11 marca 2012

TNA Impact 08/03/12 - raport

Po 3 tygodniowej przerwie wracam z raportami z TNA Impact. Dzisiejsze show w Impact Zone otwierają Eric Bischoff, Ric Flair i Gunner. Eric powiedział że niestety po raz kolejny musi załatwiać sprawy rodzinne na oczach całego świata. Garrett zachował sięźle dlatego Eric zapytał Stinga czy może zorganizować walkę w której Garrett i jego partner zmierzy się z Gunnerem i jego partnerem. Zanim to jednak nastąpi Bischoff przypomniał że pracował z Riciem flairem przez 20 lat i wie że w zeszłym tygodniu Ric traktował go jak własnego syna mówiąc mu aby tu nie wracał ponieważ jeżeli to zrobi czekają go poważne konsekwencje. Garrett ma teraz czas aby znaleźć partnera, ale to będzie trudne ponieważ nikt z rosteru nie będzie chciał z nim walczyć. Tymczasem kiedy zaczął mówić o partnerze Gunnera na ringu zjawił się Kurt Angle! Kurt zabrał głos i powiedział się ze cieszy się iż może walczyć z człowiekiem pozbawionym szacunku jakim jest Garrett. Kurt powiedział że nienawidzi Garretta ponieważ nie szanuje ojca. Kurt zawsze słuchał swojego ojca i dzięki temu został Mistrzem Olimpijskim. Eric również dawał synowi złote rady, ale ten nie chciał słuchać. Za to dzisiaj spotka go kara.

Eric Young przyszedł do Stinga kiedy ten był w trakcie nakładania make upu i próbowania swojego promo. Eric przyszedł do Stingera z prośbą o walkę dla ODB która chciała title shota. Sting zgodził się na walkę o pasy Knockouts Tag Team. Young chciał wiedzieć kto będzie w drużynie z ODB. Okazało się że chodzi właśnie o niego.

Knockouts Tag Team Title Match: Gail Kim & Madison Rayne vs ODB & Eric Young
W końcówce Madison uderzyła Erica pasem mistrzowskim, po czym ten upadł na Gail czym przygwoździł ją do maty i uzyskał pinfall!

Zwyciężają i są nowymi mistrzyniami: Eric Young i ODB

Po walce zwycięzcy oświadczyli się sobie.

Jesteśmy już na backstage'u gdzie jest Bully Ray. Bully stwierdził że utrata pamięci jest objawem kontuzji jednak należy pamiętać że to on nabawił jej Jamesa Storma. James dodał że Storm nie pojedzie do Nashville na Lockdown i nie zostanie tam mistrzem ponieważ Ray skutecznie mu to uniemożliwi.

Austin Aries na backstage'u dostał od Stinga sms'a w którym napisał że dzisiaj będzie bronił tytułu X Division w walce z Zemą Ionem. Austin nie mógł zrozumieć jak źle Sting zarządza swoimi interesami dając walkę o pas X Division na Impact w darmowej telewizji, zamiast zarobić na tym pieniądze podczas PPV.

X Division Title Match: Austin Aries vs Zema Ion
Początkowa wymiana dźwigni, Zema trzymał Austina w headlocku, ale ten szybko wstał i wykonał mu dropkick. Aries naciąga głowę rywala na liny, dokłada slingshot senton, następnie elbow drop i 1..2.. nie ma. Zema unika ataku rywala w narożniku i wykonuje springboard crossbody. Po chwili obaj zawodnicy znaleźli się na narożniku, Aries zrzuca rywala, skacze, ale ten robi unik i Aries trafia w barierki. Wracamy do ringu, Zema wchodzi na narożnik i 450 splash, ale jednak chybiony. aries ruszył z szarżą na narożnik, ale Zema odsunął się i przy okazji oberwał sędzia. Zema próbował użyć lakieru do włosów, ale Aries przewidział to i po chwili to on popsikał nim w oczy przeciwnika. Sędzia zauważył tę zagrywkę i zakończył walkę.

Zwycięża: Zema Ion przez DQ

Tajemniczy businessman wszedł do szatni Velvet Sky i przedstawił się jako brat Abyssa. Zapytał jej czy widziała gdzieś Abyssa, ale ta nie mogła mu pomóc.

Bully Ray wyszedł na ring i powiedział że Calfzilla jest tutaj. Ray przypomniał jak kontuzjował Jamesa Storma i dodał że zrobił to aby zostać pretendentem do tytułu, tak więc zaprasza na ring Stinga, aby ten zapowiedział go jako pretendenta. Sting pojawia się na ringu. Icon powiedział że nie zrobi z niego pretendenta bo kogoś kontuzjował. Ray powiedział mu że może zrobić wszystko, ale chce być pretendentem. ray dodał że chce Bobby'ego roode'a kilkukrotnie. Sting chciał aby ten powiedział to z większym przekonaniem. Po chwili Sting zgodził się na walkę z Roodem która odbędzie się zaraz po przerwie na reklamy.

Bobby Roode powiedział Stingowi że nie może dzisiaj bronić tytułu. Stinger powiedział że nie było mowy o pasie. Tytułu będzie bronić na Lockdown przeciwko Stormowi, a dzisiaj Bully Ray chce się z nim rozliczyć tak więc a ring. Roode dodał że Sting jest szalony za co ten mu podziękował.

Bobby Roode vs Bully Ray
Roode chciał podać rękę Ray'owi i zakończyć to wszystko bez walki, jednak ten nie przystał na takie warunki. Zwarcie i Roode przywarty do narożnika. Po chwili Bobby spoliczkował przeciwnika. Następnie seria ciosów i elbow dropów, następnie odbicie od lina, ale Ray wymierza back body drop. Po chwili side suplex i 1..2.. nie ma. Roode kopie rywala w korpus, a następnie dokłada Blockbuster. Rooode ponownie wyprowadza ciosy, jednak znowu nadziewa się na back body drop! Splash w narożniku i dodatkowo uranage dający 2 count. ray był gotowy aby użyć swojego łańcucha, ale na arenie pojawił się James Storm! ray uciekł z ringu, Kowboj wymierzył Roode'owi superkicka. następnie pocałował World Title i położył na Bobbym.

Rezultat: No Contest

Brat Abyssa nadal go poszukiwał, tym razem trafił do Crimsona i Matta Morgana.

Matt Morgan & Crimson vs Robbie E & Robbie T

Morgan uzyskał przewagę nad Robbiem E, ale wtedy do ringu wkroczyli Crimson i Robbie T który powalił rywala i wymierzył mu serię forearmów. Crimson uwolnił się i wymierzył chinbreaker, jednak na niewiele to się zdało ponieważ zaatakował go Robbie E z po za ringu. Robbie T wykonał side suplex, następnie wpuścił do ringu Robbiego E, który wykonał elbow drop z drugiej liny dający near fall. Kolejna akcja drużynowa Robbiech w narożniku, a następnie powrslam od Robbiego T i 1..2.. nie ma. Po chwili Crimson zdołał uwolnić się od ataku rywala i dokonać zmiany z Mattem Morganem. Robbie T wyrzucony z ringu, Robbie E otrzymuje Carbon Footprint, ale co się dzieje? Crimson zmienia Morgana i sam odlicza przeciwnika i 1..2..3!

Zwycięża: Matt Morgan & Crimson

AJ Styles powiedział że Kazarian i Daniels to dla niego już jedynie byli znajomi, jednak ma z nimi kilka spraw do załatwienia i zrobi to dzisiaj.

Gunner i Kurt Angle mówili o dzisiejszej walce, Gunner powiedział że Kurt jest wymarzonym partnerem, a Złoty Medalista Olimpijski dodał że nie ważne kto będzie partnerem Garretta i tak pokonają.

AJ Styles pojawił się na ringu. Styles powiedział że TNA zbliża się do okrągłej rocznicy i nie może być bardziej dumny niż jest z powodu że budował to miejsce. Stoczył tu wiele walk i poznał wiele wspaniałych ludzi. Kazarian i Daniels swoim wejściem przerywają jego wypowiedź. Daniels powiedział że wrócił tu aby pomóc Stylesowi, jednak nigdy w czasie całej ich przyjaźni nie dostał niczego w zamian, dlatego zdecydował się odwrócić się od niego. KAzarian zapytał Stylesa czy serio nie wie dlaczego wszyscy się od niego odwracają. Odpowiedź brzmi ponieważ jest naiwny i ufny. KAzarian zapytał czy AJ kiedykolwiek zorientuje się że to on jest problemem, a nie wszyscy wokól niego. Dodatkowo AJ powinien pomyśleć dlaczego nie ma już przyjaciół. Styles powiedział że nie potrzebuje żadnych przyjaciół i dlatego zjednoczył sily z dupkiem który właśnie wychodzi do ringu. Daniels i Kazarian uciekli z ringu, a Styles i Anderson triumfowali.

Gunner & Kurt Angle vs Garett Bischoff & Jeff Hardy
Panowie pozbyli się już na początku z akcji Garretta i skupili się na dwójkowym atakowaniu Hardy'ego. Angle wykonuje snap suplex i 1..2.. nie ma. Angle założył front facelook, ale po chwili Hardy doszedł do siebie i powalił Kurta clotheslinem. Nic mu to jednak nie dało ponieważ Angle poradził sobie z nim i dokonał zmiany z Gunnerem. Hardy po chwili próbował ponownie przejąć inicjatywę, ale Gunner dokonał zmiany i Angle ponownie dominował. Udajemy się na reklamy. Wracamy do ringu gdzie Hardy trzyma rywala w rear chinlocku. Hardy uwalnia się, ale już po chwili otrzymuje oberhead suplex od Angle'a. Hardy wyrzucony z ringu, gdzie otrzymuje atak ze strony Gunnera. Gunner dokonuje zmiany i zapina sleeperhold Hardy'emu. Jeffowi w końcu udało się uwolnić i dokonać zmiany z Garrettem. Młody Bischoff wykonał flapjacka Kurtowi i dropkick Gunnerowi. Garrett wykonuje Kurtowi Silver Slice i 1..2.. nie ma. Garrett dodatkowo powala rywali clotheslinem, Hardy wykonuje Swanton Bomb i 1..2..3!

Zwycięża: Jeff Hardy & Garrett Bischoff

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz