5 grudnia 2013

Impact Wrestling 26.12.2013 - spoilery cz. 2- Rockstar Spud zapowiedział Dixie Carter, która przybyła na ring. Dixie cieszyła się z tego, że nowym mistrzem został Magnus. Jej wypowiedź przerwał Jeff Hardy. Na arene wbiegł EC3, który zaatakował Hardy'ego. Do ringu przychodzi zdenerwowany Sting i żąda walki z Hardym przeciwko EC3 i Rockstar Spudowi. Do ringu wchodzi Gunner wraz z walizką i oświadcza, że chce wykorzystać swojego title shota z walizki ( o pas WHC oczywiście ). Dixie mówi, że nie dostanie tej walki. Na arene wchodzi James Storm i mówi, że Gunner tego title shota zawdzięcza jemu z czym oczywiście Gunner się nie zgadza. James obwinia go, że ten go zdradził i powiedział Roode'owi gdzie jest ( chodzi o segment z pobiciem w barze ). Storm chciał walki przeciwko Gunnerowi, a zwycięzca dostanie walizkę. Dixie postanowiła wyjść i swoją informację przekazać później.


James Storm vs Gunner
double countout

Dixie oświadcza, że w przyszłym tygodniu dostaniemy koronacje Magnusa, a teraz odbędzie się handicap match z udziałem BroMans.

Handicap Match
EC3, Spud and Bromans w/Zema Ion defeated Sting and Jeff Hardy

Po walce Jeff wziął mikrofon i oświadczył, że przybył do TNA tylko ze względu na Stinga. Powiedział również, że był to jego ostatni pojedynek w TNA i nie wróci dopóki słońce świecie nad tym mrocznym królestwem.

9 komentarzy:

 1. co bylo w walisce iona,chavo i ec3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedyna informacja jaką znalazłem to ta, ale nie wiem czy wikipedi można ufać:
  Gunner (World Title)
  Zema Ion (X Division Title)
  Chavo Guerrero (Tag Team Title)
  Ethan Carter III (Pink Slip)

  OdpowiedzUsuń
 3. co to jest "waliska"?

  OdpowiedzUsuń
 4. Już myślałem, że to ja z błędem napisałem :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeff Hardy odszedł z TNA?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie. Tylko Hardy nadal nie może opuścić USA, więc wymyślili takie uzasadnienie jego nieobecności :)

  OdpowiedzUsuń
 7. sprytne hahaha

  OdpowiedzUsuń
 8. Sprytnie to wymyslili z Jeffem... ale w sumie jakby tak popatrzeć,Hardym sie pomiata teraz w TNA, tak samo Stingiem, Kurt ma jakiś tam feud... A na pierwsze miejsca w odcinkach wychodzi Ec3, Rockstar, Bromansi, boże...

  OdpowiedzUsuń