9 stycznia 2014

stacje TV, Jeff Jarrett pracował nad swoim projektem od dłuższego czasu.

Dixie Carter poinformowała na Twitterze, że podpisała nową wieloletnią umowę z Challenge TV na emisję tygodniówek Impact Wrestling oraz gal PPV w Wielkiej Brytanii.
Gorzej mają jednak ze stacją Spike TV. Ich obecna umowa wygasa w październiku, ale już teraz oficjele obu stron będą negocjować nowe warunki kontraktu. W TNA panuje obawa, że Spike może nie przedłużyć umowy, gdyż na tej stacji chce emitować swoje tygodniówki WWE. Dodatkowo w aktualnej umowie było zapisane, że TNA ma osiągnąć 2 milionową widownię do czego oczywiście nie doszło. Chyba ktoś przecenił obecność Hulka Hogana w TNA.

Homicide napisał na facebooku, że o planach Jeffa Jarretta wiedział już kilka tygodni temu. To by wskazywało, że Jarrett pracował nad nowym projektem będąc jeszcze w TNA. Coraz głośniej mówi się, że Jeff Jarrett jednak otworzy nową federację.

9 komentarzy:

 1. Spike tv pewnie będzie wolało program wwe, bo będzie miał wyższy rating. Na dodatek nie będą musieli ich finansowac, bo wwe ma kase, tyle że wwe też nie da ingerowac w swój produkt jak miało to miejsce na impact wrestling. Ciekawe co zrobi tna jeżeli spike tv nie zdecyduje się przedłużyc umowy. Albo tna znajdzie nową stację co może obniżyc lub podnieśc ratingi zeleży od popularności i zasięgu kanału, lub zostanie bez programu tv. Na świecie mają podpisane umowy z telewizjami więc pewnie znajdą nawet jakiś gorszy kanał tv w usa ,aby tylko nagrywac tygodniówkę. Jeżeli przestaną ją puszczac w tv w usa wiadomo co czeka tna. Puszczanie gal w necie nic nie da nie utrzymają się.

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie jest tak, że jak Spike będzie emitować jakiś produkt WWE to nie będą im płacić. Każda stacja telewizyjna płaci za to, że dany program jest na ich kanale. TNA już powinno szukać nowej stacji na wszelki wypadek, gdyby nie udało im się przedłużyć umowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. tylko wychodzi na to że nie ma odpowidniej stacji skoro nawet wwe negocjuje ze spike tv a tna się tyle lat ich trzyma mimo słąbycg ratingów nie rozumiem nikt ich nie chce czy co

  OdpowiedzUsuń
 4. WWE po prostu działa tak, żeby wygryźć TNA. Czemu akurat Spike TV? Bo wtedy TNA zostaje bez TV i będą musieli szukać nowej stacji. Tak samo jak z całych stanów do nagrywania NXT wybrali sobie Orlando, gdzie od lat jest TNA.
  Nie rozumiem po co WWE jest teraz potrzebny Spike skoro ruszają z własną stacją?

  OdpowiedzUsuń
 5. no to własnie nie rozumiem czemu tna nie może znaleźc innej stacji, skoro ratingi stoją w miejscu wychodzi na to że nikt nie jest zainteresownay albo są zainteresowane stacje z jeszcze mniejszą oglądalnością

  OdpowiedzUsuń
 6. Do tej pory chyba nawet nie szukali innej stacji, bo po prostu tego nie potrzebowali. Zobaczymy czy przedłużą kontrakt i w razie wypadku czy będą mieć jakieś ciekawe propozycje od innych stacji. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. tak czy siak za wolno wprowadzają zmiany drażni mnie to już. Rewolucja zapowiadana była od 2010 roku jak hogan przyszedł,mamy 2014 i jest gorzej niż było. Hogana juz nie ma, jak w tym roku nie nastąpią poważne zmiany to chyba stracę cierpliwosc i daruje sobie tna zreszta chyba nie tylko ja

  OdpowiedzUsuń
 8. Samą tą rewolucją miało być pojawienie się Hogana. Ktoś po prostu uważał, że sama jego obecność sprawi, że TNA nagle będzie oglądało co tydzień milion osób więcej. A jaką zrobił rewolucje? Zmiana ringu ( według mnie na gorszy ), sprowadzenie swoich starych kumpi ( Nasty Boys i paru innych dziadków ), całkowita zmiana w ringu, gdzie bardziej stawiano na dużych niż na lotników.

  OdpowiedzUsuń
 9. dziwne też że nikt nie mówi wprost i dokładnie co to za projekt ma jeff jarret, a okazuje się że rozmawiał już z wieloma osobami o tym i nadal nie ma na 100% pewności czy to będzie nowa federacja dziwne to wszytko

  OdpowiedzUsuń