..2..3!

Zwycięża: Mr. Anderson & Abyss

Po walce pokonani wyładowali swoją złość na Abyssie wykonując mu double side slam na stół. Na potworze nie zrobiło to jednak większego wrażenia ponieważ po akcji wstał bez problemu. Ray i Steiner uciekli z ringu.

TNA Knockouts Title Match: Gail Kim vs. Velvet Sky(c)

W końcówce Gail wykonała roll up co dało jej two count. Następnie interweniowała Karen Jarrett która odwróciła uwagę sędziego co dało okazję do ataku dla Madison Rayne. Gail wykorzystała to i odliczyła Velvet do trzech.

Zwycięża i zostaje nową TNA Knockouts Champion: Gail Kim

Eric Bischoff rozmawiał przez telefon ze swoją żoną i ich suny Garrecie. Eric powiedział że w Czwartek odeśle Garretta do domu spakowanego do walizki. Bully Ray dołączył do niego i mówił o tym że sprawy z Abyssem potoczyły się nie tak jak być powinno i trzeba to zmienić. Ray nie mógł uwierzyć że Abyss wstał po rzuceniu na stół.

Jeff Hardy vs. Jeff Jarrett

Hardy szybko wykonał Twist of Fate i odliczył Jarretta do trzech.

Zwycięża: Jeff Hardy


Po walce Jarrett chciał wznowienia walki i dostał to co chciał. Gong i walka wznowiona. Hardy atakuje, forearm i kopnięcie w narożniku. Hardy szarżuje na narożnik ale Jarrett kontruje. Jarrett kontroluje walkę wyprowadzając kilka ciosów. Jarrett atakuje z narożnika ale Hardy wyłapuje go i facebuster. Hardy na narożniku ale Jarrett strąca go. Hardy wyprowadza kilka ciosów ale Jarrett zakłada sleeper hold. Hardy uwalnia się i wykonuje back body drop. Roll up od Hardy'ego ale do dwóch. Jarrett wraca do gry, próbuje wykonać Stroke ale nie udaje mu się. Hardy stara się wykonać Twist of Fate ale również się nie udało. Jarrett chcę założyć Figure Foru jednak Hardy wykonajue roll up i 1..2..3!

Zwycięża: Jeff Hardy


Po walce Jarrett wziął krzesło, zaatakował nim swojego rywala, następnie wykonał Stroke i zmusił Earla Hebnera do odliczenia, 1..2.. Hardy przerywa, wykonuje roll up i odlicze Jarretta po raz 3!

Zwycięża: Jeff Hardy

Bobby Roode mówił o dzisiejszej walce a następnie zobaczyliśmy promo tego pojedynku. It's Main Event Time!

TNA World Heavyweight Title Match: AJ Styles vs. Bobby Roode(c)

Rozpoczynamy walkę. Mamy zwarcie, AJ odbity od lin i dropkick po którym Roode wypada z ringu. Suplex od Stylesa, następnie wrzuca Bobby'ego do każdego narożnika po kolei. Scoop slam, potężny knee drop i 1..2.. nie ma. Roode odbity od lin, próba back body dropu ale kopnięcie i clothesline od mistrza TNA. Bobby atakuje Stylesa w narożniku a następnie wykonuje facebuster. Roode odbija się od lin ale Styles wyrzuca go z ringu a następnie atakuje diving clotheslinem. Roode już w ringu, Styles wchodzi za nim ale nadziewa się na baseball slide i pada na ziemię. AJ na narożniku, skacze jednak Roode przechwytuje go w powietrzu i wykonuje katapultę prosto na narożnik. Bobby wynosi Stylesa na barki i wykonuje facebuster. Próba pinu ale jedynie two count. Roode na narożniku, AJ doskakuje do niego ale zostaje zrzucony, Styles doskakuje do niego ponownie i superplex. AJ w natarciu, irish whip, back body drop, następnie kilka clothesline'ów, potężny forearm w narożniku i backbreaker na koniec. Styles odlicza ale tylko dwa. Springboard elbow od AJ'a, następnie crossbody ale skontrowane i Bobby odlicza 1..2.. nie ma. AJ odbija się od lin ale mamy spinebuster od Roode'a i 1..2.. nie ma. Roode nie idzie jednak za ciosem gdyż nadziewa się na back suplex od AJ'a. Styles chciał wykonać akcję z lin ale Bobby odsunął się. Styles szykuje się do wykonania Stylex Clashu ale Roode kontruje i zakłada Crossface. Styles uwalnia się, rusza na rywala w narożniku ale ten przerzuca go ponad linami. Styles dalej w ataku i springboard crossbody, 1..2.. nie ma. Roode wykonał Stylesowi low blow przy narożniku ale tym samym trafił także Briana Hebnera. Próba pinu i 1..2.. nie ma. Roode miał pretensje do sędziego, po chwili ruszył na Stylesa a ten wykonał small packaga i 1..2.. Roode przerywa. AJ potężnym ciosem powala Bobby'ego. Roode chciał przebłagać Stylesa aby ten przerwał atak pokazując znak Fortune. Styles również pokazał ten znak ale po chwili zakrył pozostałe trzy palce zostawiając jedynie środkowy co było wymownym przekazem. Styles rzuca się na Roode i po chwili wyrzuca go z ringu. AJ odbija się od lin i suicide dive jednak nie trafiony. Styles wraca do ringu, błyskawiczny suplex i 1..2.. nie ma. Styles uniknął clothesline'u i wykonał Pele. Czas na Styles Clash jednak Roode kontruje i przypina Stylesa przytrzymująć go jeszcze za spodnie i 1..2..3!

Zwycięża: Bobby Roode

1 komentarz:

  1. Ta gala to syf. ME przez kontuzję Stylesa nie mógł być lepszy, Daniels musiał się podłożyć Bobowi a debilny booking zabił potencjał walki o pas X Division. Reszta walk była beznadziejna, najbardziej boli podłożenie Jarretta, który nie tak dawno walczył jak równy z równym z Angle a teraz dał się przypiąć 3 razy! Ocena gali to 1+/6.

    OdpowiedzUsuń