23 grudnia 2013

Jeff Jarrett poza TNAKilka minut temu Jeff Jarrett na swoim oficjalnym Twitterze oznajmił, że wczoraj oficjalnie rozstał się z TNA. Oto oficjlany wpis:

"On December 22nd, 2013 I officially resigned from TNA Entertainment. Thanks to everyone involved for all the fantastic memories! #grateful"

10 komentarzy:

 1. gratuluje tna zajebiście poprostu broniłem ich do tej pory ale teraz to mnie pierdoli

  OdpowiedzUsuń
 2. Toż to szok!
  Nigdy bym się nie spodziewał że Jeff Jarrett może opuścić TNA, chyba że TNA znowu ma zamiar stworzyć jakiś gang i to wszystko to work.
  Bo jeśliby nawet Jarrett zakończył karierę (do Vinca raczej nie będzie pukał) to zakończył by ją z pewnością w TNA zostając wprowadzony do Hall of Fame.

  Strasznie dziwna sytuacja, heh.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie był imponującym wrestlerem, ale charyzmy to mu nie brakowało. Jeżeli to prawda, to ciężko tą myśl przetrawić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie chce mi się wierzyć. Jeszcze tydzień temu ingerował w sprawy TNA, a teraz odchodzi ? Dodam jeszcze sytuacje z AJ i Hardym. Dla mnie work, wrócą za kilka miesięcy i wypier...... śmieszną Dixie. Jak nie, to chyba czas skończyć oglądać wrestling...

  OdpowiedzUsuń
 5. O ile Hardy i AJ to work to tutaj nie wiem co myśleć...

  Wątpie w to, on tworzył tą federacje... dziwne. poczekamy i zobaczymy ale jeśli to prawda to to jest ogromny błąd ze strony TNA i nie wiem co dalej z tą jebniętą Dixie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wg mnie work...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak to nie work, to już lepiej zwijać ten biznes. Najbardziej szkoda byłoby mi Bad Influence, AJ, Sabina, Joe, Hardego i kilku innych. Do konkurencji nie mieliby po co iść, bo byliby szmaceni niesamowicie.. Pieprzyć Dixie, wszystko psuje mazepa... Wolałbym nawet Hogana, by wrócił i ją wywalił na zawsze!..

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.impactwrestling.com/news/item/5351-TNA-issues-statement-on-Jeff-Jarrett

  TNA issues statement on Jeff Jarrett


  TNA Entertainment, LLC announced today that it has accepted Mr. Jeff Jarrett’s resignation from the company effective January 6th, 2014. Dixie Carter, President, commented “On behalf of TNA, we would like to thank Jeff for his contributions to the Company. We wish him the very best and look forward to his continued participation as an investor in TNA Wrestling."

  OdpowiedzUsuń
 9. Możliwe, że storyline i potem zszokuje nas i powróci z innymi. Możliwe też że o coś poszło i postanowił odejśc, bo niby czemu miałby rezygnowac z dobrej pracy. Albo może też dostał oferte z wwe lub chce stworzyc nową federacje albo inny biznes kto wie dowiemy się wkrótce o co tu chodzi. Są jakieś wieści już na ten temat ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Po za tym Jarret ma ileś % udziałów w TNA o ile się nie mylę wiec co sprzedał je ? czy po prostu zwolnił się z funkcji "menagera" i udział w TNA ma nadal ?

  OdpowiedzUsuń