29 listopada 2013

iMPACT 28.11.12 - Raport.

Impact otwiera Dixie Carter! Pani prezes weszła do ringu i powitała serdecznie kibiców mówiąc, że dziś dzień Dziękczynienia stąd też będziemy mieli dziś sporo rozrywki. Pani prezes po chwili dodała, że ostatnio ma masę pracy i jest bardzo zajęta stąd też zatrudniła sobie pomocnika, którym jest Rockstar Spud. Zainteresowany wszedł do ringu po czym podlizał się trochę pracodawcy i powiedział nawet, że ta jest jego księżniczką. Dixie wzięła mikrofon i zapowiedziała nam dwie walki turniejowe, które odbędą się za tydzień. Jeff Hardy vs. Bobby Roode w Tables Matchu oraz Magnus vs. Kurt Angle w Last Man Standing Matchu! Po tych słowach zaprosiła do ringu Ethana Cartera III, który już za chwilę zmierzy się w walce z... Curry Manem!Curry Man Vs. Ethan Carter III

Carter rozpoczął od Snapmare'a. Curry Man jednak po chwili szybko zaskoczył rywala i wymierzył back Body Drop. Curry doszedł do głosu i dominował nad rywalem czego dowodem były chociażby takie akcje jak back Suplex. Widownia rozpoczęła skandowanie "You can't Wrestle!". EC3 uwolnił się i zdominował rywala już do końca pojedynku, a One Precenter załatwił akcję i było po starciu.

Zwycięzca : EC3
Na zapleczu Bro Mans kłócili się z Ericiem Youngiem i ODB. Panowie przedstawili nam swojego nowego DJ'a - Zemę Iona.Velvet Sky vs. Lei'D Tapa

Tapa rzuciła rywalkę w narożnik. Po chwili dołożyła do tego mocny clotshline. Po chwili jednak to Velvetka pchnęła rywalką o narożnik i przeszła do ofensywy wykonując między innymi splash. Do tego jeszcze wykonała Back Suplex. Leid Tapa wymierzyła shoulder block. Po chwili dołożyła jeszcze Corner Splash. Sky uwolniła się z uchwytu ale po chwili otrzymała Ace Crusher i było po walce!

Zwycięzca : Lei'D Tapa

Norv Fernum & Dewey Barnes Vs. The Bromans [w/ Zema Ion] NON-TITLE TURKEY BOWL MATCH.

Walka trwała może 20 sekund... Bro Mansi po swoim finisherze przypięli rywali

Zwycięzcy : The BromansPogrzeb Asów i Ósemek.

Na ceremonii zjawili się : Samoa Joe, Kurt Angle, Eric Young, Mike Tenay, Magnus. Ksiądz powiedział kilka słów do mikrofonu po czym zapytał się, czy ktoś chce zabrać głos? Z trumny wyszedł Mr. Anderson Ken powiedział kilka słów o stajni po czym przekazał głos dla Kurta Angle. Kurt powiedział, że miał kilku przyjaciół w szeregach Asów. Między innymi Wesa Brisco czy Garetta Bischoffa. Potem głos wziął Samoa Joe, który powiedział, że to już koniec po czym wyciągnął sześciopak piwa. Dał je każdemu oprócz Kurta Następnie Mike Tenay wziął kurtkę i majtki Brooke i wrzucił je do trumny. Eric Young popłakał się z tego powodu... Nagle do kościoła wszedł Bully Ray, który stanął oko w oko z Mr. Andersonem i kazał mu na siebie i swoją ciężarną żonę uważać i lepiej aby Anderson spał z jednym okiem otwartym...


Team Angle (Kurt Angle, James Storm, Gunner, & Magnus) Vs, Team Roode (Bobby Roode, Christopher Daniels, Frankie Kazarian, & Chris Sabin)

Walkę rozpoczęli Angle i Roode. Obaj panowie wykonali po próbie finisheru, ale skończyło się tylko na straszeniu bowiem It Factor szybko zmienił się z Kazarianem. Frankie wykonał od razu Hip Toss. Po chwili Kurt Angle wymierzył dla Bad Influence podwójny clotshline i zmienił się z Magnusem. Kazarian wykorzystał moment nieuwagi rywala i skoczył na niego z crossbody jednak Magnus złapał go i skontrował to na Suplex. Po chwili do ringu wszedł Storm, który wymierzył dla Danielsa hip toss i po zmianie z Gunnerem razem wykonali clothesline/Russian legsweep. Gunner szybko przypiął, ale liczenie przerwał Sabin. Kilka minut potem w ringu był już mistrz X Division i Cowboy. Ten drugi wymierzył mu Closing Time i szykował się na Last Call jednak w tym momencie rozproszył go Kazarian a Sabin wykonał roll up i wyeliminował Storma! Potem do ringu wszedł już Magnus i walczył z Sabinem. Po chwili jednak zmienił się znów z Gunnerem. Ten wymierzył Gun Rack, ale Sabin odwrócił uwagę sędziego przez co Bad Influence wymeirzyli mu swój finisher i Kazarian odliczył go do 3! Gunner wyeliminowany... Po przerwie Magnus udał się na zaplecze i nie walczył dalej, więc został wyeliminowany. W ringu był już tylko Kurt Angle i cała czwórka zespołu Roode'a. Po dużym zamieszaniu w ringu pod koniec, Kurt Angle powalił It Factora który wszedł do ringu z krzesłem i wymierzył mu Angle Slam, po czym wziął krzesło i pobił każdego z rywali. Sędzia ogłosił DQ i wygrał zespół Bobby'ego.

Zwycięzcy : Team Roode.
Na zapleczu Gunner i James Storm znów kłócili się o ich poprzednią walkę. Cowboy miał pretensję do Gunnera.

Winner Winner, Turkey Dinner


Na obiedzie zjawili się wszyscy zwycięzcy dzisiejszej nocy. Bobby Roode wziął mikrofon i powiedział, że Velvet przegrała dziś więc musi stąd wyjść. Sabin z początku wydawało się, że stanie w obronie dziewczyny, ale zgodził się z Roode'em i wyprosił Sky z ringu. Potem głos zabrał Chris Daniels i Kazarian, którzy bardzo zadowoleni powiedzieli, że to szczęscie świetować w jednym ringu z E.G.O Następnie mikrofon wzięła Gail Kim, która wychwalała się i Leid Tapę. Po niej to samo zrobili Bro Mansi. Ich celebrację przerwał Kurt Angle, który powiedział, że nie jest sam i razem z Gunnerem, Stormem, Youngiem, ODB i... Velvet Sky weszli do ringu atakując się nawzajem. Rozpoczął się brawl, który zakończył ten epizod IW!

10 komentarzy:

 1. Powoli zaczynam się zastanawiać, dlaczego dalej to oglądam ?
  Dali jeden średnio ekscytujący pojedynek i nic poza tym. Mało śmieszne gagi, nic nie wnoszące akcje... po raz pierwszy przewinąłem 70% gali.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gala właśnie świetna, nie zapominajmy że był to taki odcinek raczej lajtowy świąteczny rodzinny. Gwiazdą wieczoru okazał się dla mnie zema ion jako dj, mało się nie popłakałem ze śmiechy jak właczal tą "trąbkę". Pogrzeb asów też klimatyczny najlepsze jak samoa nie dał piwa kurtowi. Ogólnie epizod przemyślany i fajnie zakończony. Dawno się tak nie uśmiałem na impact.

  OdpowiedzUsuń
 3. impact ciekawy;p fajny segment z pogrzebem :)
  i Velvetka na koncu z tym ciastem.... <3

  OdpowiedzUsuń
 4. norv fernum i dewey barnes mają śmieszną muzykę i w ogóle śmieszne wejście

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowa rola Rockstar Spuda nie bardzo mi odpowiada. Mam nadzieje, że to było jednorazowe i w przyszłych tygodniach będziemy go widzieć już jako gwiazde rocka. Można nawet przeboleć to, że będzie w Team Dixie, ale niech będzie taki jak w British Boot Camp.

  Ethan Carter III dostaje same gwiazdy do walki. Wolę już oglądać takie jednorazowe powroty byłych zawodników ( a raczej tych samych, ale w innym gimmicku ) niż ciągłe walki z tymi chudzielcami. Ciekawe kto będzie jego następnym rywalem, nie wiem czemu, ale obstawiam na Super Erica :D

  Walka KO raczej nie porwała, na szczęście nie trwało to długo.

  TURKEY BOWL MATCH. Całe 18 sekund walki! Długość walki podobna do Sheamus vs Bryan z WMki, ale o dziwo Bro Mansi zrobili więcej w tej walce.

  Pogrzeb Aces & Eights bardzo mi się podobał. Było kilka śmeisznych momentów. Już na samym początku mi się śmiać chciało jak zobaczyłem reakcję wszystkich, którzy mieli ten pogrzeb głęboko w poważaniu, a jedynie EY zaczął płakać. Fajnym momentem było również jak Joe rozdawał piwo i nie dał go Angle'owi z wiadomych przyczyn. Mike Tenay jako stary zboczeniec też się spisał. :D

  Main Event wypadł dobrze i cieszy fakt, że nie poszli w typowy elimination match, gdzie z obu drużyn eliminuje się po jednym zawodniku, żeby cały czas był remis. Dodatkowo podgrzali jeszcze atmosferę między Stormem i Gunnerem. Angle zrobił to co miał zrobić od początku.

  Winner Winner, Turkey Dinner też wypadł przyjemnie. Bobby słusznie zauważył, że Velvet nie powinna z nimi jeść, gdyż przegrała swój pojedynek i jakby nie patrzyć byłaby wtedy jedynym facem przy stole. Dziękowania jak przystało na heeli skupiały się tylko na nich. Tradycyjnie jeśli pojawia się jedzenie na ringu to wiadomo, że za chwile te potrawy będą latać i tak też się stało.

  Ogólnie Impact przyjemny, ale nie powalał na kolana.

  OdpowiedzUsuń
 6. rockstar spud pasuje jako taki sługus właśnie co będzie donosił na wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale niech ograniczy solarium :D

  OdpowiedzUsuń
 8. najważniejsze że kreatywni w końcu jakieś świeże pomysły mają może niedługo bedą mieli nareszcie dobrą passe, a jak już w temacie kreatywnych to tna szukało nowego pracownika od storyline'ów były już jakieś oferty ciekawe kokoś znanego np z wwe ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Na ten temat nic nie wiem.
  Dobrze właśnie robią, że coś wymyślają dla tych zawodników ( Rockstar Spud czy też Sam Shaw ) zamiast po prostu dać nich od tak do TV.

  OdpowiedzUsuń
 10. dokładnie i może wśród tych nowych pomysłów pojawi się w koncu taki pomysł co podniesie ratingi, w każdym razie pomysły co raz lepsze

  OdpowiedzUsuń