11 stycznia 2014

rating, Genesis, Shawn Shultz na live evencie, co działo się po zakończeniu IW

Ostatni Impact Wrestling osiągnął rating w wysokości 1,14 co przekłada się na 1.393000 widzów. Była to największa oglądalność od Destination X.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy martwili się o czas walk na Genesis. Aktualnie pewne są 4 pojedynki, ale prawdopodobnie dojdzie do nich walka Storm vs Gunner oraz walki o pasy TT oraz o pas X Division. Wszystko przez to, że Genesis będzie trwało 2 tygodnie tak jak było to z Hardcore Justice.

Shawn Shultz, wrestler występujący na scenie niezależnej brał udział ostatnio w live evencie TNA. Jego rywalem był Dewey Barnes. Aktualnie nie wiadomo czy TNA zakontraktuje tego zawodnika. Zawodnik ten brał udział w Gut Checku ( nie zdąrzył dostać się do TV ), więc federacja miała go od dłuższego czasu na oku. Może się również okazać, że po prostu mieszka niedaleko i TNA zapłaciło mu tylko za ten jeden występ.

Pod linkiem niżej możecie zobaczyć co działo się po zejściu IW z anteny.
#IMPACT365 The End of AJ Styles at IMPACT WRESTLING?

5 komentarzy:

 1. Nic ciekawego ten Shultz,na scenie niezaleznej nie jest zbyt znany,byl na jednym tapingu ROH i przegral w tag teamie z Tommym Mercerem czyli Crimsonem.Walczy technicznie.Do OVW moze byc :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. muszą duzych kolesiów ściągnac paru bo samych średniaków mają

  OdpowiedzUsuń
 3. Slabo z tym rosterem,ja jedynie z TNA obecnie to Austina Ariesa i Chrisa Sabina lubie

  OdpowiedzUsuń
 4. z obecnego rosteru może z 10 osób się nadaje

  OdpowiedzUsuń
 5. niezły rating, ale to pewnie dzięki walce wieczoru co tydzień powinno się tyle dziac to ratingi by poszły w góre tna nie umie wskoczyc na fale

  OdpowiedzUsuń