5 grudnia 2013

Impact Wrestling 02.01.2014 - spoilery- Promo Gail Kim, w którym mówiła, że to nowy rok i czas na nowe open challenge. Gail powiedziała, że ma nadzieje na nowe przeciwniczki po ubiegłym dominującym roku. Na wyzwanie odpowiedziała Madison Rayne.


Madison Rayne defeated Gail Kim w/Lei’d Tapa

- Kurt Angle wszedł do ringu i powiedział, że 2013 rok był jego najgorszym w karierze przez A&E i problemy osobiste. Odmówił wstąpienia do Hall of Fame, aby udowodnić fanom, że ponownie może być zawodnikiem światowej klasy. Przerwał mu Bobby Roode i pyta czy Angle zamierza zrobić to samo co Jeff Hardy w zeszłym tygodniu i opuści TNA. Angle mówi, że nie opuszcza TNA, ale chce skopać dupe Bobby'emu i wyzywa go na pojedynek. Roode nie przyjmuje tego wyzwania, gdyż nie ma nic do udowodnienia fanom, ale udowodnił już Kurtowi, że nie zasługuje na bycie w HoF. Angle mówi, że zmierzą się na Genesis i będzie to Steel Cage Match. Między nimi doszło do bójki, a interweniował Rockstar Spud mówiąc, że nie zniszczą nocy Dixie i że mogą wybrać sobie tag team partnerów do dzisiejszej walki.

Samuel Shaw defeated Norv Fernum and Norv

- Na backstage'u Kurt Angle prosi Gunnera, aby był jego TT partnerem na dzisiejszy wieczór co nie spodobało się przechodzącemu właśnie Jamesowi Stormowi.

JB zapowiedział, że partnerem Bobby Roode'a będzie James Storm!

Tag Team Match
Bobby Roode and James Storm defeated Kurt Angle and Gunner

Koronacja Magnusa, w której uczestniczyli EC3, Rockstar Spud i Dixie Carter. Magnus mówi, że chce być mistrzem przez długi czas i zaprosił Gunnera, aby wykorzystał swoją walizkę. Gunner został złapany przez EC3 i Rockstar Spuda, a następnie został uderzony pasem. W tłumie widać AJ Stylesa z pasem WHC! Styles przechodzi przez fanów i udaje się do ringu, gdzie szybko znokautował EC3 i Spuda. AJ mówi, że Dixie chciała swojej własności, więc przyniósł pas ze sobą i pyta czy ona na prawde sądzi, że tak po prostu odda jej pas. Styles następnie nazywa Magnusa farsą, następnie mówi, że nie obchodzi go czy Magnus nosi pas, gdyż nie jest prawdziwym mistrzem. Magnus pyta czy Styles wyzywa go na pojedynek, na co Styles odpowiada, że są dwa pasy, ale mistrz może być tylko jeden. Styles kładzie umowę na walkę, którą Magnus przyjmuje.

Xplosion:

 * Zema Ion defeated Ultimate Tiger (Extreme Tiger from AAA)

* Samoa Joe defeated Kazarian via Muscle Buster.

2 komentarze:

  1. wreszcie ktoś z aaa super extreme tiger niezły gimmick może byc fajnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Bobby Roode i Storm :D WoooW. Cieszę się jak dzieciak na ten mecz.

    OdpowiedzUsuń