19 maja 2012

"Weekend z TNA" by Tupak


Nadszedł czas na już 3 odcinek "Weekendu z TNA".
W tym odcinku zobaczymy jeden z najlepszych pojedynków Tag Teamowych w historii. Feud obu Teamów trwał dość długo, przez Victory Road 2004 , aż do grudnia.
Walka odbyła się na Turning Point w 2004 r, gdzie zmierzyły się uwczesne dwa najlepsze Tag Teamy: America's Most Wanted ( "Wildcat" Chris Harris i "Tennessee Cowboy" James Storm ) vs Triple X ( Daniels i Elix Skipper ). Walka odbyła się w metalowej klatce o wysokości 4,90m, którą zawodnicy bardzo dobrze wykorzystali. Aby walce dodać dodatkowego smaczku postanowiono, że przegrany Team będzie musiał się rozpaść raz na zawsze.
Pojedynek zapisał się na kartach historii dzięki niesamowitym akcjom, dobrym tempem walki i wspaniałym emocjom towarzyszącymi przez całą walkę. Ale główną sławę zawdzięcza akcji Elixa Skippera ze szczytu klatki, który każdy fan wrestlingu napewno widział, a jeśli nie to powinien się wstydzić.
Krew, pot i łzy, którzy zawodnicy zostawili na ringu wynagrodziła im publika skandując " This is awesome ", " Please don't die" ( podczas akcji Skippera ) oraz po zakończeniu walki " Best match ever ".


Wszelkie komentarze mile widziane, piszcie jak podobała się wam walka, jakie chcielibyście zobaczyć, wszystkie propozycje napewno rozważę.
Miłego oglądania :)
1 komentarz:

  1. Ta walka jest w trójce moich ulubionych. Spacer po szczycie klatki zakończony hurricanraną mogę oglądać bez końca. Dobra robota z przypominaniem tego, aż się łezka w oku kręci :)

    OdpowiedzUsuń