5 października 2013

Attitude Mówi - Wrestling Podcast Live - 150

Ogrom newsów - w tym niepublikowane na Atti - typowanie Battleground, tygodniówki, Legendy Mid-South i na deser nominacje do Wrestlera Miesiąca. Wujek Vince i dziadek Hogan, wiedzieli, co zrobić, żeby odcinek 150 (!) Attitude Mówi, miał materiał do rozmów. Dla wszystkich drapiących się po głowie, PWG BOLA 2013, zostawiamy na przyszły tydzień. Same Atti-Time, Same Atti-Voice, Same Atti-Channel - niedziela 16.00 na YouTube.


PS: Nie patrzcie na to czy to jest takie forum czy takie. Aktualnie jest to najlepszy podcast o wrestlingu i warto go słuchać, aby dowiedzieć się czegoś więcej ( tradycyjnie pod koniec odcinka N!KO pewnie opowie jakąś historyjkę ). Jest to jubileuszowy 150 odcinek, więc szykujcie się na coś specjalnego!Attitude Mówi # 150

10 komentarzy:

 1. Wklejacie u siebie info o podcaście, który robi antyreklamę TNA. Po co słuchać kolejnych fejtów w wykonaniu niko? Ten człowiek gnoi TNA zawsze, nawet jeśli robią coś dobrze i za nim niestety idzie reszta tłumu. Później nie dziwota, że wszyscy wyśmiewają TNA tak dla zasady...

  OdpowiedzUsuń
 2. RadioHead już nie będą nagrywać, więc wybór był bardzo prosty. Albo AM, albo Turek i Drops, a osobiście wole kogoś kto powie to co mu "leży na sercu", a nie będzie mówił czegoś dobrego, bo tak nakazuje współpraca ( tak chodzi mi o DDW ).
  W komentarzach możecie pisać wszystkie rzeczy, z którymi się nie zgadzacie, a może wywiąże się jakaś dłuższa dyskusja, bo kontrowersji na pewno będzie dużo. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś byłem w nich (TNA) zakochany, a jestem z nimi od początku. Nie dziwcie się, że mówie jak jest, a jest nieciekawie. Wspomniane wyżej, niepublikowane newsy, dotyczą właśnie TNA, więc będzie o czym gadać. To nie jest tak, że ja ich hejtuje, bo hejtować muszę. Oczerniam, bo nie dzieje się tam dobrze i to podważyć ciężko. Problemy są, i w imię "fanatyzmu", nie można przymykać oczu.

  OdpowiedzUsuń
 4. zaproście kiedyś tupaka do podcastu

  OdpowiedzUsuń
 5. On po prostu mówi jak jest :p

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że Tupak przed Bound for Glory byłby bardzo dobrym gościem. TNA ogląda od wielu lat regularnie, a o WWE też coś tam wie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tupak musiałby zaopatrzeć się w parę niezbędników, jak kamera czy mikrofon ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie posłuchałbym Tupaka w AM

  OdpowiedzUsuń
 9. Tupak w AM ? This is best for business!

  OdpowiedzUsuń
 10. Audycja już dodana, więc jak ktoś nie słuchał live to ma szanse nadrobić. :)

  OdpowiedzUsuń