25 marca 2014

Best of TNA #3

Best of TNA #3


Nadszedł kolejny wtorek, więc czas na kolejny odcinek Best of TNA. Dzisiaj chciałbym was zapoznać z pewnym Ladder Matchem, a mianowicie prawdopodobnie najlepszym tego typu starciem w historii TNA.

11 listopada 2012 roku w Orlando na Florydzie na gali PPV Turning Point odbył się Ladder Match o tytuł Mistrza Świata Wagi Ciężkiej, w którym zmierzyli się ze sobą Austin Aries, oraz panujący wtedy World Heavyweight Champion, Charyzmatyczny Enigma Jeff Hardy.

 Feud obu panów rozpoczął się na PPV Bound for Glory 2012, na którym, Jeff Hardy pokonał ówczesnego mistrza Austina Ariesa, tym samym zostając nowym World Heavyweight Championem, a dokładniej na Impakcie po PPV, na którym podczas celebracji zwycięstwa i prezentacji nowego pasa przez Hardego pojawił się Austin Aries, który obraził Jeffa i rozpoczął z nim brawl. Feud obu zawodników rozwijał się coraz bardziej, a  ich starcie na Turning Point było zarówno  starciem rewanżowym, jak i zakończeniem rywalizacji tej dwójki. Mam nadzieję, że wam się spodoba  

1 komentarz:

  1. Zajebista walka, oglądałem ją mnóstwo razy. :]

    OdpowiedzUsuń